Bądźcie JEDNOŚCIĄ

2012-10-27 04:21

Sananda i Ci którzy służą – Ogłoszenie o 4 listopada

Uwaga od Jakuba:
Chociaż ja zawsze piszę lub spisuje dokładnie to, co jest przekazywane, wahałem się umieścić tę datę (termin) w Internecie, gdyż te rzeczy, które do tej pory przekazano, rzadko się spełniają. Jednakże, wydaje się, że w pewnym momencie, coś będzie musiało rozpocząć się na dobre i jest to pierwszy raz, kiedy moje źródła podały dokładną datę, więc tutaj jest. Ponadto, jestem świadomy, że Ashtar dał tą samą datę 04 listopada. Będziemy wiedzieć wkrótce, czy to jest dokładne.

Ci którzy służą:

Pozdrowienia. Dobrze być tu z wami w ten sposób, więc cieszymy się tymi czasami, że możemy tu być z wami i służyć w jakikolwiek sposób, że możemy na pewno, ponieważ jest to, jak nazywamy się, jesteśmy, Tymi którzy służą. I to jest to, co robimy, możemy cieszyć się tak bardzo, kiedy możemy być w ten sposób z wami, ale zrozumcie, że wkrótce wielu z was, jeśli nie wszyscy z was, a potem inni, którzy czytają te słowa potem, będą doświadczać nas w sposób bardziej osobisty, bo jak wiecie, jest to, co nazywa się procesem wznoszenia, który jest przed wami teraz w bardzo krótkim czasie. Będziecie doświadczali tych rzeczy, które zostały omówione i zostały wypowiedziane przez wiele różnych źródeł i na wiele różnych sposobów. Będziecie mieli doświadczenia, które są poza pojęciem waszych umysłów, to, co jak mówicie rozsadzi wasz umysł. Będziecie mieć te doświadczenia i będą wspaniałe, ale nie macie pojęcia, co jeszcze ma przyjść, co to będzie i jak. Kilku z was tutaj owszem, ale inni nie i będziecie doświadczać bardzo tego, do czego przygotowywaliście się przez eony czasu. Teraz zwalniamy miejsce dla innego. Sananda będzie z wami rozmawiać, a potem wrócimy, ok.

Sananda:

Jestem Sananda, i przychodzę aby być z wami w tej chwili, w tej doniosłej okazji, tym razem, gdyż zbliżają się szybko teraz czasy, na które czekaliście, przez bardzo długi czas. gdyż dawno, dawno temu i tak, w odległej galaktyce, daleko, daleko, daleko, doświadczyliście tego, co się nazywa konklawe. Wielu z was było tam, jeśli nie wszyscy, którzy są w tym pokoju i wielu innych, którzy będą czytać te słowa, byli tam w tym czasie ze mną i wielu innymi, którzy byli gotowi doświadczyć nowej ewolucji na tej planecie ziemi. Ziemia wołała, ziemia wołała w potrzebie zmiany zabarwienia, gdyż musiała być zmiana, przemiany na ziemi i w ziemi, i tych osób, które były tam w tym czasie, ci z was, którzy tam byli, doświadczyli ogromnej miłości, miłości, która była nieokiełznana w tym czasie. Byliście w bezpośrednim połączeniu z Boskim Źródłem. Jeśli możecie przypomnieć sobie z powrotem do tamtego czasu, gdy mówiłem te słowa, będziecie wiedzieć i rozumieć to, co mówię tutaj. Aby był to wielki czas, wielki zjazd, Wielka Unia osób przybywających, aby razem służyć, bo jedyne, co liczyło się w tym czasie, było służyć i wiedzieliście, że dojdzie do służenia dla ziemi i dla ludzi na ziemi. Ale zrozumcie, że w czasie wielu z was było wezwanych do tego konklawe ale niewielu zostało wybrane.Mieliście być wybrani, aby być częścią tego, musieliście być wybrani i tak, to jest tak samo, jak wybrani w waszej Biblii. Są jednym i tym samym. Jesteście Wybrani, jesteście tymi, którzy przybyli, aby być częścią tej ekspresji ziemi, aby wynieść ją z ciemnych wieków i w wieki światła i każdy wiedział, że będzie miał ogromną bitwę pod górę, jak możecie powiedzieć.
Od samego początku wiedzieliście, że są, że będą to trudne czasy, to wiedzieliście, że będziecie mieli ogromne trudności, aby przejść przez to i wiedzieliście, że cały czas wzdłuż waszej ścieżki będzie bardzo trudno nią podążać w tym czasie. Ale wiedzieliście też, że będą ci, którzy będą mentorami dla was, którzy będą w was, ci, których chcielibyście mieć w zasięgu waszego słuchu, gdzie moglibyście dotrzeć i mówić do nich i poprosić o ich wskazówki, a oni przewodziliby wam i prowadzili. Oni dali wam trochę inspiracji, która była potrzebna do prowadzenia, kiedy był na to czas. Wiedzcie i zrozumcie, że w tym czasie i w tym miejscu, w tej chwili osiągnęliście już koniec tych trudności, osiągnęliście kulminację wszystkiego, co przybyliście tu zrobić, gdyż na pewno są to czasy ostateczne, które były opisywane w Biblii. To są takie czasy, kiedy przygotowaliście się być częścią nowej ekspresji na ziemi. Mówiono dawno temu, przeze mnie jako Jezusa, że będzie nowe niebo i nowa ziemia, i tak, ten czas jest teraz. Będzie nowa ziemia, będzie nowe niebo na ziemi, i będziecie częścią, każdy z was będzie częścią tego nowego wyrazu, tej miłości, która będzie spływała kaskadowo na całą planetę,  to już robi, ponieważ, gdy patrzymy z naszego punktu widzenia widzimy miliony błysków światła wszędzie i te światła są coraz jaśniejsze i rozprzestrzeniają się przez ciemność, która kiedyś tam była, ale teraz szybko się zmniejsza.

Więc zrozumcie, że ci z was, którzy przybyli tu ze mną w tym czasie dawno temu, ci z was, są gotowi, aby przenieść i zrobić następny krok, te rzeczy, które przynieśliście tutaj, które osobiście przynieśliście sobie tutaj. Zostaliście przygotowani teraz przejść do działania, aby przejść do swojej misji, dla której zostaliście wezwani tutaj. Kilku z was tutaj już było na misji, już z nią pracowaliście, a inni z was będą wezwani wkrótce, aby objąć swoją pozycję w tej misji, której się podjęliście. Zrozumcie, gdy kontynuujecie ten proces, gdy kontynuujecie tą podróż, macie wszelką pomoc z niebiańskich niebios, o którą moglibyście ewentualnie prosić. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby wam asystować, nikt nie zostanie pozostawiony w tyle, zrozumcie. Bo gdy czas nadejdzie, bardzo szybko teraz, będziecie doświadczać tego, co jest procesem Wzniesienia, tym, o czym mówiono w wielu różnych światach, z wielu różnych źródeł, będziecie doświadczać, tego wkrótce i to będzie różne dla was wszystkich. Każdy z was będzie miał własne doświadczenia z tym. Kilku z was już ma z tym własne doświadczenia i będzie szybko się zbliżało to, co jest kolejnym doświadczeniem dla was. To jest moje przesłanie, ale również zrozumcie, że bardzo krótko, rzeczywiście bardzo krótko, jest wydarzenie, które nadchodzi, specjalny cykl wydarzeń, które będą częścią tej ekspresji i każdy z was będzie częścią tego i wiedzcie, że to będzie bardzo szybko, rzeczywiście bardzo szybko, ponieważ  to jest przed czwartym listopada. Zapamiętajcie tą datę, bo wiele rzeczy zamierza się zmieniać wcześniej, a nawet bardzo szybko teraz. Gdy przyjdą te czasy, kiedy zaczniecie widzieć te zmiany rozwijające, zrozumiecie to, o czym mówimy tutaj. To jest moje przesłanie, jestem Sananda, mój pokój i miłość niech będą z wami wszystkimi.

