Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości 14-20 X

2012-10-21 02:48

Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

20 października

Wielu z was być może pragnie zmiany w swym życiu, lecz nie jesteście pewni, jak dostać się tam, gdzie pragniecie się znaleźć. Wasze życie do tego momentu jest bardzo jasnym wskaźnikiem tego, co stwarzaliście, czy to świadomie, czy nieświadomie. To jest wspaniała nowina! Cały czas otrzymujecie informację zwrotną! Jeśli nie podoba wam się to, czego doświadczacie, wybierzcie ponownie! Rozumiejąc, że jesteście kapitanami tego statku, że się tak wyrazimy, możecie bardzo szybko rozpocząć stwarzanie dokładnie takich zmian, jakich sobie w swym życiu życzycie. Czy tęsknicie za bezwarunkową miłością? Kochajcie siebie bezwarunkowo. Czy marzycie o pokoju na świecie? Pielęgnujcie i uosabiajcie pokój wewnątrz siebie. To wy wybieracie, Kochani, każdy krok na tej drodze!  Nie obawiajcie się objąć swej roli współtworzących wraz z wszechświatem. Jeśli chcecie się czegoś obawiać, obawiajcie się dalszego życia w sposób, jakie stwarzacie nieświadomie. To czas, byście wykroczyli poza iluzję, że jesteście bezsilni, i zaczęli stwarzać swe doświadczenia życiowe, które naprawdę odzwierciedlają to, kim w istocie jesteście. Jest to wasze wrodzone prawo i jesteście tu właśnie po to, a wszystko zaczyna się z waszego wnętrza.

19 października

Kochani, dyskomfort jest zawsze oznaką oporu. Daje on wam do zrozumienia, że wasza dusza próbuje prowadzić was w jakąś stronę, a wy z jakiegoś powodu w tę stronę nie idziecie. Jeśli odczuwacie niewygodę, spytajcie siebie, czemu stawiacie opór. Jeśli nic nie przychodzi wam do głowy, zbadajcie wasze stare systemy przekonań. Czy mają one szacunek dla tego, kim jesteście dzisiaj? Dla tego, kim pragniecie być? Magicznym antidotum na ten stan dyskomfortu jest poddanie się i przepływ. Te dwa elementy, zastosowane wraz z wdzięcznością, zawsze ale to zawsze doprowadzą was w miejsce, które was znacznie wzmocni.

18 października

Odkurzcie swoją wyobraźnię i zaproście ją do gry. Wasza wyobraźnia jest tym, co was łączy z czystą i niewinną częścią waszej istoty. Pozwala wam wypełniać każdą chwilę Teraz radością i cudownością. Chociaż nauczono was, by ją lekceważyć, wyobraźnia była iskrą, która stworzyła każde zapierające dech swym pięknem dzieło sztuki i każdy wynalazek, ulepszający życie na waszej planecie. Jest ona potężnym narzędziem dla stworzenia Nowej Ziemi.

17 października

Kochani, jeśli kiedykolwiek czujecie się nieswojo albo jesteście przygnębieni, aby szybko ten stan zmienić po pierwsze poddajcie się, a potem praktykujcie wdzięczność za to, co dobrze działa w waszym życiu. To jest szybki i łatwy sposób wykorzystania waszego mistrzostwa do przesunięcia waszych energii w kierunku, który jest wygodniejszy i lepiej odzwierciedla to, czego chcielibyście mieć więcej. Być może spodoba wam się myślenie o powierzaniu się i wdzięczności jako o dwóch narzędziach energetycznego ‘prowadzenia domu’.

16 października

Jedną z największych iluzji, w jakie popadają ludzie, jest pomysł, że możecie naprawić albo uzupełnić kogoś innego, albo że w jaki sposób ktoś inny może naprawić albo dopełnić was. Ten system przekonań jest odpowiedzialny za wielki niepokój egzystencjalny i frustrację, i sprawia, że ludzie wciąż kręcą się w kółko w błocie braku swej mocy. Jesteście wszyscy osobiście odpowiedzialni za swój własny wzrost. Tylko wy możecie uczynić się całymi i kompletnymi. Aby odnaleźć swą prawdziwą moc i wkroczyć w oświecenie, musicie raz na zawsze porzucić ten starysystem przekonań.

15 października

Jedną z najbardziej podstępnych rzeczy, jakich was nauczono, jest słuchanie swego umysłu, a nie słuchanie swego serca. Tylko wasze serce wie, jak poprowadzić was waszą życiową drogą, Kochani, ponieważ tam właśnie umiejscowiony jest wewnętrzny system przewodnictwa waszej duszy.

14 października

Wielu ludzi zmaga się z ideą uwalniania różnych spraw. Pytają: “Gabrielu. w jaki sposób mam uwolnić stare wzorce myślowe i stare zranienia?” Blokują się oni, próbując znaleźć właściwy sposób uwolnienia tych rzeczy. Rozumieją, że mogą wyrazić taką intencję, jednak czasami wydaje im się, że to nie wystarczy, albo czują że ta sprawa wciąż trwa. Być może pomocne by dla nich było zastąpienie słowa ‘uwolnienie’ słowem ‘poddanie się’ czy ‘zawierzenie’. Uwolnienie może odczuwane być tak, jakbyście przechodzili przez to sami. Natomiast poddanie się sugeruje, że oddajecie to wyższej sile. Kiedy się powierzacie, aktywnie współpracujecie z wszechświatem. Wychodzicie ze stanu oporu i wątpliwości, w którym utknęliście, i obejmujecie swą prawdziwą moc, wykorzystując nieskończone możliwości pomocy, jakie są wam dostępne. Powierzając się, uruchamiacie przepływ, który przyniesie wam dokładnie to, czego potrzebujecie dla rozwoju i uzdrowienia, jakiego szukacie. Kochani, nie ma żadnego powodu, byście wybierali wyboistą drogę. Porzućcie to! Porzućcie i oddajcie w ręce Źródła! Powiedzcie: “Już tego nie potrzebuję. Zrób z tym to, co zechcesz.” Ufajcie, że czyniąc to, załatwiliście te sprawy w najpotężniejszy możliwy sposób. Nie ma końca temu, co istota ludzka na ścieżce światła może osiągnąć poprzez prosty akt poddania się i wejścia w przepływ.

źródło: https://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com