Czas, przestrzeń, podróże w czasie, teleportacje i szczęśliwe zakończenie

2012-11-05 00:36

Czas, przestrzeń, podróże w czasie, teleportacje i szczęśliwe zakończenie

.

.

Pozdrowienia Mistrzowie!  Jestem Metatron, Książę Światła i pozdrawiam każdego z was obdarzając bezwarunkową miłością.  Poświęć chwilę, aby poczuć tą energię, zamknij oczy i wyczuj odżywczy kokon, który ciebie otula… zbiera się świta.

Porozmawiamy teraz na wiele tematów ze szczególnym uwzględnieniem czasu, podróży w czasie, istoty dualności i teleportacji.  Dostrzegamy boskość w każdym z was.

Jako jednostki Boskiej Inteligencji i Istoty Światła… prosimy, zwróćcie uwagę na to, co wam oferujemy.

Czas i przestrzeń nawet u szczytu 2012 roku pozostają dla ludzi zagadką. W odniesieniu do znanych wam obecnie aspektów praw fizycznych ludzkość stawia pod znakiem zapytania podróże w czasie i podróże kosmiczne. Nigdy nie osiągniecie odległych rejonów „przestrzeni” czy „hiper-przestrzeni” w rakietach zasilanych tym czy innym paliwem. Nie można podróżować w czasie w skonstruowanych wehikułach czasu. Mówimy wam, że tu chodzi o koncepcję częstotliwości a nie wymysł fizycznego mózgu.

Podróże w czasie i teleportacje to rzeczywiście bardzo realne zamysły zarówno pod względem fizycznym jak i metafizycznym. Słyszeliście o bardziej zaawansowanych joginach czy szamanach, którzy opanowali ten proces, jednak takie mistrzostwo nie może mieć miejsca, zanim jednostka nie będzie na nie gotowa. Bardzo ważne jest, aby to zrozumieć.

Bardziej zaawansowane społeczeństwa waszej Ziemi, nazywane dobrotliwymi „kosmitami”, są w stanie manipulować teleportacją poprzez proces „wibracyjnej dematerializacji” cząstek stałych do antymaterii.

Takie teleportacje były dokonywane przez Atlantów używających technologii grupy Syriańsko-Plejadiańsko-Arkturiańskiej. W celu przesunięcia spójnych częstotliwości materii z jej pozornej fizycznej szybkości drgań do wibracyjnego stanu kwantowo – falowej antymaterii wykorzystywano specjalne kryształy Phi. Transport był następnie przetwarzany za pośrednictwem przewodu wiązki promieni lasera przez precyzyjne skierowanie energetycznej sygnatury do wektora celu podróży.Wasze własne badania dotyczące fulerenów lub alotropowych odmian węgla C60 zwanych „Bucky balls” (http://pl.wikipedia.org/wiki/Fulereny) ujawniają, że w pewnych warunkach molekularne dwudziestościany ścięte fulerenów powracają ze stałych nano-cząsteczek do fali kwantowej. Wasi naukowcy już dekady temu zauważyli, że elektrony pojawiają się i znikają w orbitach atomowych.Ludzkość zaczęła ponowne eksperymenty z teleportacją i podróżami w czasie przed ponad 80 laty, chociaż z niewłaściwych powodów. Spowodowała to twórczość HG Wellsa w czasach Tesli i Edisona. Niesławne wydarzenia nazywane eksperymentem Filadelfia naprawdę miały miejsce i były związane z działaniami wojennymi. Jego skutki, które okazały się katastrofalne i błędne, odsłoniły oszałamiające rewelacje dotyczące pola magnetycznego, pola grawitacyjnego, teleportacji i efektów czaso-przestrzennych. Nadal pozostają utajnione pod hasłem „projekt Montauk”.Nie zamierzamy wchodzić w obszary „tajnych operacji” czy „konspiracji”, jednak powiemy, że to, co było zamierzane w czasach „zimnej wojny” z „Montauk”, było niedozwolone. Pragniemy dodać, że życzliwe frakcje Sojuszu Syriańsko-Plejadiańskiego zawsze utrzymywały pod powierzchnią Ziemi stacje do teleportacji i, ze jest to technologia, która będzie wykorzystywana jedynie w dobroczynnym celu.Ziemia stanowi chroniony poziom wolnej woli i miejsce dla rozwoju ludzkości. W Kosmosie istnieją inne planety i formy życia w dualności, które są bardziej zaawansowane technologicznie. Życzliwa grupa Ashtar utworzyła dla Ziemi i jej wzniesienia ochronną tarczę…, a wielu z was, w waszym wielowymiarowym aspekcie, stanowi część tej ochrony. Jesteście Syrianami, Plejadianami, Arkturianami.Chcielibyśmy jeszcze dodać, że niektóre rządy i naukowcy zdają sobie sprawę, że pod Ziemią istnieją Syriańsko – Plejadiańskie bazy, włącznie z tymi w niesławnym obszarze Nevada. I choć może to być dla was zaskoczeniem, istnieją tam dobrze funkcjonujące instalacje stworzone przez grupę Syriańsko – Plejadiańską z udziałem ludzi. Zaznaczamy, że nie będzie udostępniona żadna technologia, z pomocą której będą mogły być prowadzone wojny.

W prowadzące do wzniesienia stopniowanie Ziemi włożono więcej wysiłków, niż możecie sobie wyobrazić. Wzniesienie Ziemi nastąpi 12-12-12, a wzniesienie masy krytycznej ludzkości dokona się w ciągu 15 pokoleń. Chcemy wam powiedzieć, że taką potwierdzającą informację przekazali wysłańcy z przyszłości, z różnych hologramów epok czasowych. Niektórzy byliby dla was szokujący. Jeszcze wam powiemy, że klęska hiszpańskiej armady (związanej z Inkwizycją) a nawet hitlerowskich Niemiec, to wydarzenia, na które mieli wpływ ci wysłańcy „powracający z przyszłości”. (Obie grupy pochodziły z trzonu energii aryjskich synów Beliala z Atlantydy). Gdyby nikt nie zareagował na te wydarzenia, dzieje planety przybrałyby zupełnie inny bieg.