Ci którzy służą:
Pozdrowienia dla Was jeszcze raz, Ci którzy służą z powrotem z wami. Nie będziemy mieć żadnego komunikatu, który jest tutaj już podany, czy są jakieś pytania. Czy istnieją jakieś pytania, które macie w tym czasie, dotyczące zwłaszcza tego, co zostało już przekazane tutaj?

“Mam pytanie. Sananda powiedział 4 listopada, miał na myśli, że będzie wydarzenie 04 listopada lub kulminacja “?

Lub przed, tak.

“Więc zrozumienie wydarzeń, które mogą się pojawić w czasie przed 04 listopada będzie pełną kulminacją 04 listopada i wtedy zrozumiemy, co się dzieje?”

Tak, to będzie w zrozumieniu wielu, którzy będą patrzeć na to teraz, wielu, którzy nie znajdują się w tej grupie, którzy znajdują się teraz w wielu innych grupach, mainstream, w głównym nurcie możecie powiedzieć, i po raz pierwszy, spojrzą na to i może powiedzą: “O mój Boże, co się tutaj dzieje, co następuje?” (Śmiech) A wy, ci z was, lightworkers, będą w waszej misji w tym punkcie, jeśli nie jesteście już. Ibędziecie wiedzieć i zrozumiecie, co macie robić, po co jesteście tutaj. To będzie zupełnie oczywiste dla Was w tym czasie, co macie zrobić, gdy czas nadejdzie. Gdyż zrozumcie, że czas jest coraz bardziej krótki w tym procesie (przyspiesza), gdyż 21 grudnia tego roku masowe Wzniesienie przychodzi i jesteście wszyscy jego częścią, jeśli nie będziecie już do tego czasu.

“Mam jeszcze jedno pytanie.” Jeśli każdy będzie doświadczać indywidualnego procesu wznoszenia i mieć inny wynik, jak możemy lepiej przygotować się, żeby mieć najlepszy wynik, jaki możemy mieć “?

To jest bardzo proste, moje drogie dziecko, bądź w miłości przez cały czas. Bądź w miłości, kochaj siebie, tak, że na pewno, ale w miłości z tymi wokół ciebie, wszystkim, ptakami, roślinami, a nawet skałami, widzisz? Gdyż wszystko jest świadomością, znajdź siebie wyrażając swoją miłość do wszystkiego wokół i wewnątrz ciebie i wtedy będziesz miała największą ekspresję,  największe doświadczenie, gdy nadejdzie czas. I tak jak zostało powiedziane wcześniej, innym razem, że należy iść z prądem. Jest to bardzo ważne. Płynąć z prądem w każdym czasie, puścić, zatrzymać opór. Opór tworzy dużo bólu w twoim życiu, pozwól jemu odejść.To jest powiedzenie ze starej piosenki Beatlesów “Let it Be” płynąć z prądem, niech prąd cię weźmie gdziekolwiek to będzie. Gdyż zrozum, że prądem jest Bóg,  Boskie Źródło porusza się przez ciebie i zabierze Cię, jak chce. Ale przy próbie płynięcia pod prąd, jak daleko dopłyniesz? Widzisz, pozwól mu wziąć cię i doświadczaj miłości wokół ciebie, gdyż to z pewnością napędza cię do wyższych częstotliwości wymiarowych. Czy to wyjaśniło Twoje pytanie Joanno?

“Dziękuję tak”

Inne pytania tutaj.

“Tak, mam pytanie. Niektórzy mówią o trzech dniach ciemności. Możesz połączyć to z tym, co ma się zdarzyć w listopadzie do tego dnia? “

Nie, nie przed tym, ale zrozum, że trzy dni ciemności, o których mówisz  były metaforyczne. To nie będą trzy dni w ciemności, bezpośrednio. To było w dawnych czasach, to były przepowiednie w dawnych czasach, które mówiły o tym. Ale zrozum, że była również inna linia czasu, to była linia czasu, gdzie miały być katastrofy i wiele rzeczy, takich jak trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów i niszcząc wiele rzeczy, dużo na naszej planecie, ale to jest stara linia czasu. Jesteś w nowej linii czasu teraz, jesteś na linii czasu Wzniesienia, widzisz? A wielu próbowało zablokować tą linię czasu z waszego zrozumienia, ale nie potrafili i nie zrobili i nie mogą tego zrobić. Więc trzech dni ciemności nie będzie wcale już tutaj i teraz. To nie oznacza oczywiście, że nie będzie trochę ciemności w sobie. Będziesz mieć to doświadczenie, ale to nie musi być coś w kategoriach negatywnych ekspresji, to może być bardzo pozytywne, ponieważ to będzie znalezienie się w momencie, w tym, co nazywa się pustka i to może być nazwane ciemnością, ale to jest dobra ciemność, widzisz? Inne pytania tutaj?

