Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości 21.10-27.10.12

2012-10-27 14:01

Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości 21.10-27.10.1227 października 

Kochani, gdy rozważacie wejście w dowolnego rodzaju partnerstwo – czy będzie to przyjaźń, biznes czy miłość - wiedzcie, że jednym ze wskaźników trwałości tego partnerstwa i waszego poczucia, że jesteście w nim szanowani, jest wasz dopasowany poziom integralności. Integralność to wspaniały wskaźnik poziomu rozwoju duszy, jaki osiągnęła dana osoba. Pokazuje on, w jaki sposób osoba ta będzie działać, nie tylko wtedy, gdy jest z wami, ale i wtedy, gdy nikt jej nie obserwuje. Im wyższy poziom integralności zaobserwujecie w tej drugiej osobie, tym bardziej godna zaufania będzie ona dla was. Jeśli próbujecie stworzyć partnerstwo z kimś, kto ma mniejszy poziom integralności niż wy, wydarzy się to, że zaczniecie osądzać tę osobę lub czuć do niej urazę, albo, co gorsza, będziecie próbowali “poprawić” ją i podciągnąć na swój poziom. Oczywiście tego nie da się zrobić. Zaoszczędzicie sobie wiele zachodu, kłopotu i smutku, jeśli po prostu dokonacie decyzji w oparciu o podobny poziom integralności. Gdy poruszamy się naprzód w nowych energiach, wasi prawdziwi partnerzy będą stanowić olśniewające dopełnienie dla tego, kim naprawdę jesteście, a wchodząc w tę relację i łącząc z wami swą energię, stworzą większą i jeszcze bardziej promienną całość. Nie przytłumiajcie swego światła łącząc się z tymi, którzy jeszcze nie nauczyli się jak świecić. Inaczej będzie to frustrujące doświadczenie dla obu stron. 

26 października 

Tak wielu kochanych ludzi wciąż zmaga się z kwestią samooceny. Wielu z was żyje w sposób, który zdecydowanie nie dorasta do tego, w co wszechświat chciałby was zaopatrzyć - tylko dlatego, że macie problem, by zaakceptować coś więcej. W takim przypadku możecie użyć potężnej afirmacji: “Akceptuję i przyjmuję wszystkie cudowne rzeczy, jakie wszechświat ma mi do zaoferowania”. Zwykła decyzja, że je akceptujecie, jest w wielu przypadkach wystarczająca, aby dokonać zmiany, jednocząc się z przepływem obfitości, który zawsze jest wam dostępny. 

25 października 

Istoty ludzkie na ścieżce światła to współczujące dusze, a wiele z nich przez całe lata uznawało potrzeby innych istot za ważniejsze od swoich. Choć wasze motywy były czyste, jest sprawą kluczową, abyście w tym kulminacyjnym czasie swą własną równowagę i uzdrowienie uznali za priorytet. Możecie pomóc innym ludziom tylko do poziomu swego własnego zdrowia energetycznego, Kochani, a jako ci, którzy wskazują drogę, macie uosabiać to, ku czemu będzie kierować się następna fala. Zastosujcie swą teorię w praktyce, niech wasze światło lśni, i bądźcie wspaniałymi przykładami radosnej duchowości i zdrowej, pełnej miłości, prawdziwej siły. 

24 października 

Obejmując swą stwórczą jaźń i swą wyobraźnię dokonujecie cudownej przemiany. Wszystko, czego potrzebujecie, macie w sobie, właśnie teraz, aby stworzyć wszystko, czego pragnie wasze serce. Jesteście tak potężni. 

23 października 

Istnieją pewne stany istnienia, które w naturalny sposób przenoszą bardzo czystą, wysoką energię. Ich przykłady to bezwarunkowa miłość, współczucie, wdzięczność, medytacja, szczera modlitwa. Nie możecie urzeczywistniać żadnego z tych stanów istnienia i czuć się źle. Kochani, to wasz wybór! Obejmując swą prawdziwą moc pojmujecie, że macie wybierać to, jak się czujcie w każdej chwili, jeśli więc nie podoba wam się to, jak się czujecie, praktykujcie wdzięczność! Miłość! Łączcie się z duchem! Służcie! Czyniąc tak będziecie wykorzystywać swe mistrzostwo i staniecie się wspaniałym wsparciem dla siebie, innych i waszej ukochanej planety. 

22 października 

Zawsze wybaczajcie innym ludziom, którzy byli dla was niemili, gdyż pokazuje to jedynie, że utracili oni swą zdolność widzenia waszej boskiej natury i, co tym smutniejsze, również swojej własnej. 

21 października 

Wielu z was cofa się przed objęciem swej prawdziwej mocy, ponieważ mieliście nieprzyjemne wspomnienia z poprzednich wcieleń, związane z tym, że nadużyliście władzy albo sami z powodu jej nadużycia zostaliście źle potraktowani. Kochani, jesteście teraz tak świadomi i pamiętacie o tych doświadczeniach. Nie wykorzystacie teraz swego daru mocy w niewłaściwy sposób! Energie waszej planety i wasza ścieżka duszy po prostu nie będą wspierać czegoś takiego. Fakt, że się o to troszczycie, pokazuje, że jesteście gotowi na przyjęcie tej odpowiedzialności. Jedyną możliwością niewłaściwego użycia mocy, jaka wciąż istnieje dla istoty ludzkiej na ścieżce światła, jest dyskomfort, jaki dla siebie stwarzacie, trwając w pomniejszaniu siebie i nie przyjmując w pełni waszej autentycznej mocy. Jest to o wiele realniejsze niebezpieczeństwo, o ile strach i wątpliwości miałyby was utrzymywać pozbawionymi waszej mocy w tych czasach niezwykłych sposobności. Teraz jest czas, abyście radośnie wkroczyli w rolę, jakiej macie doświadczyć – w rolę w pełni uaktywnionej istoty ludzkiej na Ziemi.   

źródło: https://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com