W rzeczywistości to i niektórzy z was są takimi wysłannikami. Wielu należy do grup metafizycznych. Niektórzy są naukowcami (jak Nikola Tesla czy Albert Einstein), inni artystami czy autorami jak Stanley Clarke. Wy, podobnie jak oni, przyjęliście filtr dualizmu i nie byliście świadomi tej prawdy.

Pisarze science fiction piszący scenariusze dla filmu i telewizji, szczególnie dla „Kontaktu” i „Star-Trek” dobrze czuli temat teleportacji. Jednak trzeba pamiętać, że wspaniałe podróże w czasie i teleportacja to nie to samo. Jeśli wziąć pod uwagę, że ziemski poziom jest pozornie stabilny w czasie liniowym a człowiek jest na nim zdolny poruszać się w przestrzeni, wtedy przeciwieństwo spowodowałoby pojawienie się specyficznego efektu Torusa z paralelami, które byłyby do pewnego stopnia stałe w przestrzeni / miejscu i byłyby w stanie przenosić w czasie.

Wielowymiarowy aspekt 12-12-12

W 2012 roku, dokładnie z datą 12-12-12 wasz ziemski poziom wzniesie się do 12-tu wymiarów. To jest krystaliczna transformacja spójności. Wzmocnieniu ulegnie kreatywność, a u wielu z was odchyły dualności wykładniczo się zacieśnią. To oznacza, że wielowymiarowy dostęp stanie się jeszcze łatwiejszy. Jednak to nie oznacza, że zniknie dualność trzeciego wymiaru.

Ludzkie doświadczanie poziomu ziemskiego w dualności jest akredytowanym i zaszczytnym procesem uczenia się, któremu poddaje się wiele różnorakich istot Boskiej Inteligencji. Zanim wasza Wyższa Jaźń pozwoli wam podróżować do wielowymiarowych i równoległych systemów rzeczywistości, które są o wiele bardziej złożone, rozległe i otwarte, najpierw musicie nauczyć się optymalnie i odpowiedzialnie doskonalić swoją stwórczą energię myśli. W tym celu odwiedzacie Ziemski Uniwersytet…, aby na własne oczy zobaczyć konkretne skutki własnych myśli i emocji dzięki ich fizycznej materializacji.

Właśnie dlatego czas i przestrzeń zostały przeznaczone na miejsce nauki, i ten wyrazisty „miraż” jest tak silnie zaprogramowany przez Boską Jaźń, że z konieczności musicie koncentrować swoje fizyczne zmysły na fizycznej rzeczywistości nazywanej Uniwersytetem Dualności. Taka „liniowa” koncentracja została specjalnie zaprojektowana, a filtry percepcji, które zdają się blokować wielowymiarowość, są korzystne, ponieważ umożliwiają ludzkości zmierzenie się z doświadczeniami poziomu ziemskiego i dzięki temu wspomagają rozwój. Kiedy wzrost osiąga określony zaawansowany poziom „ilorazu światła”, wtedy i tylko wtedy jednostka może podjąć decyzję, czy wybiera otwarcie tworząc pomost do bardziej ekspansywnej wielowymiarowej percepcji. I o to chodzi w przemianach związanych z rokiem 2012.

Lecz pamiętajcie, że wy, ludzie, podróżujecie w czasie i przestrzeni prawie podczas każdego snu. To daje wam świetną możliwość stwarzania równowagi pomiędzy jawą a snem. Chociaż większość z was nie zdaje sobie z tego sprawy, mówimy wam, że każdego dnia przetwarzacie swoje codzienne doświadczenia w głębokim stanie śnienia.

I w tym stanie „uśpienia” Wyższa Jaźń bardzo starannie sprawdza wszystkie doświadczenia, jakie objawiają się w waszym życiu. Dokonujecie wyboru spośród nieskończonych możliwości i tworzycie doświadczenia, które umożliwią wam największy rozwój.

Wasze doświadczenia i ograniczone postrzeganie fizycznej natury przestrzeni trzeciego wymiaru są w przeważającej mierze określane przez waszą strukturę neurologiczną, i tak „zaprojektowana” struktura dobrze wam służy.

Pojedyncze linie czasu „wybranego” przez was fizycznego doświadczenia jest pozorną ścieżką, wzdłuż której zdaje się płynąć wasze życie. Według szerszej prawdy istnieje nieskończona liczba dróg w górę i w dół, które urzeczywistniają wasz rozwój, które tworzą niesamowicie wspaniałą sieć…, a wy w wyższych aspektach przeżywacie je wszystkie, można to tak ująć.

Dlatego, skoro tak wielu z was zostało uwięzionych w nieco zafałszowanych koncepcjach spirali zstępującej ludzkości starając się z niej ”wydostać”, przypomnijcie sobie, że wszystko wokół was jest iluzją i, że wszyscy jesteście współtwórcami tego „snu”.Wasze życie na Ziemi pomimo wszystkiego, co wielu z was myśli, jest wspaniałym projektem i niesie wielki cel. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest wam lekko. Nawet okresy uznawane za błędne, wnoszą ogromny potencjał lekcyjny.

Teraz w odniesieniu do kwestii wymiarowości…, ważne jest, aby wziąć pod uwagę i dostrzec to, co wam mówimy nawet, jeśli wasi naukowcy jeszcze tego nie akceptują. Materia występuje w widmach, dokładnie jak światło. Na jednym końcu widma jest materia, a na drugim – antymateria. Nie są w opozycji, lecz oscylują w różnych rezonansach częstotliwości. Wy wszyscy, każdy z osobna, bez wyjątku, macie wrodzoną zdolność zarówno do teleportacji jak i do podróży w czasie. Wasze prawdziwe Źródło jest w rzeczy samej w obrębie nie-materii lub antymaterii. Istniejecie w wielu, wielu rzeczywistościach równocześnie. Jak tylko osiągniecie określony poziom zaawansowania, zdyscyplinujecie wolę, odpowiednio zastosujecie intencję i koncentrację własnej woli jako trampolinę – bez użycia ego trzeciego wymiaru – wtedy możecie wstępować w inne linie czasowe. Hologramy czasu stanowią w pewnym stopniu analogię do barw. Każdy człowiek żyjący w trzecim wymiarze jest zgodnie z projektem skupiony przeważnie na jednym kolorze.

