Archanioł Michał: Tym, co ważne, jesteście teraz wy.

2012-10-23 11:41

Archanioł Michał: Tym, co ważne, jesteście teraz wy.

Dziś będziemy mówić o tym, czego możecie się spodziewać pomiędzy tą chwilą a następnym otwarciem portalu. Po pierwsze, chcemy wam pogratulować bardzo udanego połączenia wczoraj, kiedy to wyraziliście obejmującą cały świat intencję pokoju i wolności. Za każdym razem, gdy teraz robicie coś takiego, światło jakim emanujecie jest nieporównywalnie silniejsze niż przedtem. Porządnie popchnęliście tę  wielką śniegową kulę w dół zbocza. To dziwne uczucie, jakie próbujecie zidentyfikować, jest spokojem i szczęściem z powodu dobrze wykonanej pracy. Zapamiętajcie je sobie. Stanie się wam ono dobrze znane.

Teraz przed wami trochę mniej niż trzy tygodnie do kolejnego portalu i wielkiej sposobności, jaką on stanowi. Jako jednostki macie jeszcze do wykonania rożne ilości oczyszczeń. Nie jest to coś, czym należałoby się przejmować. Zostanie to zrobione. Jest teraz tak wiele światła i bezwarunkowej miłości, które dosłownie zmiatają wszystko w waszym otoczeniu, że ponieważ poprosiliście o nie, wasze oczyszczenie jest zapewnione.

Jedynym pytaniem jest wyłącznie to, na ile łatwo tego doświadczycie. Do tej pory przyzwyczailiście się już, że namawiamy was, abyście się całkowicie otworzyli i powitali tę energię. Wielu z was pozostało bardzo niewiele do oczyszczenia, ale prawie nikt nie jest zupełnie wolny od starych przekonań i lęków. Mówimy wam, że o wiele przyjemniej będzie powitać to oczyszczenie i porzucić wszystko, co wychodzi na światło dzienne, niż w dalszym ciągu ignorować możliwość, iż coś odrobinę mrocznego mogłoby się przed wami ukrywać. Albo raczej moglibyśmy powiedzieć, że to wy być może ukrywacie się przed tym czymś. 

Nie są z tym związane żadne zarzuty, kochani. Historia, z której te rzeczy mogą się wywodzić, jest o wiele dłuższa, niż możecie sobie wyobrazić. Jest również bardziej niż prawdopodobne, że część z tego jest odziedziczona po przodkach, których istnienia nawet nie jesteście świadomi. Niezbędne jest tylko, abyście oddali to z miłością światłu w momencie, kiedy pojawi się to w waszym umyśle lub emocjach. Jeśli chcecie, podamy wam przykład na ten temat.

Wyobraźcie sobie taką sekwencję: “Ojejku! Cóż takiego wywołało ten gniew (strach, nienawiść, zmartwienie etc)? Ale ja nie jestem tym gniewem. To tylko emocja. Uwalniam ją do światła z wdzięcznością za wszelkie usługi, jakie oddała mi w przeszłości. Dziękuję ci, Stwórco”. I bach! To coś znika.

To był tylko przykład. Wiemy, że wielu z was może to zrobić i zrobi w trochę inny sposób, ale rezultat będzie ten sam. Pamiętajcie, te rzeczy pojawiają się w celu oczyszczenia, a nie po to, by w was głębiej utkwić. Jeśli nic z tego się w waszym życiu nie pojawia, bądźcie szczęśliwi. Nie martwcie się, że coś wam umyka.

Oczyszczaliście te sprawy już od wielu lat. Zastanawialiście się nad trudnościami w swoim życiu. Przyjęliście je na siebie właśnie z tego powodu, moi wojownicy światła. Każdą z  nich będziecie nosić jako honorową odznakę w postaci koloru i dźwięku już na wieki.

Jak mówiliśmy wam wiele razy, nie macie jeszcze pojęcia, kim naprawdę jesteście. Niedługo to zrozumiecie. Przejście przez ten ostatni czas może być dla was do pewnego stopnia chaotyczne. Gdyby było to czymś ważnym, powiedzielibyśmy wam o tym. Jednak tym się nie zajmujemy. Tym, co ważne, jesteście teraz wy.

Bądźcie w pokoju. Bądźcie miłością. Bądźcie swym prawdziwym, ześrodkowanym ja. To wy jesteście tymi silnymi, którzy zapracowali sobie na prawo, by tu być w tym czasie. Otaczamy was naszą miłością. Niedługo odezwiemy się znowu. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 22 października 2012  

https://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/10/22/be-at-peace-be-love-be-your-true-powerful-centered-selves-channeled-by-ron-head/