ŹRÓDŁO WSZYSTKICH BYTÓW

2012-11-01 03:26

Wydechnięte. ŹRÓDŁO WSZYSTKICH BYTÓW

 

 

Ukochane Dzieci Ludzkie,

 

Stwórca WYDECHNĄŁ Nowe Tworzenie, teraz są osiągnięte wszystkie Poziomy i na wszystkich Poziomach Plan Pana staje się Rzeczywistością. Jest zapewnione iż Tworzenie staje się widocznym na wszystkich Poziomach gdy sam Stwórca stawia ostatni krok który opisany jest „Wydechem Stwórcy”.

W ten sposób nowa Siła Manifestacji dociera w najdalszy zakątek tego Tworzenia i Gaia TERRA Xx powraca do Centrum, choć jeszcze jest od niego trochę oddalona.

Na brzegu tego Wszechświata dzieją się teraz Cuda jakich rzadko i przeciska się Nowe Życie na Wasz Świat i na Światach które są Wam bliskie.

Zaczął się czas Manifestacji, Czas w którym wschodzą Intencje Ludzi którzy są oddani Światłu – w nowy sposób i z nową Siłą.

Szaleje ostatnia walka na Gaia TERRA Xx. Ostatnia walka tego rodzaju, walka w której Ciemne bronić będzie swojego miejsca a Światło dotrze do Nowej Rzeczywistości.

W tych dniach płynie do Ziemi większa ilość Cząsteczek Światła z Centralnego Słońca które podnoszą ludzkie komórki do nowego drgania (*wibracji) tego Świata.

Przez Światło Stwórcy Ziemia otrzyma następne „pchnięcie” ku Transformacji, aż w bliskim Czasie uczynione będzie wszystko.

Tak więc w czasie w którym trwa jeszcze ostatnia walka jest ona - dla nas, na Bez-Czasowym Poziomie Bytu – rozstrzygnięta i zakończona. Światło wygrało, tak właśnie JEST.

A jednak dla Was, na Linii Czasu na której jesteście prawdziwi, dziś jest znaczącym abyście uczynili wszystko by utorować Światłu Drogę. Nie ma teraz żadnego powodu by się poddać, aby odpaść i powrócić do „starych” dokonań. Albowiem nigdy zwycięstwo Światła nie było tak blisko ponieważ dzisiejsza Linia Czasu wchodzi bezpośrednio do Poziomów potężnych i nowych Procesów Tworzących. Teraz DOTYKAJĄ SIĘ dwa Poziomy: ten na którym spotykacie na co dzień Ciemność w Społeczeństwie oraz ten który już jest od niej całkowicie uwolniony.

To Przejście zaczyna się na konkretnym Poziomie Czasu i Przestrzeni, aby mogły się zmaterializować Rzeczy które już dawno przyciągnęliście Waszymi Intencjami.

To jest zaprawdę Wielki Akord, który rozbrzmiewa i z każdym dniem ten Dźwięk staje się pełniejszy a Orkiestra upoważniona jest do Najwyższych Manifestacji.

Liczba Przebudzonych – i to jest również częścią tego Przesłania – jest „klarowna”, albowiem wielu wybrało „Grę” i w tej Grze pozostaną! Liczba Przebudzonych jest już dawno osiągnięta i wystarczająca do tego by wprowadzić na Ziemi Nowy Świat.

Jest jednak tak, że wielu Ludzi w najbliższym czasie ze zdziwieniem będzie się rozglądać i albo będą szukać swoich najlepszych „Przyjaciół” albo ich nie rozpoznają. Rozbieżności wynikające z Wyboru nie mogą być już większe.

Podczas gdy jedni oddają się Staremu Życiu, inni już od dawna podniesieni są do Światła. Między nimi (*tymi grupami) jest mało miejsca: nie kończąca się przerwa której nie można pokonać i która nie może być pokonana.

Mistrzowie którymi jesteście, którzy żyją w Świetle – widzą to i mają współczucie, delikatne połączenie które utrzymują z „rozbitkami” lecz ci rozbitkowie już niedługo nie będą rozumieć Świata ponieważ całkowicie upadną w Starym Życiu. „Misterium Rozdzielania” zaczyna teraz rozkwitać, jednak Wy jesteście wiecznie JEDNYM poprzez Wasze boskie pochodzenie – pomimo że na tym Poziomie pozostaje to niejasnym dla tych którzy trzymają się nadal tego Poziomu.