Zapewniamy, że wasze obecne życie, obecna cywilizacja, współistnieje w waszej rzeczywistości „TERAZ” obok wszystkich tak zwanych przeszłych i przyszłych żyć i cywilizacji na Omni-Ziemi. Więc zarówno twoje teraz jak i ich teraz istnieje równocześnie (w)… „TERAZ”.

W tym samym miejscu, po którym chodzicie, gdy odwiedzacie ruiny „starego” Egiptu, Grecji czy Rzymu, chodzą i żyją ludzie z tamtych epok a wspaniałe budowle, świątynie i piramidy są w doskonałym stanie i tętnią życiem. Z powodu innego wskaźnika częstotliwości wibracji czasu nie możecie ich zobaczyć ani oni was. To jest proste i logiczne, ponieważ wasze wymiary rozdziela fizyka czasu i przestrzeni. Zachodzi koegzystencja cywilizacji w jej szczytowej formie oraz „prastarych” ruin. Przechodzicie przez nie a one przez was, jak duchy!

Wszystko to stanie się zrozumiałe w następnych wiekach. I to jest faktycznie weryfikowalne zgodnie z geo-matematycznymi pojęciami i równaniami, które jeszcze pozostają niezrozumiałe, nierozwiązane przez waszych współczesnych naukowców. A jednak, co ciekawe, zostało to zobrazowane przez pisarzy gatunku science fiction.

W 2012 roku wielu z was jest w stanie odbywać globalne podróże, odwiedzać inne kraje i kultury istniejące obecnie równocześnie na waszej planecie. Istnieją znaczne różnice w rasowej demografii, religiach, językach, sztuce i muzyce. Aby to wszystko odwiedzić, podróżując po przestrzeni trzeciego wymiaru, potrzeba wiele starań, energii i liniowego czasu. W ten sam sposób jednocześnie istnieją wszystkie przeszłe i przyszłe epoki i czasy. Każda z tych epok posiada własną charakterystyczną sygnaturę wibracji energii i występuje wewnątrz własnego niepowtarzalnego hologramu czasowego; jednak absolutnie w tej samej przestrzeni Omni – Ziemi, na której żyjecie.

12-12-12

Wkrótce, z datą 12-12-12, połączą się axiatonalnie krystaliczne wiry z Arkansas i Brazylii, wszystkie słoneczne tarcze rozpoczną swoje emisje i będą się łączyć z krystaliczną siecią 144. Każdy z 12-tu najważniejszych elementów podwójnego penta-dwunastościanu 144-częściowej krystalicznej sieci połączy się z 12-ma wymiarami poszerzonej Ziemi, a 12 pasm waszego DNA zostanie całkowicie podłączonych do sieci. W tym okresie stopniowo zaczniecie coraz bardziej rozwijać większe wrodzone zdolności.

Po wzniesieniu 12-12-12 rzeczywiście zacznie się dla was powoli pojawiać możliwość dotarcia do innych czasów i miejsc, jednak to będzie dotyczyło szczególnie przyszłych pokoleń. Interfejsy przestrzeni i czasu ulegną połączeniu i będą się nawzajem przepływały.

Natura czasu

Czas i przestrzeń to aspekty tego samego mechanizmu. Przestrzeń jest w pewnym sensie zakrzepłym czasem przechowywanym w formie kinetycznej matrycy wewnątrz dualności, co umożliwia rozdzielenie i programy celowo zaprogramowanej iluzji sekwencyjnej metryki czasu. W związku z tym czas jest odwrotnością przestrzeni w dynamicznym swobodnym przepływie. Jednak obie formy występują w harmonicznych błyskach jednostek świadomości dzięki mechanizmom wewnętrznych i zewnętrznych impulsów materii do antymaterii poprzez czarne i białe dziury.

Wewnętrzne / zewnętrzne harmoniczne błyski stanowią nie tylko punkty, w których czas i przestrzeń stapiają się w jednorodną pianę, jest to również wskaźnik percepcji jednostkowej świadomości, który wytwarza błyski uwagi świadomości w każdym równoczesnym życiu. Zjawisko to występuje zgodnie z magicznym wskaźnikiem zwanym stałą Plancka, dokładnie pomiędzy 10 a – 43 na sekundę ( tp = lp / c  ~ 10 -43 )

W tym punkcie czas i przestrzeń łączą się i stają się nieliniowe, wchodzi w grę aspekt Torusa. Przestrzeń zostaje odwrócona, powraca do siebie a jednostki czasu pływają w nieliniowym nieciągłym kwantyzowanym polu tego, co nazywacie przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.

Omni Ziemia

Rozdzielenia pomiędzy waszymi „życiami” są wkotwiczone w Omni-Ziemi w holograficznych wstawkach w programie „rozdziałów czasowych”. Zaawansowany człowiek może do nich wejść poprzez Mer-Ka-Nę przez centrum Nad-Duszy, gdzie są przyłączone wszystkie sekwencyjnie uporządkowane „życia” – jak światłowody szprychy do koła. W tym centralnym punkcie rzeczywiście jesteście w panelu kontrolnym, tam możecie zbadać i zmienić każdy aspekt jednego lub wszystkich swoich wcieleń nieliniowego TERAZ.

Chociaż grupowe programy czasowe (cywilizacji i epok) są wkotwiczone w określone punkty Omni-Ziemi (które często wykazują czasowe nadkrwawiające anomalie), nie trzeba odwiedzać takich ziemskich węzłów czasowych, aby do nich wejść. Raczej są dostępne indywidualnie przez skoncentrowaną świadomość kwantową. Ten proces jest nauczany w Kluczach Metatronicznych.

Pytanie do MetatronaCzy istnieją obszary Ziemi, które wytwarzają naturalne zniekształcenia czasu?

Metatron:  Tak, takie miejsca naprawdę istnieją. Mówiliśmy o tym również w poprzednich przekazach. Czas może być w pewnym stopniu przyrównany do programu komputerowego. Czasem mogą się pojawiać zniekształcenia w programach Windows w laptopie czy desktopie, mogą podlegać zniekształceniom oprogramowania a pożądane rozdzielenia pod-programów mogą się wymieszać tworząc mieszanki zakłócające i deformujące ułożony porządek. Zgodnie z tą analogią możemy powiedzieć, że czas i przestrzeń, jak je postrzegacie, stanowią liniowe podprogramy projekcji rzeczywistości ziemskiej siatki. Czas i przestrzeń można uznać za holograficzne wstawki programowe pozwalające kwantowej Omni-Ziemi poprawnie rozdzielać równoczesne rzeczywistości TERAZ i pozornie niezależne pobyty wcieleń.

Dlatego chcielibyśmy powiedzieć, że podobnie jak wasz Windows może powodować okazjonalne anomalie pośród programów, tak i programy holograficznej matrycy Ziemi czasu liniowego mają przepływy, które generują przemieszanie i zniekształcenia. Te zniekształcenia mogą powstawać na wielu poziomach. Pierwszy wynika ze strumieni grawitacji, które pojawiają się rytmicznie na określonych obszarach lub występują jako fale przybojowe (surge wave) lub fale fenomenalne / ekstremalne (rogue wave) . Kiedy tak się dzieje, zniekształcenie grawitacji wpływa również na kontinuum czasoprzestrzenne obszaru i stwarza wymiarową szczelinę bardzo podobną do tej, która pojawia się na biegunach.

Bimini

Teraz chcemy wam jeszcze powiedzieć, że zaburzenia, jakie występowały na przestrzeni ostatnich 12 000 lat, które dotyczyły ciągłości przestrzenno-czasowej w rejonie zwanym „trójkąt Bermudzki”, powodował Kryształ z Bimini – Kamień Tuaoi zwany też Kryształem Ogniowym. Jego „przegrzanie” spowodowane niewłaściwym użyciem doprowadziło kiedyś do implozji krystalicznego satelity (Drugi Księżyc Atlantydy). Wtedy kryształ dokonał przypadkowego bombardowania masywnymi falami energii jonowej wnętrza Ziemi i magnetosfery ziemskiej, co wywołało zakłócenia równowagi czasoprzestrzeni i nierównowagę w polu grawitacji. Konieczna jest jego naprawa, której efektem będzie stabilizacja niezbędna na Nowej Ziemi i zniwelowanie uszkodzeń wywoływanych przez niekontrolowane wyładowania. Trzeba zapanować nad ustabilizowaniem tektonicznych ruchów i zrównoważyć harmonikę pola krystaliczno-magnetycznego, co jest niezbędne do postępowania ekspansji wymiarów. Rozumiecie mnie?

Wstępna aktywacja / regulacja Kryształu z Bimini, jaka będzie miała miejsce podczas daty 12-12-12, spowoduje masywne wyładowanie tego, co jest uważane za toksyczną energię fal jonowych. Zaleca się, aby w czasie, kiedy ten kryształ będzie reaktywowany po raz pierwszy wraz z datą 12-12-12, oddalić się od niego na odległość około 60 km. Chociaż środki ostrożności zostały podjęte, jednak pierwsze uwolnienie jest w stanie zaburzyć i zewrzeć ludzkie aury. Pęknięcie pola aurycznego nie byłoby wprawdzie śmiertelne, jednak pierwsza fala z Tuaoi mogłaby skutkować powstaniem szczelin w aurze podobnie jak to się może stać podczas lotu długodystansowego lub flary słonecznej klasy X, powodując ciężkie krwawienia energii z aury.

Celem jego aktywacji jest naprawienie szkód. Będzie ostrożnie doprowadzony do równowagi w minimalnej funkcji. Będzie monitorowany, aby takie przypadkowe wyładowanie już nigdy się nie powtórzyło.

Punkty anomalii czasoprzestrzeni

Wszystkie wersje Omni-Ziemi współistnieją powyżej programowania liniowego. Jednak ten aksjomat prawdy jest dla was ludzi patrzących z pozycji trzeciego wymiaru jeszcze bardzo trudny do rozpoznania czy pełnego zrozumienia.

Dzieje się tak dlatego, ponieważ aspekty gęstości trzeciego wymiaru ludzkiej struktury fizycznej manifestują wewnętrzną dualność i efekty liniowego „programu czasu”, które umożliwiają doświadczanie planu ziemskiego. Zostaliście wstępnie indoktrynowani do liniowej percepcji istnienia na ziemskim planie.

Ten program liniowego postrzegania w dużym stopniu określa „normalny” wzorzec rezonansu dla rodzajów empirycznych prawdopodobieństw, jakie ludzkość wybiera, planuje i dostrzega jednocześnie „wzrastając” z bazowego punktu gęstej fizyczności w szerszą świadomość. Jednak mówimy wam, że źródło rzeczywistości, z którego wyłaniają się realia wszystkich wcieleń, nie jest „wyryte w kamieniu” i nigdy nie określa waszych kolejnych doświadczeń. Możecie przebierać w asortymencie potencjałów doświadczeń, jakie chcecie przeżyć. Zarówno Kosmos jak i całe Życie zawarte wewnątrz i na zewnątrz są zawsze tworzone w chwili TERAZ.

I chociaż wstępnie jesteście przygotowani na doświadczanie liniowe, to macie nie tylko możliwość sięgnąć poza fizyczne zaprogramowanie, a dokonanie tego jest waszym ostatecznym celem. Zasiedlone przez ludzką świadomość żywe ciało działa jak intensywny punkt koncentracji dla ziemskich doświadczeń. Zebranie w ciele fizycznym świadomości ze wszystkich poziomów skupia własną niezliczoną sieć zmysłowego postrzegania i komunikacji zarówno na poziomie zwyczajnym jak i na nadzwyczajnym. W odniesieniu do tego ostatniego postrzegacie zatem stale w sposób nie możliwy dla „normalnych” fizycznych zmysłów. Istnieją rozległe wachlarze barw, dźwięków, kodów elektromagnetycznych i zmysłowych odczuć, które można zobaczyć i apercypować (postrzegać i rozumieć) na poziomie komórkowym jak i na poziomie krystalicznym sieci czakr w świadomości kwantowej, pochodzących ze świadomości kwantowej, które wpływają na was geometrycznie i wibracyjnie (pod względem częstotliwości).

Ta sieć łączy wszystko, co znajduje się w podobnej harmonicznej częstotliwości. Lecz ludzkość nie jest za bardzo świadoma tych nadzwyczajnych poziomów interakcji, jakie zachodzą pomiędzy wszystkimi spektrami ciał – krystaliczno-magnetycznie i materialnie – w ramach biologii. Te nakładki występują w świetlistym ciele krystalicznym Mer-Ka-Na, które ma o wiele szerszy zasięg niż ludzkość jest w stanie zauważyć. Jednak komórki fizyczne mogą i reagują ze sobą biologicznie a ich aktywność wyzwala nawet jeszcze wyższe centra świadomości ciała świetlistego wiążąc się w i poza czasem liniowym. Bardziej w wielowymiarowości.

Wielowymiarowe hologramy czasu

Dlatego w tym tekście powiemy o czasie i jego naturze w więcej niż jednym kontekście. Będziemy mówić o ludzkiej percepcji czasu, jak odnosi się ona do waszego doświadczania pobytu na Ziemi i waszej zdolności pisania i korygowania zarówno przyszłości jak i przeszłości. Zahaczymy również o mechanikę separacji holograficznych wkładek programów czasu na Ziemi i ich mocowania w określonych punktach Omni-Ziemi.

Cóż, wiele punktów na Ziemi posiada magnetyczne i grawitacyjne wibracje, które tworzą czasowe anomalie. Niektóre zostały rozpoznane a inne – nie. Jak dotąd żaden z waszych naukowców głównego nurtu ich nie rozumie ani tym bardziej nie akceptuje. Czas jest podprogramem fizyki światła, w zasadzie jest stworzonym złudzeniem. To złudzenie manifestuje się w punktach zaczepienia dzięki grawitacji, współczynnikom obrotów Ziemi, elektromagnetyce i ukierunkowaniu względem Nieboskłonu. Wszystko to stanowi mechanizmy tego zjawiska.

Czas, jak go widzicie, to po prostu percepcja. Zapewniamy, że czas naprawdę nie istnieje w sposób liniowy, jak go w dualności odczuwacie. Nawet w przefiltrowanym pryzmacie dualności na waszej planecie istnieją pewne obszary wymiarowych nakładek, w których mogą i występują uderzające anomalie czasowe. Widzicie, jest wiele Ziem istniejących koncentrycznie wewnątrz przestrzeni, które zna i zamieszkuje rodzaj ludzki. Są też wibracyjne mechanizmy łączące te nakładki równoległych wymiarów, one tworzą bramy do innych podprogramów ram czasowych i rzeczywistości, które współistnieją inaczej i bardziej namacalnie w tych wyjątkowych miejscach. Jednak zrozumcie, drodzy ludzie, ludzkie mózgi ich nie doświadczą ani ludzka biologia nie odczuje. Stanie się to dopiero w wyższych multi-wymiarach, za pośrednictwem wyższego umysłu, gdzie istniejecie tak samo wyraźnie, tak samo materialnie jak w fizyczności.

Czas symultaniczny

Przestrzeń i czas to podprogramy cyfrowo-wymiarowego światła. Przestrzeń-czas jest zatem holograficznym serwerem, który może w ramach swojej pojemności przechowywać równocześnie wiele plików i pod-plików. Tak jak istnieją miejsca dostępu do pojemności komputera i można przechodzić od jednej do drugiej,w programie ziemskim istnieją lokalizacje wektorów kotwiczące holograficzne wymiarowe bramki umożliwiające dostęp do innych metrycznych/matryc plików rzeczywistości i formatów czasowych.

Tak jak żyjecie swoją „teraźniejszością” w postrzeganym przez was czasie, tak żyjecie wszystkimi swoimi istnieniami równocześnie. „Programy” czasu są holograficzne i są kodowane i powielane w określonych obszarach, zwłaszcza w rejonach polarnych. Tam występują bramy dostępu do wielu programów.

Rejon krystalicznego wiru w Arkansas posiada wiele nakładek niezliczonej dynamiki energii czasu-przestrzeni. Faktycznie stanowi krystaliczny portal, lecz lepiej nazwiemy go portalem o charakterze otwartym, który stanowi nie tylko tunel do innych punktów Kosmosu, lecz w rzeczywistości (a zwłaszcza) unikalną bramę do innych aspektów wymiarowych tego, co może być nazwane holograficzny program Omni-Ziemi. Można to nazwać wektorem bramy czasowej. Jest to jeden z wielu punktów koordynacyjnych na planecie, który utrzymuje wewnątrz skrypty kodów czasowych. Takie punkty współrzędnych są kotwicami, które określają każdą rzeczywistość świata fizycznego, Omni-Ziemi. I tak wewnątrz tych koncentrycznych nakładek można się łatwiej dostać do innych programów czasowych, innych światów, innych wymiarów. Starożytni adepci o nich wiedzieli, a z pewnością doświadczali ich – w różnym stopniu – tak zwani tubylcy.

Wektory bram czasu nie są jedynym sposobem dostania się do innych rzeczywistości. Faktycznie można to osiągnąć na niezliczone sposoby, włącznie z krystaliczną energią rezonansu Phi lub w głębokim stanie medytacji. Jednak, co wyróżnia punkty koordynacyjne bram wektorów czasowych to fakt, że program Omni-Ziemi jest tam sam wczepiony – używając uproszczonego wyjaśnienia – do określonych dostosowanych punktów, które na waszej planecie występują wewnątrz określonych matryc częstotliwości. Mają bardzo wyjątkowe przeznaczenie i różnią się w zależności od położenia jak na przykład Titicaca, Arkansas, Newgrange (Irlandia), Góra Shasta i Roslyn, które są głównymi gwiezdnymi bramami.  Na pierwszym poziomie dostępu przechodzi się do innych światów, epok, innych programów czasu ziemskiego, natomiast drugi poziom stanowią przejścia do innych wymiarów w przestrzeni.  Czy widzicie różnicę?

Pytanie do Metatrona:  „Czy chcesz nam powiedzieć, że Arkansas i inne takie „bramy wektorów czasu” pozwalają lub zwiększają zdolność do podróżowania w czasie?”

Metatron:  Tak. Lecz nie zrozumcie mnie źle, lepiej powiedzieć, że wszystkie programy z holograficznych programów czasu wyraźniej współistnieją, są bardziej uchwytne w obrębie takich punktów. To nie znaczy, że jeśli ktoś wejdzie do krystalicznego wiru w Arkansas, znika z teraźniejszości i pojawia się w programie przyszłości czy przeszłości, lecz, że są tu (bardziej) dostępne okna do innych ram sekwencji czasowych. Jednak rzeczywiście, tutaj materializacja może nastąpić zupełnie świadomie a czasami przez przypadek. Opowiemy wam o pewnych technologicznych cywilizacjach, o jednej z przyszłości a innej z przeszłości – według waszych pojęć, które rozumieją prawdziwą naturę podróży w czasie i mogą dzięki tym technologiom odwiedzać inne epoki w różnych celach. To naprawdę może się dziać i się dzieje.

Podróże w czasie

Do podróży w czasie, jak wspomnieliśmy, dochodzi w waszej przeszłości i przyszłości. Chociaż były przypadki tymczasowego bywania ludzi w innych hologramach czasu, istnieją nieliczne przykłady, w których takie przejście było trwałe. Wasz admirał Byrd podczas swojego lotu polarnego naprawdę chwilowo widział inną epokę czasową. Większość zaginięć samolotów w okolicach Trójkąta Bermudzkiego, co było szeroko publikowane, nie powodowało trwałych przejść. Nastąpiły załamania czasu, lecz samoloty nie zniknęły zupełnie w innej epoce czasu. Tam raczej doszło do zakłóceń funkcjonowania instrumentów pokładowych, które spowodowały zmyłkę i ciszę radiową, a samoloty po prostu spadły do morza.

Niektóre z waszych rządów współpracujące z tajnymi koncernami opracowały już prymitywne mechanizmy do podróży w czasie. Jednak te nie są jeszcze na odpowiednim poziomie, ponieważ obciążenia, jakim podlegają „temponauci”, są znaczne i powodują starzenie się ciała ludzkiego o około 7 – 10 lat podczas jednej podróży. Obecnie mogą poruszać się tylko w obrębie około 20 lat do przodu i nie są zdolne do podróżowania w przeszłość. Z biegiem czasu, kiedy użytkowane urządzenia zostaną przekonwertowane z sił magnetycznych do krystalicznych pól bioplazmatycznych, możliwości się polepszą a nawigacje w czasie staną się umyślne i nie będą przypadkowymi zdarzeniami losowymi.

Optymalne nawigowanie w czasie zachodzi w Mer-Ka-Nie dzięki wysublimowanemu świadomemu bio-plazmatycznemu polu, które na pewno wspomaga wektor czasowy krystalicznego aparatu lecz przede wszystkim jest napędzane przez iloraz światła świadomości osoby podróżującej. Wielu z was dość często odbywa podróże w czasie podczas snu, a klucz do robienia tego optymalnie tkwi w nauczeniu się pozostawania w bardziej klarownym stanie poszerzonego stanu świadomości. Rzeczywiście istnieją prawa fizyki, które odnoszą się do wewnątrz-wymiarowej nawigacji po przestrzeni i czasie.

W niezbyt odległej przyszłości ludzkość ponownie odkryje te prawa. A kiedy to się stanie, pozorne granice pomiędzy przeszłością, teraźniejszością i przyszłością staną się bardziej zrozumiałe. Jak już wyjaśniliśmy, doświadczenia dualności w trzecim wymiarze wymagały zaprogramowania parametrów ograniczających szersze postrzeganie wymiarowości przez ludzkość.

W istocie to pojedyncze filtry soczewkowe trzeciego wymiaru wytwarzają iluzję liniowo – sekwencyjnego upływu czasu. Dlatego ludzkość uważa, że chwila istnieje a następnie jest na zawsze utracona, że po chwili nadchodzi następna chwila, aby wyparować w wielkiej mgle nieuchwytnej przeszłości. Powiadamy wam, że wszystko istnieje równocześnie w i na Omni-Ziemi i rzeczywiście w multi-świecie. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są widoczne tylko dla tych, którzy istnieją w rzeczywistości trzeciego wymiaru. I programy, które mogą nawigować przez rozdzielone pliki epok czasowych na Omni-Ziemi.

Przeszłość jest dynamiczna

Przeszłość i przyszłość, jaką uważacie za własną, istnieje jako szereg elektromagnetycznych receptorów w krystalicznej części fizycznego mózgu i w niefizycznym umyśle w zakresie ultrafioletu. Te kody elektromagnetyczne mogą być zmieniane i znajdują się w stanie ciągłego przepływu. Zapisujecie swoje przeznaczenie a ono nie jest liniową dynamiką jednej drogi. Wasze stwarzanie własnej przeszłości jest tak samo ważne jak stwarzanie teraźniejszości i przyszłości. Przeszłość jest zatem dość plastyczna i nie bardziej ustalona niż przyszłość. Za pomocą mentalnych procesów i przekonań tworzycie własną przeszłość, a istnieje tak wiele ważnych wersji przeszłości, ile jest wersji przyszłości.

Mówimy wam, że jeśli następne pokolenie będzie od najmłodszych lat nauczane, że cesarstwo rzymskie aż do XVII wieku rządziło światem, to ta przeszłość naprawdę stanie się rzeczywistością, a odnalezione artefakty jeszcze ją potwierdzą. Jednak byłaby to zupełnie inna przeszłość niż ta, którą skonstruowało starsze pokolenie. Chociaż OBIE byłyby prawdziwe. Obie byłyby oddzielnymi i tak samo ważnymi plikami w holograficznym programie czasu.

Jako ludzie żyjący w dualności bierzecie za pewnik, że obecne działania mogą zmienić przyszłość, lecz obecne działania mogą również odmienić przeszłość. Przeszłość nie jest bardziej oderwana lub niezaangażowana od teraźniejszości i decyzji, jakie dzisiaj podejmujecie. Dzielimy się z wami wielką prawdą, nad którą możecie się zastanowić, że wszystko, co macie dziś jest efektem waszej przeszłości, możecie zatem usunąć z obecnej pozycji to, co nazywacie traumą lub błędnymi działaniami, jakie miały miejsce przed laty czy w innych wcieleniach. Co więcej, wszyscy powinni to uczynić! Elektromagnetyczne portale krystalograficzne wewnątrz ludzkiego mózgu u każdego z was są sfabrykowane i całkowicie osłonięte oraz u każdego zupełnie unikatowe. Prawdopodobna przeszłość może zostać zmieniona, a takie zmiany wcale nie są rzadkością. Te zmiany zdarzają się spontanicznie na skutek interwencji podświadomości. Teraz możecie nauczyć się dokonywać ich celowo za pomocą świadomości kwantowej przez Mer-Ka-Nę.

Liniowy aspekt przeszłości rzadko jest tym, co myślicie, że nią jest. W rzeczywistości ciągle zmieniacie wasze wspomnienia o przeszłości zależnie od doświadczeń każdej nowej chwili, każdego nowego wydarzenia. Jest to ciągła metamorfoza zachodząca pod wpływem chwili zdarzenia danego doświadczenia. Wasi hipnoterapeuci dobrze wiedzą, że pseudo-wspomnienia fikcyjnych lub zmienionych obecnych wydarzeń mogą być zaszczepiane w ludzkich mózgach przez głęboką sugestię a rzeczywisty sens tych wspomnień jest bardzo realny. To wynika z faktu, że przyszłość, teraźniejszość i przeszłość są przez każdą jednostkę stwarzane wciąż od nowa jako ewoluujące i zmieniające się przekonania, nastawienia i skojarzenia. I proszę zwrócić uwagę, że to, co się dzieje, stanowi faktyczne odtwarzanie i nie jest metaforyczne. Wprowadzane zmiany są naprawdę rzeczywiste. Małe wewnętrzne dziecko mimo upływu lat naprawdę mieszka w każdym dorosłym człowieku. Lecz to wewnętrzne dziecko też jest dynamiczne, nie jest uformowane w stałą wersję i nie pozostaje ciągle takie samo. Dziecko w ludzkim ciele zmienia się każdego dnia, podobnie jak nastolatek, młody dorosły i starszy człowiek w przyszłości.

Potęga chwili „teraz”

W związku z powyższym teraz od was zależy, jak wejdziecie w energie wzniesienia, jak ogarniecie potęgę TERAZ i uświadomicie sobie, że możecie i musicie zmienić przeszłość, indywidualną przeszłość uzależnioną od waszej obecnej postawy…. W chwili TERAZ poprzez Mer-Ka-Nę możecie przekonwertować i zyskać jako taką kontrolę nad swoją wielowymiarowością. To jest święta uniwersalna prawda, i ta prawda rozszerza się, kiedy do niej wkroczycie. Rozszerza się do mocy dającej punkt podparcia dla współtworzenia w niepowtarzalnej chwili TERAZ – podczas przebywania ponad czasem liniowym i w hologramie czasu Omni-Ziemi.

Mówimy wam, że osobiste problemy i blokady mogą występować, gdy bieg odpowiedniej przeszłości był utrudniony i nie mógł przebiegać spontanicznie. Czasem mogą też pojawiać się poważne nerwice, ponieważ jednostka nie zmieniła swojej przeszłości. Na przykład taka osoba mogła wybrać życie, w którym jakieś katastroficzne wydarzenie spowodowało jego dramatyczną utratę. Mogła tak wybrać z niezliczonych powodów związanych z rozwojem. A może, gdyby taka osoba spędziła szereg wcieleń wypełnionych miłością, bardziej zdawałaby sobie sprawę, że życie może pozornie zakończyć się nieoczekiwanie.

Niektórzy wybierają na lekcje życiowe tak silne traumatyczne urazy, że powodują nadmierne przeciążenia emocjonalne, które krwawią do innych programów wcieleń i negatywnie na nie wpływają. Te niepożądane działania mogą się manifestować jako intensywny lęk przed wodą, przed utonięciem i tym podobne. Mistrzowie, możecie wejść do świadomości kwantowej i wyeliminować negatywizmy, które zawierają lekcje wzrostu i zastąpić zdarzenie pozytywną alternatywą. Możecie zmienić przeszłość!

Musicie zrozumieć, że naprawdę mieliście powód, dla którego wybraliście traumę, a niektóre traumatyczne lub mniej pożądane doświadczenia mają wam pokazać, co może się wydarzyć, kiedy stwarzacie własną rzeczywistość nieświadomie. Jeśli ciągle myślicie, że świat jest zły, lub, że nie zasługujecie na nic dobrego, to takie projekcje myślowe spowodują manifestację nieszczęśliwych wydarzeń w fizycznej rzeczywistości. Jednak we wszystkich przypadkach macie możliwość i musicie wyciągnąć nauki, a następnie zamienić negatywne doświadczenia w pozytywne. Pod takim warunkiem można tego dokonać na poziomie świadomości Mer-Ka-Vy i Mer-Ka-Ny.

Powtarzamy, kluczem jest zrozumienie, że wszystkie rzeczywistości są płynne.

Kwantowa świadomość

Mistrzowie, wasze rzeczywistości we wszystkich wcieleniach są w ciągłym stanie płynnym. Nic z tego, czego doświadczyliście, nie jest „wyryte w kamieniu”, lecz ludzkość zapomniała o tej wielkiej prawdzie. Dlatego mówimy, że każdy scenariusz, jakiego doświadczacie, jest jednym z wielu potencjałów w niezmierzonym menu możliwości.

Te, których nie doświadczacie są tak samo ważne, jak te, które przeżywacie. Odpowiednio do tego macie możliwość przemieścić się do dowolnego wektora przez kwantową świadomość Mer-Ka-Na, aby zmienić dowolną rzeczywistość. Kiedy wy (i wszyscy inni) wybraliście jakieś traumatyczne doświadczenie, możecie je zmienić na takie, jakiego sobie życzycie.

Zawsze należy pamiętać, że świat rzeczywiście jest tworzony holograficznie przez wasze procesy myślowe, przetworzone w realne odbicia obrazów własnego wytworu. Kiedy naprawdę zrozumiecie, że wasze fizyczne doświadczenia i otoczenie jest absolutną materializacją waszych własnych uporządkowanych mentalnych wytworów i przekonań, wtedy macie w rękach klucz do otwarcia drzwi z zapisem przyszłości a także do ponownego stworzenia przeszłości.

Przejawia się to przez intencję i optymalne wykorzystanie waszej boskiej woli. Lecz to wymaga skoncentrowanego namysłu i zogniskowania wysiłków. Podczas urzeczywistniania waszej prawdziwej energii wolna wola jest obosiecznym mieczem, aż do odzyskania mądrości i oświecenia. Korzystanie z wolnej woli w mniej świadomych wcieleniach czyni fizyczne rzeczywistości czymś mniej niż wtedy, kiedy można korzystać z wcielenia bardziej optymalnie. Lecz i tu, z wyższego punktu widzenia dla większego wzrostu pojawiają się efekty przyczyny i skutku.

Odwiedzacie „Uniwersytet Dualności” na ziemskim poziomie aby się uczyć, jak powinno się odpowiedzialnie stwarzać i to dotyczy również procesu rozwiązywania problemów oraz doskonalenia wyzwań. Wszyscy będziecie wyszkoleni, każdy w swoim czasie. Nie stworzyliście poziomu dualności, aby ponieść klęskę. Nikt nie zostanie pominięty.

Po wzniesieniu na wyższy poziom ludzkość stanie się świadoma swojej prawdziwej wewnętrznej natury i boskości oraz swojego duchowego celu i niefizycznego źródła. Lecz większość ludzi żyjąca w trzecim wymiarze nie ma kontaktu z tą mądrością. Tak bardzo skoncentrowaliście się na gęstości waszej fizycznej rzeczywistości, że stała się ona jedyną rzeczywistością, jaką bierzecie pod uwagę i umacniacie.

Portale czasowo – wymiarowe

Lemurianie opuszczający Mu, którzy udali się do wewnętrznych rejonów Ziemi, nie eksplorowali jaskiń i nie przeszli tam tak po prostu. Nie odkryli nagle jakiejś jaskini ani nie wędrowali coraz głębiej, aż natknęli się na ogromną otchłań wewnętrznego świata. Raczej w celu przeniesienia się do innego hologramu po prostu zgromadzili się w bramie wymiarowo-czasowej, za pomocą intencji i opanowania podwyższyli swoje wibracje a następnie weszli do innego programu Omni-Ziemi.

Ów proces był też stosowany w różnych celach przez Atlantów Złotej Ery, choć zgodnie z bardziej naukowym i technicznym protokołem. Lemurianie oparli się raczej na naturalnych wektorach dostępu do czasoprzestrzeni, natomiast Atlanci mieli zaawansowane urządzenia i kryształy, które tworzyły wrota czasu.

Umiejętność nie jednoczenia się z czasem lecz nawigowania w nim daje do dyspozycji program, który służy zintegrowanemu procesowi ozdrowieńczemu całej wielowymiarowej Jaźni. Określone rejony na waszej planecie nieco ułatwiają dostęp do hologramów czasowych i wielowymiarowych aspektów. W Ameryce Północnej do najsilniejszych należą: Arkansas i Mount Shasta. Globalnie są to: Titicaca, Roslyn, Montserrat, Newgrange, Giza, Minas Gerais w Brazylii i jezioro Bajkał.

Dzieje się tak z powodu energii częstotliwości wypromieniowywanych w tych portalach. Chociaż można to osiągnąć w każdym czasie w polu Mer-Ka-Na. Żadne przeszłe wydarzenie nie jest „wyryte w kamieniu” ani z góry przeznaczone na niepowodzenie. Każde wydarzenie może być zmienione nie tylko przed i w czasie lecz również po wystąpieniu faktu. Jesteście tutaj, aby się tego nauczyć a nie, aby ponieść porażkę. Wszystko jest snem i nigdy nie było zamierzone, aby był to koszmar. To ma szczęśliwe zakończenie.

Świadome kształtowanie swojej przyszłości i umiejętność zmiany przeszłości są dla wielu z was jednymi z końcowych wyzwań, i żaden inny czas nie jest na to bardziej odpowiedni niż TERAZ. Jednak bądźcie pewni, że dyplomy są rozdane, dokonaliście tego i będziecie nadal kontynuować.

Zakończenie

Drodzy moi, wzniesienie nastąpi. Uwolnijcie swoje lęki i w energiach 2012 roku i poza nim twórzcie szczęśliwe zakończenie, na które czekaliście przez tysiące lat.

W 2012 roku nic się nie skończy. Bieguny się nie przesuną, oś Ziemi się nie przechyli ani żadna asteroida nie zniszczy Ziemi. Gospodarka nie wpadnie w zawirowania, nie będzie panował chaos. Jakiemu celowi by to służyło? 21-12-12 to nowy początek.., a wy, wszystkie części „was” z wielu poziomów, wymiarów, epok przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, połączeni w TERAZ, jesteście tutaj, aby to się stało. Zapewniamy.

Ziemia się rozszerza, wzniesienie dokona się 12-12-12, a nowe szablony odrodzą się 21-12-12. Gradacja Ziemi do 12 wymiarów udostępni szablony dla wzniesienia ludzkości w ciągu 300 lat, 15 generacji. Wielu z was jest tutaj, aby nawigować!

Wszyscy dokonujecie gradacji, wszyscy dostąpicie wzniesienia. Każde serce w swoim czasie. Tego poziomu dualności nie współtworzyliście aby ponieść klęskę Nikt nie zostanie pominięty. Ten sen ma szczęśliwe zakończenie. Wypełnijcie je!

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami.
Archanioł Metatron via James Tyberonn 27/07/2012, # 75 -www.earth Keeper.com tłumaczenie Teresa Serafinowska

Tutaj można zobaczyć transformację z Merkaby do Merkany https://reachingforsoul.wordpress.com/2012/08/11/how-to-heal-our-past/bavana/

 

zródło: https://krystal28.wordpress.com/