Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

2012-11-06 01:06

Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości5 listopada

Celem istoty ludzkiej na ścieżce światła jest stanie się istotą w pełni świadomą. Jeśli umyślnie przebywacie w stanie nieświadomości za sprawą narkotyków, alkoholu, rozpraszania się, życia w przeszłości lub przyszłości, czy po prostu życia na zasadzie reakcji na samoograniczające przekonania i/lub świadomość ofiary, sami sobie przez to szkodzicie. Wybierając życie w nieświadomości, odmawiacie sobie wsparcia i darów, które są waszym wrodzonym prawem. Kochani, wszystko to, czego poszukujecie – uzdrowienie, pełne mocy współ-tworzenie, namacalna łączność ze Źródłem, radość, osobista moc i doświadczanie bezwarunkowej miłości – wszystko to pochodzi z bycia w pełni obecnymi. Prosimy posłuchajcie, gdy mówimy wam, że nie możecie osiągnąć całkowitej, zdrowej i radosnej ekspresji życiowej dopóki nie porzucicie wszystkich swych odbierających wam moc nawyków i nie pozwolicie sobie stać się w pełni obecnymi.

4 listopada

Czasami najpotężniejszą i najbardziej wspierającą rzeczą, jaką może uczynić istota ludzka, jest po prostu zejście sobie z drogi. Poddajcie się nurtowi, Kochani, i wiedzcie, że wszechświat zawsze sprzysięga się, żeby wam pomóc.

3 listopada

Każde z was, dokładnie każde z was ma zdolność, by wznieść siebie, innych i waszą planetę. W każdej chwili sami wybieracie, czym chcecie promieniować. Każde z was ma swój głos i wybieracie, jakich słów użyjecie za jego sprawą. Czy użyjecie swej wibracji żeby pomagać? Czy wasze słowa mają podbudować innych? A wasze czyny? Czy ludzie czują się lepiej w waszej obecności? Uważność jest istotnym aspektem waszego ruchu naprzód ku Nowej Ziemi. Oznacza to rozwijanie świadomej uważności w tym, jak wpływacie na innych, oraz dokonywanie wyborów ucieleśniających wasz najwyższy możliwy poziom osiągnięć. Zwracajcie uwagę na to, jak wpływacie na innych i wyrażajcie intencję wspierania i podnoszenia na duchu wszystkich, których napotykacie na swej drodze, a wasze dni wypełnione będą radością.

2 listopada

To ego sprawia, że istoty ludzkie przywiązują tak wielką wagę do tego, by mieć rację. Równia pochyła wiedzie od tej racji do poczucia słuszności i nieomylności, a stąd do osądzania. Kochani, kiedy upieracie się przy swej racji, upieracie się też, że ktoś inny się myli. Czy widzicie, że to raczej dzieli niż jednoczy? Czy wiecie, że dalej możecie trzymać się swych poglądów nie próbując przekonywać innych, by widzieli te sprawy na wasz sposób? Przekonania każdej osoby prowadzą ją ku temu, by doświadczyła dokładnie tych rzeczy, których ma doświadczyć. Po prostu nie macie punktu odniesienia, aby dowiedzieć się, czego potrzebuje doświadczyć ich dusza. To, że wasze opinie się różnią, jest w porządku. Gdy tak na to patrzycie, praktykujecie szacunek, akceptację i zezwalanie, a to są dokładnie te cechy, które prowadzą do świadomości jedności i zachęcają każdą duszę do tego, aby lśniła.

1 listopada

Kochani, od teraz aż do końca waszego roku będziecie doświadczać szybkiego przyspieszenia. Tak jak u rodzącej kobiety skurcze będą coraz silniejsze i będą się wydarzać częściej, w miarę jak zbliża się ten magiczny moment. Sposobem nawigacji poprzez tę intensywną przemianę życia jest bycie przygotowanymi, utrzymywanie swej uwagi na tym, co pragniecie stworzyć, oddychanie i łączność ze swym systemem wsparcia. Specjaliści od porodów wiedzą, że opór powoduje tylko więcej bólu, i że poddanie się temu procesowi jest najskuteczniejszym sposobem działania. Zaangażujcie się w utrzymywanie równowagi. Skupcie się na tym, co stwarzacie. Oddychajcie. I nade wszystko radujcie się tymi pełnymi cudów czasami, w których żyjecie. Tak jak długo oczekiwane narodziny, są one dokładnie tym, na co przez tak długi czas czekaliście.

31 października

Kochani, nie wszystko jest tym, czym wydaje się być.  Patrząc na to, co zewnętrzne, może być trudno zmierzyć ten niewiarygodny postęp, jaki osiągnęliście, ale gdybyście mogli zobaczyć, jakie przebudzenie dokonuje się na waszej planecie, bylibyście uradowani i podekscytowani. Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się w samolocie, który przelatuje nad dużym miastem zaraz po zapadnięciu nocy, i widzicie jak obszar ten rozbłyskuje, gdy w całym mieście zapalają się światła. W ten sposób wygląda teraz ludzkość! Widzimy, jak światło świeci coraz jaśniej, kiedy coraz więcej z was akceptuje, kim naprawdę jesteście i obejmuje swoją boskość. W miarę jak coraz więcej ludzi obejmuje swoje światło, zaczniecie dostrzegać namacalne tego dowody na waszej planecie. Proces wewnętrzny był w toku już od dłuższego czasu. Pamiętajcie, wszystkie wielkie zmiany zaczynają się najpierw w środku. Gdy posuwacie się naprzód ze swą kreacją Nowej Ziemi, możecie oczekiwać, że ujrzycie jak odzwierciedlają się one również w świecie zewnętrznym.

30 października

Cały cel Wielkiej Przemiany Wieków polega na odnalezieniu swojej prawdy, swojej wiary, która łączy was z waszą autentyczną mocą i prawdziwą jaźnią. Przez ostatnie miesiące i lata ciężko pracowaliście, by tę prawdę dla siebie określić i nieustannie się rozświetlać, gdy wchodzicie w coraz bliższy kontakt z prawdą waszej esencji. Kochani, gdy wszystko nadal przyspiesza, pojawi się wielu tych, którzy będą podważać wasze przekonania, zwłaszcza ci, którzy obawiają się zmiany albo objęcia swej prawdziwej mocy. Jest niezbędne, żebyście pozostali połączeni z tą częścią siebie, która jest zawsze zrównoważona i niewzruszona w swej wierze, i dalej szli do przodu w sposób, jaki was najbardziej wzmacnia. Szanujcie przekonania innych, gdyż są oni dokładnie tam, gdzie mają być na swej boskiej ścieżce, ale nie pozwólcie nikomu wstrząsnąć waszymi fundamentami. Pamiętajcie, mistrz nie zmusza nikogo do przyjęcia swoich przekonań, więc gdy ktoś próbuje wam udowodnić, że jesteście w błędzie, oznacza to tyle, że osoba ta nie funkcjonuje z poziomu swego najwyższego dostrojenia i nie ma kwalifikacji, by wam przewodzić.

29 października

Wiele istot ludzkich na ścieżce światła próbuje zapobiec sztormom skupiając na tym swe modlitwy, energie i intencje. I podczas gdy wynika to z tego, że ich serca są na właściwym miejscu, zapobieganie tym burzom tak naprawdę byłoby dla planety niedźwiedzią przysługą. Te sztormy mają swój cel. Zapewniają one energetyczne oczyszczenie na tych obszarach, które tego potrzebują. Bardziej odpowiednim podejściem mogłoby być wysyłanie planecie miłości. Wysyłając miłość do konkretnych jej obszarów, dostarczacie czynnika oczyszczającego i transmutującego i naprawdę pomagacie w tym procesie. Nie ma końca temu, co istoty ludzkie na ścieżce światła mogą dokonać, skupiając swą miłość na sobie nawzajem i na swej ukochanej planecie. Gdy tak czynicie, aktywnie wspieracie całość i okazujecie zaufanie w to, że wszystko rozwija się, jak zawsze, w boski i doskonały sposób.

28 października

Gdy idziecie naprzód po swej ścieżce ku oświeceniu, może być dla was pomocne patrzenie na różne sprawy pod kątem tego, czy wzmacniają was one czy osłabiają, a nie czy są one dobre lub złe. To pozwoli wam wykroczyć poza stare uwarunkowania i przeterminowane społeczne poglądy, i podejmować decyzje w oparciu o to, co jest najlepsze dla was samych i unikalnego przejawu waszego życia. Pamiętajcie, w sprawie was samych jesteście jedynymi ekspertami, i zachęcamy was jak tylko możemy, abyście przejęli stery i zaczęli wieść życie, które w najwyższym stopniu uhonorowuje to, kim naprawdę jesteście i czego możecie doświadczyć na tej planecie.

źródło: https://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/