Świat jest waszym odbiciem, a nie na odwrót

2012-10-22 02:46

Świat jest waszym odbiciem, a nie na odwrót

.

.

Michał, 15 października 2012

Tego dnia chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy przyłączyli się do rozmów na naszej stronie Facebook’a.  Jest to teraz dla wszystkich sposobem dzielenia się mądrością zdobytą w tym czasie Wzniesienia i proces ten będzie się rozwijać.

Zachęcamy również wszystkich tych, którzy rozpowszechniają te wiadomości po całym świecie w swych językach, aby również zainicjowali tego rodzaju rozmowy i dyskusje.  Proszę miejcie świadomość, że wiemy o waszej pracy i bardzo ją doceniamy.  Wasze starania mają nasze pełne poparcie.

Na waszej planecie jest obecnie bardzo niewiele krajów, w których do tej pory nie pojawiły się jeszcze nasze wiadomości, a nawet i tam docierają one w inny sposób.  Poczujcie prawdę tego stwierdzenia. Spójrzcie jakim powodzeniem cieszą się wasze własne strony.  Niech to uraduje wasze dusze w tym czasie, gdy wasze serwisy informacyjne mówią wam tylko o negatywnych rzeczach.  Wy jesteście wybranymi przez nas serwisami informacyjnymi, które rozprzestrzeniają całkiem inne wiadomości.

W słowach, które wam wysyłamy, zawarta jest energia miłości Stwórcy dla wszystkich tych, którzy je czytają lub ich słuchają.  Jeśli jesteście tłumaczami albo tymi, którzy publikują te wiadomości z jasną intencją utrzymania całkowitości tych przekazów, albo tymi, którzy je nagrywają i publikują w formie wideo, proszę wiedzcie, że jesteśmy świadomi waszych wysiłków i pracujemy również z wami tak samo, jak pracujemy z tym czanelerem.  Proszę przyjmijcie nasze podziękowania i błogosławieństwa dla kontynuacji waszej pracy.

Wielu z was nigdy nie uważało się za czanelerów, ale mówimy wam, że z całą pewnością nimi jesteście. Gdy zaczniecie czuć energie tych przekazów, gdy z nimi pracujecie, prawdopodobnie tym bardziej odkryjecie, że właśnie to ma miejsce.  Nawet jeśli tylko je czytacie, ale zaczynacie wyczuwać te prawdy, stajecie się kanałem światła, które teraz spływa na ludzkość.  Jesteście naczyniami Światła.  To Światło z was wypływa i błogosławi wszystko w waszym życiu.  Może powinienem powiedzieć, że jesteście jak zraszacze ogrodowe.  Tak, wspaniałe z was zraszacze.

Przez wiele tygodni odczuwaliście, że sprawy zmierzają do swego punktu krytycznego, tak jakby coś, o czym jeszcze nie wiecie, miało postawić ten świat na głowie.  Teraz, od czasu portalu 10.10, to odczucie u większości z was jest jeszcze silniejsze.  Jak zwykle podkreślamy, że odczuwacie w ten sposób zmiany, jakie mają się wydarzyć w waszym wnętrzu.

Tak, świat też wkrótce ujrzy zmiany.  I zmiany te, gdy już się ugruntują, będą mile widziane.  Ale mówimy wam, żebyście uważnie przyglądali się temu, co wydarza się w waszych sercach i umysłach, gdyż to właśnie tu prawdziwe i najważniejsze z tych zmian się wydarzają.  Raz jeszcze przypominamy wam, że to świat jest waszym odbiciem, a nie na odwrót. Gdybyście się w bardzo znaczący sposób nie zmienili, nie moglibyście dostrzec żadnej z tych zewnętrznych zmian, jakie niedługo ujrzycie.

Doprowadzenie waszego świata do tego punktu zajęło wam tysiące lat.  Radujcie się owocami waszej ciężkiej pracy.  Bądźcie teraz dobrej myśli i bądźcie jednego serca, moi ukochani przyjaciele, moja armio Światła.  Niedługo znów się odezwiemy.  Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head

https://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/10/15/once-again-we-remind-you-the-world-is-your-reflection-not-the-reverse-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

źródło: https://krystal28.wordpress.com/