Zaprawdę, to jest Misterium które należy zrozumieć aby pojąć co się dzieje, co teraz rodzi się w Świecie, teraz, gdy Stwórca WYDECHNĄŁ do końca Nowe Tworzenie.

Nigdy jeszcze nie płynęło do Ziemi tak dużo Światła jak teraz. Nigdy w Cykle ludzkiego Ciała nie dotarło tak dużo Energii Transformacji, jeszcze nigdy Niebo tak dużo nie „rozsiewało” jeśli chodzi o uzdrawianie Świata czy Organizmu który bardzo ucierpiał podczas swojej niekończącej się Podróży przez Czas i Przestrzeń.

I kiedy Świat na pierwszy rzut oka kręci się dalej jak dotychczas, wszystko zmienia się całkowicie jeśli zrozumie się co JEST, jak działa Energia i kiedy się pojmie że właśnie to co zazwyczaj niewidzialne stanowi Rzeczywistość a nie Iluzja.

Wielu patrzy teraz ze zdziwieniem na Świat i obserwują czyny tego Czasu. Prawie wcale nie dostrzegacie różnic gdy porównujecie Czasy.

Uświadomcie sobie że wszystko jest inaczej i obserwujcie dokładnie. Uczcie się czytać między Czasem, uczcie się widzieć między Przestrzenią.

Spomiędzy nawet najbardziej ściśniętej w sobie kamiennej ściany wyrastają najpiękniejsze kwiaty w tym Czasie który teraz JEST. Aż do momentu w którym kwiaty zdobędą cały mur, pokryją go obfitą, soczystą pięknością i ściana z kamienia stanie się niewidoczna – na długi, długi czas.

Te dni mało się docenia jeśli mierzone są starą miarą, jednak te właśnie Dni odkrywają swoją wyjątkowość wtedy gdy odkryjecie to, co już utorowało sobie Drogę a czego jeszcze nigdy nie było na tym Świecie.

Prawdziwą sztuką jest zaprzeczanie Przemianie, teraz, kiedy z każdym dniem jest ona bardziej widoczna i potrafią to tylko Ci którzy wybrali inaczej.

Wszystkich Ludzi należy obserwować pod tym kątem bo ZAPADŁY DECYZJE i ten Proces został już zakończony.

Bądźcie siebie świadomi i bądźcie wolni przy obserwowaniu Rzeczy i przy mierzeniu ich prawdziwej wartości. Uwolnijcie się od Obrazów Iluzji albowiem to co pokazuje się za Kulisami to jest właśnie to – nawet jeśli dla większości pozostaje to ukryte.

Manifestuje się Nowy Świat, teraz, kiedy przeciskają się na ten Świat pełne Światła Intencje – niezależnie od tego jak bardzo Ciemni starają się aby dokładnie temu zapobiec.

Uważajcie przede wszystkim na jedno – i o tym przypominane jest po raz kolejny i wraz z tym to Przesłanie dochodzi do końca - to zazwyczaj „prawdziwe” jest ZŁUDZENIEM, to „oczywiste” jest ILUZJĄ, „rzeczywistość” nie istnieje, chyba że Wy OPUŚCICIE CZAS, chyba że Wy ZAKRZYWICIE PRZESTRZEŃ.

W tych Słowach JEST Prawda całego Życia – z dala od tego panuje Iluzja.

Ukochani Ludzie,

Podróż do Światła dotarła do Nowego Punktu. Teraz jedno jest od Was wymagane:

CZUJNOŚĆ I BYCIE ŚWIADOMYM.

To czujne postrzeganie Świata i świadome rozpoznawanie tego co JEST, abyście mogli opuścić tą Iluzję.

Stwórca jest tym, który Was szukał
Stwórca jest tym, który Was znalazł
Stwórca jest tym, który Was stworzył
Stwórca jest tym, który Was bezgranicznie kocha.

ŹRÓDŁO WSZYSTKICH BYTÓW

źródło: https://wolnaplaneta.pl