“W mojej sytuacji żyłam z kimś, kto jest bardzo w strachu, co się dzieje z rządem i tym wszystkim, w jaki sposób można najlepiej zrównoważyć się od tej energii i móc jej służyć i mnie w tym samym czasie, bo znajduję po prostu chęć blokowania się i obrony”.

Tak, i to jest numer jeden dla Ciebie, to jest dla Ciebie ważne, aby zablokować wszystkie negatywności, cały strach, wszystkie te rzeczy dla siebie. Co do innych, dobrze jest kochać tę osobę, jak tylko możesz, ale nie dać się wciągnąć w jej ekspresję strachu i wszystkich tych rzeczy, widzisz? Istnieje wielu, którzy doświadczą tego strachu w tym społeczeństwie, w tych kulturach, w świecie. Będą doświadczali tego, że i to będzie ich ekspresja ich zrozumienie niebezpieczeństw, gdy proces Wzniesienia jest bliżej i bliżej. Ale wy sami, którzy znacie i rozumiecie te procesy, nie musicie być tego częścią. Możesz być częścią ekspresji miłości, tylko płynąc przez całe doświadczenie,widzisz? Jeśli płyniesz z prądem, a nie przeciwko niemu, będziesz miała wspaniałe doświadczenia poprzez to wszystko. Ale będzie wielu, którzy doświadczą sprzedawanego strachu i wszystkich tych rzeczy, które zostały utworzone wcześniej przez moce, które były tutaj na ziemi, ale to się skończyło. Czy jest to odpowiedź na pytanie?

“Tak, dziękuję”.

Czy istnieje więcej pytań tutaj? Bardzo dobre energie tutaj, ekstremalnie dobre, moglibyśmy być całą noc tutaj, ale nie będziemy. (Śmiech)

“Czy masz wiadomość od Ashtar”?

Ashtar, mój bracie,  tak. On też powiedział to samo, co zostało podane przez Sanandę. Powiedział również, że są to zmiany przychodzące bezpośrednio w kategoriach nawet okresu czasu tutaj. Ale zrozumcie, że jesteśmy bardzo niechętni dając ramy czasowe, bo w dawnych czasach, gdy czasy były podawane te nie zostały spełnione, ale również zrozumcie, że istnieją punkty bez powrotu, są punkty, w których te rzeczy są wyryte w kamieniu, więc zmierza wielka zmiana nadejść wkrótce tu i Ashtar sam jest częścią tej wielkiej zmiany, jak Sananda i wielu, wielu innych. Gdyż wielu z nas, wszyscy czekali na ten okres czasu przez długi czas, bo widzisz, gdy się wzniesiecie, to będzie przeprowadzka na nasze miejsce i i my możemy przejść dalej, widzisz? Więc tak, jak wy jesteście tymi, którzy służą, dla nas, tak my jesteśmy tymi, którzy służą dla was. Jest synchroniczność, związek raczej, widzisz? Czy jest to odpowiedź na pytanie?

“Tak”. Czy jest szansa zobaczyć naszych gwiezdnych braci przybywających do Phoenix lub jakiegoś miejsca w Arizonie? “

Czy mówisz o swojej galaktycznej rodzinie? Tak, z pewnością doświadczycie tego na wiele różnych sposobów i wielu z was na tej sali i znów wielu, którzy czytają te słowa, będzie doświadczać niesamowitych czasów tutaj. Będziecie ponownie się jednoczyć ze starymi przyjaciółmi i rodziną z dawna już zapomnianą tu w trzeciowymiarowym rozumieniu w tym czasie, ale ponownie zjednoczycie się z wieloma z nich. I wielu z was będzie tu na statkach i będzie doświadczać tych poziomów ekspresji, które kiedyś mieliście w czasie, a wielu jest takich, którzy są gotowi i czekają, aby powitać was z otwartymi ramionami, i jak już powiedziałem wcześniej z innych źródeł,planowana jest wielka uroczystość, rzeczywiście wielka ceremonia, aby powitać Was z powrotem w wyższych wymiarach po raz kolejny z waszej dualności. To była trudny droga, no nie? (Śmiech) Czy jesteście gotowi, aby wyjść z tego?

“Ziemia sama, nie będzie ona już obecna w trzecim wymiarze?”

Będzie czas, ekspresja czasu tutaj, gdzie będzie trzeciowymiarowa ziemia i wyżej wymiarowa ziemia w tym samym czasie w zakresie dla tych, którzy przejdą na początku procesu wznoszenia wrócą do pomocy tym, którzy pozostaną w tyle .Można powiedzieć, że tak, jak w charakterze wyścigu, jeśli bylibyście w maratonie, będą tacy, którzy wyskoczą do przodu i pobiegną to do końca z dużą prędkością i będą tymi, którzy zajmą pierwsze miejsca, widzisz?  To będziecie wy, którzy tak  zrobią. Wtedy będą ci z was, którzy złapią zadyszkę wzdłuż ale ukończą wyścig, przyjdą po tych, którzy byli na czele. I będą jeszcze ci, którzy czasami zatrzymają się i będą chodzić, a w ostatniej chwili, w ostatnim momencie, kiedy jeszcze mogą oni będą gotowi kopać w drzwi i przejść do wznoszenia się, dlatego, że nie chcą być pozostawieni, widzisz? Ale ważne jest dla tych, którzy nawet nie wiedzą o Wzniesieniu i takich jest wielu, wielu ludzi tutaj, nie wiedzą nawet, co to jest Wzniesienie, nie mają pojęcia, z wyjątkiem znaczenia tego, co Jezus przeszedł, musiał umrzeć na krzyżu, a następnie wznieść się w ten sposób. Ale oni nie mają pojęcia, że to nie jest już konieczne, aby umrzeć, żeby mieć tą ekspresję,widzisz?

“Więc ziemia pozostanie w trzecim wymiarze”?

Będzie jej część, tak, to będzie, ale nie będzie długo. Będzie to tylko na tyle, żeby inni przeszli do przodu. Ci, którzy nie są gotowi iść do przodu i będą tacy, którzy nie wybrali albo poprzez ich umowy duszy lub poprzez ich świadomą jaźń, w tym czasie, będą oni decydować się na pozostanie w trzecim wymiarze, widzisz, i będą przyzwyczajani do Nowego zrozumienia nowej ekspresji dla nich w sensie nowej planety, jak możecie powiedzieć.

“Więc Jaka jest różnica między tymi, którzy stoją z tyłu i tymi, którzy wyrwą do przodu, co będzie główną różnicą?”

Główną różnicą jest to, że będą one w wyższej częstotliwości drgań będą przeżywać to, co nazywacie nirwaną, widzisz. I będziecie poza tym, co jest ekspresją dwoistości, której używacie tutaj, poza tym,  co robiliście przez wiele wcieleń tutaj. Coś jeszcze tutaj?

“Tak, to spotkanie z galaktyczną rodziną, czy jest to część wzniesienia czy to tylko powitanie lub wizyty lub spotkania naszej galaktycznej rodziny?”

Czy mówisz w kategoriach co będzie działo się na statkach po Twoim wzniesieniu? To nie jest prawidłowe. Nie będziecie (beamed) przenoszeni promieniem na statki i tego typu rzeczy i to byłoby  Twoje wzniesienie. Widzisz, trzeba wznieść się najpierw musisz mieć wyższą częstotliwość wibracji, aby następnie być z galaktyczną rodziną. Ale ci, którzy zadają to pytanie, na pewno to wasza ekspresja, to jest tym, skąd pochodzicie i jest tym jak będziecie wracali z powrotem do galaktycznej rodziny.

