నమస్తే, Witaj na naszej stronie Droga Oświecenia

 

Namaste ॐ,

Droga do Oświecenia jest drogą, którą każdy musi przejść, aby osiągnąć stan Świadomości Chrystusowej, stan Buddy. Droga, gdzie pozbywacie się egoizmu, nienawiści, zapatrzenia w siebie, a nabywacie altruizm, współczucie i akceptację. Jest to droga, gdzie stajesz się lepszym człowiekiem.

Oświecenie jest potężnym procesem, większym od życia, nie ma większej rzeczy na świecie, które moglibyśmy ujrzeć przez fizyczne oczy. To jest moment kiedy zaczynamy widzieć coś większego niż to co do tej pory byliśmy w stanie wyraźnie uchwycić. Widzimy, że stajemy się obywatelami Wszechświata. Oświecenie oznacza pełne wewnętrzne przebudzenie. Nagle zdajesz sobie sprawę z własnej mocy, która jest znacznie większa niż to co używasz na co dzień kiedy śledzisz kierunki ego. Po oświeceniu kierujemy się Wolą Boga.

Jesteśmy z Nim związani i rozpoznajemy nasze prawdziwe wartości, ale w tym samym czasie stajemy się skromni, mamy więcej pokory, wiemy, że nie ma większej siły we Wszechświecie, lecz to co doświadczamy nie jest dla ludzkiego rozumu, jest nie do uchwycenia, nie nadaje się do dyskusji …. toteż otrzymujemy coraz więcej ciosów od naszego środowiska, tych ludzi, którzy w żaden sposób nie umieją zrozumieć naszej nowej osobowości. Tutaj odgrywa dużą rolę przebaczenie. Trzeba wiedzieć, że na tej drodze towarzyszy cierpliwość i cierpienie…. to jest ciężka podróż życia, jedna z najtrudniejszych …. każdego dnia zaczynasz nowe życie dotychczas ci nie znane, ale już bez ciężaru dnia wczorajszego, ponieważ umiesz przebaczyć, nie dźwigasz ciężaru przeszłości. Masz więcej zrozumienia, ale dźwigasz ciężar kłamstwa, oszustwa, przemocy dnia dzisiejszego i podnosisz ten ciężar aby usunąć go z własnej drogi i z drogi innych.

Czujesz w sobie moc ale używasz jej na co dzień tylko na rzecz innych. Kiedy dotykasz tego źródła mocy/energii zamieszkuje w tobie Duch,  określa się ten stan jako: „Duch, który mieszka w nas”. Otworzyliśmy źródło, które wcześniej zostało zamknięte, wlewa się w nas Świadomość Chrystusowa, dzięki której możemy pomóc wielu ludziom. Oświecona osoba szanuje każdego jako Boga żywego.

 

OM Sai Ram,

Satchitananda

 

ps...Chcielibyśmy wyrazić się  krótkim oświadczeniem. Jeśli którykolwiek z materiałów zawartych na tej stronie wydaje się być stronniczy lub osądzający, to zapewniamy was, że po prostu złapał się ten materiał w cechę słów jaką jest nieprzejrzystość, i nie świadczy o żadnych uprzedzeniach, ani o osądzaniu w biegunowości. Obieramy na wstępie proste przekonanie, iż wszyscy ludzie na tej planecie mobilizują się do postępowania najlepiej jak potrafią, jednakże pomimo ich najlepszych intencji, padają oni ofiarą energii, które są mniej niż dobrymi ekspresjami wyższej natury każdego z nas. Rzeczywistość ta potrzebuje stałej dawki współodczuwania, zrozumienia i przebaczenia, aby mogła być utrzymana równowaga. Jest tylko jedno antidotum na osądzanie drugiej osoby: błogosławić ją. Kiedy błogosławimy ludzi zamiast osądzania ich, to funkcjonujemy bardziej autentycznie z poziomu naszego serca, oraz wyplątujemy się z sideł lęku.

 

Całkowita liczba wyświetleń stron

                       821111

 

 

 

 

 

Nowości

Przemiany na Ziemi

2012-12-12 06:03
  Od kilku lat na Ziemię docierają energetyki mające pomóc ludziom i planecie w procesie transformacji i ewolucji. Każdy z nas jest częścią przemian zachodzących na Ziemi. Chcąc być możliwie świadomym uczestnikiem ewoluującej Ziemi, możemy przykładowo wygospodarować sobie co jakiś czas...

Osobista Mantra

2012-09-07 00:00
Wszyscy zauważamy zmiany i przyśpieszenie wokół nas. Dlatego jest tak ważne aby mieć swoją Osobistą Mantre. Jest to wspaniały PREZENT dla samego siebie na Nowy Rok 2013! Aby otrzymać swoją Osobistą Mantre proszę napisać do NAS!

Informacje dla gości

2012-06-26 20:44
Informujemy swoich gości jak najczęściej o nowościach.  Do automatycznej dystrybucji artykułów można wykorzystać kanały RSS.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5