Bawcie się w Ogrodzie Miłości

2012-10-22 17:58

Bawcie się w Ogrodzie Miłości

 
Drodzy, ukochani przyjaciele, przychodzimy dziś do was, aby podzielić się z wami paroma sekretami życia. Tak naprawdę nie są to sekrety, jeśli spojrzycie na nie jako na prawdy, których trzymaliście się od początku istnienia dualności, kiedy wyruszyliście w poszukiwaniu wiedzy niezależnej od wiedzy i prawdy waszej Boskości i Całości.

Zawsze nieśliście w sobie nić tej prawdziwej wiedzy o waszej Boskości i Całości, i to jest właśnie ten sekret, któremu pozwalacie dotrzeć do waszej świadomości, gdy o tym mówimy.

Chowacie te cząstki prawdy głęboko w swych sercach i są one jak ziarna, które nagle kiełkują. To, czego potrzebują one by wyrosnąć, ofiarowujecie im często z miłością i pasją, ale czasami wycofujecie się z pielęgnowania ich, gdyż wabi was przyciąganie tego, co znane.

Prosimy was teraz, abyście zwrócili uwagę na te wpływy i atrakcje rzeczy znanych, i abyście przez moment w ciszy zbadali, czy nie odciągają was one od wizji was samych na Nowej Ziemi. Zaszliście tak daleko, kochani. Aby podążać tą ścieżką potrzebujecie tylko waszej szczerej uwagi, pozwalającej wam uniknąć pułapek wzdłuż tej drogi.

Wasze Wzniesienie jest zapewnione tak długo, jak długo pragniecie go w swym sercu, tak długo jak oprzecie wszystko na swym sercu, i gdy wyrywacie w swym ogrodzie wszelkie chwasty oportunizmu, które chcą zdławić waszą głęboką Miłość dla samych siebie i dla innych.

Nadszedł czas, byście skupili się na Ogrodzie swego Serca, starannie pozbywając się jakichkolwiek myśli związanych z osądem i wątpliwościami co do waszej wrodzonej Boskości i waszego wewnętrznego połączenia ze Źródłem, ze Stwórcą.

Do tej pory wszyscy otrzymaliście możliwość, aby pozostać w połączeniu ze Źródłem, aby stać się kanałem swej własnej informacji i wiedzy, która jest istotna dla tego, abyście dalej podążali tą ścieżką Miłości. Zawsze będą się pojawiać jakieś rozproszenia, ale coraz lepiej rozpoznajecie, co jest dla was prawdziwe, i co pochodzi wprost od Stwórcy Wszystkiego Co Jest.

To tak, jakbyście wspinali się stromym szlakiem i wzdłuż tej drogi napotykali śmiecie pozostawione przez inną osobę, podążającą tą drogą, która wciąż pogrążona jest w starych sposobach myślenia i działania. Coraz sprawniej umiecie nie dawać się rozpraszać tym resztkom, skupiając się na swym celu, na wznoszeniu się, na transformacji, nad której osiągnięciem tak ciężko pracowaliście.

Jesteśmy od was jedynie o szept, kiedy wasze wybory, związane z pozostaniem na tej drodze, stają się trudniejsze. Nie będziecie musieli już długo czekać, kończąc przemierzanie tego wyboistego i zaśmieconego obszaru i wychodząc na otwartą przestrzeń.

Jesteśmy i zawsze byliśmy waszymi przewodnikami, ale wasze połączenie ze Źródłem staje się o wiele silniejsze i oczywistsze. Linie komunikacji są coraz dla was przejrzystsze, choć być może nie przywykliście do nich; teraz macie możliwość się do nich dostroić i odbierać ten sygnał o wiele precyzyjniej, gdy wątpliwości już go tak nie zagłuszają.

To tak, jakbyście doszli waszą drogą do przepięknej łąki i zaczynali się cieszyć wspaniałymi barwami jej kwiatów, trawy, drzew, słońca i wody, i przyzwyczajali się do tego, w jaki sposób będziecie żyli w nadchodzących dniach. Przyzwyczajcie się do tego. Aby tego doświadczać, musicie tylko pozostać w ciszy swego serca i cały czas być w kontakcie z pięknem i wspaniałością swego przyszłego życia.

Odkrywacie dla siebie ten sekret, i nie jest on nowy. Potrzebujecie tylko trochę bardziej zakotwiczyć go w waszych sercach. Waszym przeznaczeniem jest bawienie się i dokazywanie pośród przepysznej scenerii boskiego ogrodu, ogrodu Źródła Wszystkiego Co Jest. Macie teraz tylko się do niego przyznać i zaakceptować jako głęboką i niewzruszoną cząstkę was samych.

Podążamy razem z wami i niesiemy was w swoich sercach. Już prawie dotarliście na miejsce, kochani.

Wasz kochający brat, Jeszua, wraz z Niebiańską Załogą.

Przekazała Fran Zepeda, 15 października 2012
https://www.franheal.wordpress.com (Blog)
https://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika