Archanioł Michał: Nie macie pojęcia…jak potężnymi istotami jesteście!

2012-10-20 15:49

Archanioł Michał: Nie macie pojęcia…jak potężnymi istotami jesteście!

 

Witamy i zapraszamy was tego dnia do nowego okna sposobności. Jutro ludzie spotkają się w medytacji, wizualizując przejście ludzkości i waszej pięknej planety w Nową Ziemię wolności i dostatku. Dlatego spędźcie ten dzień przygotowując się do tego wydarzenia.

Zrozumcie, że do tego was właśnie namawialiśmy: do wzięcia przyszłości w swe duchowe ręce, że się tak wyrazimy. Wszystkie te rzeczy, o których tak długo wam mówiliśmy, i o których wy równie długo marzyliście, zostaną zamanifestowane przez was, kochani.

Będą do tego potrzebne wasze ręce, wasze stopy, wasze umysły. Ale po pierwsze i najważniejsze potrzebne do tego są wasze serca – do dokonania zmian, które będą początkiem wszystkiego. Energia, którą możecie stworzyć jutro, jest dokładnie tą rzeczą, którą my z najlepszym skutkiem możemy wykorzystać. To właśnie możemy pomnożyć. Tak właśnie stwarzacie wspólnie z duchem te rzeczy, których najbardziej pragniecie.

Istnieje wschodnia koncepcja ‘nie-robienia’, czyli ‘wu-wei’. Chodzi właśnie o nie-robienie. To nie-robienie jest najważniejszą częścią robienia. To sam początek stwarzania. To zasadzenie i pielęgniowanie ziarna. To kreowanie i modelowanie przyszłości.

Każdy element tego wzoru, stwarzany przez każde z was, jest równie ważny. Stwórzcie go w swoich sercach. Stwórzcie go dzięki pełnej miłości intencji. Ujrzyjcie go. Poczujcie. Powąchajcie. Żyjcie nim. Kochajcie go. To, co uczynicie jutro, jest najważniejszą rzeczą.

I nie myślcie, że wasz udział to dodatek jednej osoby do całej reszty uczestników. Każde z was zwiększa tę energię w sposób wykładniczy. A potem miliony milionów istot światła po tej stronie dołożą się do tego wszystkiego i będą z tym pracować.

Albo jeszcze jeden obrazek dla was. Kiedy wasza medytacja dobiegnie końca, zostanie utworzona olbrzymia ‘śnieżna kula’ energii. Ale niech to nie będzie koniec waszego udziału. Codziennie, od teraz do waszego dnia 12 grudnia 2012, dodawajcie do niej jeszcze trochę energii,  jeszcze więcej waszych marzeń, jeszcze więcej waszej zachęty. Jak wielka będzie ta kula, gdy zrobimy to wszyscy, kochani? Jak dotychczas nie macie jeszcze pojęcia, jak potężnymi istotami jesteście. Niech kolejne dwa miesiące wam to ukażą.

Z radością świętujemy ten następny krok, jakiego dokonujecie. Przyłączamy się do was w tym przedsięwzięciu. Stwórca wydał dekret o jego rezultacie. Radujcie się tą sposobnością nad sposobnościami.

Żyjcie w radości i bądźcie jednego serca. Nasza miłość będzie z wami. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 20 października 2012

https://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/10/20/you-have-no-idea-of-the-powerful-beings-you-are-channeled-by-ron-head/