“Cóż miałem doświadczenia przedtem z czwartym wymiarem, ale teraz w trzecim wymiarze, czy to weżmie mnie do piątego wymiaru, wzniesienie się?”

Tak proces Wzniesienia jest przejściem z 3-go wymiaru do 4-ro i 5-cio wymiarowych częstotliwości, ale zrozumcie, że ci, którzy dalej będą doświadczali tego procesu wznoszenia, będzie czas, gdy będą oni dryfowali z powrotem do 4-go wymiaru, widzisz? Pójdą w wyższe częstotliwości i doświadczenia, i czasami będą odciągani do tyłu, ponieważ ciało ma tendencję do ciągnięcia cię z powrotem, poczucie tego, co wiecie, będzie miało tendencję do ściągania z powrotem trochę ale bądźcie gotowi uwolnić to. To dlatego mówimy, uwolnij, płyń z prądem w miłości, a następnie będziesz doświadczał wszystkiego, co chcesz usłyszeć, zobaczyć.

“Co stanie się z naszymi ciałami, naszymi trójwymiarowymi ciałami?”

Wasze trójwymiarowe ciała zostaną poddane konwersji lub zmianie w bardziej krystaliczne ciała, aby być w stanie przyjąć światło w pełni. Więcej światła, które możesz przyjąć w twoich ruchach w wyższych wibracyjnych częstotliwościach. Czy to jest zrozumiałe?

“Uh brzmi bardzo trudno.”

Nie będziecie to robić w kategoriach klasy i naśladowania nauczyciela, to nie tego typu rzecz jest i nie może być zrobione źle. Nie ma źle czy dobrze tutaj, dlatego możemy powiedzieć, idź z prądem. Twoja Wyższa Jaźń, Wasze Wyższe Boskie Ja wie, jak zrobić ten proces i jest część ciebie, która jest częścią tego, oczywiście, i ty zrobiłeś ten proces wcześniej. Widzicie, każdy z was tutaj, w tym pokoju, bo nie byłoby mnie tutaj, każdy już wzniósł się wcześniej w innym czasie, a wielu z was jest tymi, co nazywamy system busters (obalacze). Przechodziliście już za raz po raz, życie po życiu, doświadczenie po doświadczeniu, planeta po planecie, system po systemie, i poszliście do systemów i wszystko się zmieniło i robicie to ponownie. Tu teraz pytanie przyjdzie znowu, gdy przyjdzie czas, czy chcesz zrobić to jeszcze raz, a wielu z was teraz powie, “Do diabła, NIE” (śmiech) widzicie, nie tylko “nie”, ale , “Do diabła, NIE” nie robiąc tego jeszcze raz, czas iść dalej i na pewno zyskaliście prawo, aby to zrobić. Coś jeszcze tutaj?

“Mam szybkie pytanie w odniesieniu do 4 listopada. Nie widzę nic w głównym nurcie “.

I to jest dobra rzecz.

“Czy to będzie miało znaczenie, na ile to, co słyszę o zmianach? Będziemy nadal słyszeli słowo o tym, co się dzieje?

Tak, ponieważ nie będziecie w stanie nie wiedzieć tego. Nie będzie to możliwe, aby nie wiedzieć, co się dzieje. Coś jeszcze tutaj? Wtedy uwolnimy channelera. Zrozumcie teraz,  gdy kontynuujecie podróż, swoje doświadczenia, w waszej ekspresji miłości, znajdziecie więcej i więcej tej ekspresji w sobie, ponieważ to jest tym, co zamierza was katapultować dalej. Znajdź to w swoim sercu, otwórzcie wasze serca na światło i pozwólcie na wpływ światła w was i będziecie mieli wspaniałe doświadczenia i będziemy tu czekać na Was, gdy przyjdziecie, po przekroczeniu progu. Śpiewajcie: Pokój z Wami. Bądźcie JEDNOŚCIĄ.

25 października 2012
Channeler: James McConnell
www.meetup.com/ancient-awakenings

źródło:https://2012allabout.blogspot.com