Archanioł Michał: Wasze nowe życie jest w zasięgu ręki

2012-10-19 13:03

Archanioł Michał: Wasze nowe życie jest w zasięgu ręki

Przychodzimy znów ze słowami zachęty dla wszystkich osób, które czytają lub słuchają tej wiadomości. Gdziekolwiek jesteście, kiedykolwiek docierają do was nasze słowa, wiedzcie, że jesteśmy z wami w tej chwili i w każdej chwili.

W pewnych miejscach intelektualne zrozumienie tego, co teraz mówimy, nie zostało jeszcze osiągnięte. Ale wrodzona wiedza przodków jest wciąż znana. Dlatego wiedzcie w swych sercach, że jesteśmy jedną świadomością, wy i ja, wy i każda istota, w tym wszechświecie i wszystkich innych.

Nigdy nie jesteśmy dalej od was niż o myśl. Istnieją wspaniałe opowieści w waszych wielkich księgach, mówiące wam o czasach, kiedy rozmawialiśmy i kroczyliśmy wraz z wami. Ja zaś mówię wam teraz, że nigdy przedtem na waszym świecie nie byliśmy dla was tak dostępni. Nigdy przedtem tak wielu z was nie widziało codziennych znaków naszej obecności, ani nie oglądało nas w swoich snach tak często, ani nie czuło wokół siebie naszej energii.

Nasz Stwórca wydał dekret przywracający wam waszą pełną świadomość. Powierzono nam zadanie udzielenia wam każdej możliwej pomocy kiedykolwiek o to poprosicie. Przyprowadzenie was do domu raz jeszcze stanowi naszą pasję, która daje nam radość i spełnienie.

Macie w tej sprawie niewiele do zrobienia. Poproście o pomoc i zezwólcie na nią. Otwórzcie swe serca na ten zaiste zdumiewający przepływ miłości, który zalewa teraz i przenika ten świat. Abyście to odkryli i poczuli w swym sercu, potrzebny jest jedynie wasz minimalny wysiłek, kochani.

Jeśli należycie do tych, którzy już weszli na tę ścieżkę, czas byście rozejrzeli się teraz, w którą stronę macie zamiar z tego punktu ruszyć. Czy to wiecie? Co w najwyższym stopniu sprawiłoby, że wasze serce by śpiewało, gdybyście wstając każdego ranka wiedzieli, że jest to dla was możliwe? Jeśli nie wiecie, czym to jest, wejrzyjcie w swą przestrzeń serca i odnajdźcie przepięknie zapakowane prezenty, jakie tu ze sobą przynieśliście. Uważnie i z radością odwińcie każdy z nich. Poproście nas o pokazanie wam, czym są te prezenty. Możecie być zaskoczeni, gdy odkryjecie, co pojawi się w waszym życiu.

Każde z was jest drogocennym prezentem i częścią nowego świata, jaki budujemy. Odnajdźcie swą pewność siebie, wiarę w siebie i swe poczucie wartości, i ofiarujcie je światu. Jesteście ukochanym i nieocenionym dziełem Stwórcy Wszystkiego Co Jest. Jesteście kochani ponad wszelką miarę. Powierzono wam przyszłość tego świata. Zacznijcie widzieć siebie w taki sposób, w jaki my was widzimy. Otwórzcie się na bezwarunkową miłość Stwórcy. Kiedy poczujecie tę miłość, moi cudowni przyjaciele, wdychajcie ją w każdą komórkę waszego ciała, a potem wydychajcie ją w każdy zakątek waszego życia. Wy stwarzacie te zmiany. To wielka radość.

Codziennie znajdujcie rzeczy, za które możecie być wdzięczni, nawet jeśli tym czymś miałoby być wyłącznie wasze życie. Gdy wyrażacie wdzięczność Jedynemu, wasze życie się zmienia. Te sprawy, które doceniacie, wzrosną. Wy wzrośniecie. Odwagi! Wasze nowe życie jest w zasięgu ręki.

Życzymy wam dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 17 października 2012

https://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/10/17/take-heart-your-new-life-is-at-hand-channeled-by-ron-head/