Czy ludzie i Planeta Pozostaną w III-wymiarze po Wzniesieniu?

2012-10-23 02:17

Czy ludzie i Planeta Pozostaną w III-wymiarze po Wzniesieniu?

History Channel, przynajmniej w oryginalnej wersji, znowu “młóci” Apokalipsę. Tym razem chodzi o “wniebowzięcie”. Steve Beckov po raz kolejny pozbierał wypowiedzi współczesnych przekazów na ten temat. Oto wynik jego przemyśleń z fragmentami przekazów.

Czy ludzie i Planeta Pozostaną w III-wymiarze po Wzniesieniu?


Niezbyt dokładne przedstawienie Wzniesienia

Oglądałem program History Channel nazywany Efekt Nostradamusa, który mówi, że jeśli “wniebowzięcie”, wystąpi, to możemy zobaczyć pilotów usuniętych z samolotów i samoloty spadające z nieba, kierowców samochodów osobowych i ciężarowych usuniętych i wielkie katastrofy drogowe wystąpią, małżonków znikających na naszych oczach, itp.

O Niebiosa, próbując oświadczyć to, w co wierzę, że jest Prawdą,prawda może być dziwniejsza od fikcji.

Wersja prawdy, którą preferuję to, że kiedy pojawi się Wzniesienie 21 grudnia 2012 roku, sytuacja na planecie nie zobaczy niektórzy ludzi wznoszących się, a inni pozostaną na Ziemi, aby przetrwać bez braków. Nie chcę widzieć pilotów znikających i spadających samolotów z nieba.

Sama planeta się wzniesie nie pozostawiając nikogo tutaj, inni opuszczą ją i nie będzie żadnej planety tutaj (w 3W). Wszystko odejdzie, czy jedną drogą lub inną. Czy mogę wycofać się z tego twierdzenia w cudzysłowie? Tak, wierzę, że mogę.

Zanim to zrobię jednak, pozwólcie mi przyznać, że zdarzenie pod nazwą “wniebowzięcie”, jest w istocie równoznaczne ze zdarzeniem “Wzniesienie”, jak Archanioł Michał wyjaśnia.

Archanioł Michał: Zapewniam cię, drogi przyjacielu, że kiedy się wzniesiesz, będzie poczucie wniebowzięcia! Teraz, bo to jest bardzo obciążone słowo, powiedziałbym, “poczujesz błogość”. Więc nie będziemy nazywać tego ” wniebowzięcie”. Ale to jest tym, co to oznacza.

Steve Beckow: Myślałem, że to może być taki przypadek, że to jest wniebowzięcie.

AAM: Ale słowo stało się upolitycznione. (1)

Matthew Ward twierdzi, że “harmonogram [istnieje] dla planety, aby wyszła z trzeciej gęstości, w końcu roku 2012.” (2) Żadna “druga Ziemia” nie pojawi jako niebiański dom dla tych, którzy pozostają w tyle (w 3W) . Według Mateusza: “teoria ciała niebieskiego występującego jako “druga Ziemia” i stająca się domem trzeciej gęstości dla dusz, które fizycznie nie towarzyszą “pierwszej ziemi” do czwartej gęstości, jest błędna. “(3)

Archanioł Michał mówi, że nie będzie trzeciowymiarowej obecności Gai po Wzniesieniu:

Archanioł Michał: Ziemia 3D zrobiła jej kosmetyczne zmiany. Nie ma jej tam [po Wzniesieniu].

Steve Beckow: Nie ma jej tam?.

AAM: Tak samo jak ciebie, drogie serce – jako ucieleśnienia pojedynczej  trzeciowymiarowej istoty – nie jesteś już obecny. [Ponieważ będę w 4D, a nie w 3D.] W tej chwili oboje, i wszyscy przeskoczyliście.
S: Dobrze. Czy jest tam cokolwiek w 3D?

AAM: Nie, to wszystko jest, przemienione, przekształcone, podwyższone. (4)

Aby być pewnym, ludzie, którzy wybiorą wczesne Wzniesienie znikną z tego ustawienia, Archanioł Michał mówi i opisuje, jak to będzie dla tych z tyłu.

Archanioł Michał: Bądźmy bardzo klarowni, ludzie znikną. Teraz, w związku z tym, będą oni również mieli przyciemnioną pamięć. Miałeś takie sytuacje, gdzie miałeś ból lub zły nawyk lub coś, co służy do przeszkadzania bardzo głęboko, i pozwoliłeś temu odejść. A potem rok lub dwa później, sytuacja ta wystąpiła ponownie i to w sposób bardzo niejasny, tak, że możesz powiedzieć, “Och, … tak, to używane kiedyś znowu przeszkadza mi”, a następnie będziesz kontynuować swój dzień.

Przesunięcie może być przyrostowe. Może również być,  i to będzie zależeć od gotowości populacji, ale to, co widzimy teraz, jest tym, że to będzie w przesunięciu. I będą kroki i progi, gdzie część po prostu przejdzie i zakotwiczy dla całości, a następnie więcej przejdzie i zakotwiczy dla całości, aż cały proces się zakończy.

Teraz jeszcze będą jeszcze ci, niestety (lub na szczęście, bo robią to, co chcą, ale to nie jest moje pragnienie), którzy zdecydują się kontynuować w tego typu w rzeczywistości, trzecim, jak możecie myśleć o nim jako … i będą przesunięci do sytuacji alternatywnej [po 21 grudnia 2012]. Ludzie, którzy powiedzmy … siedzą, mogą mrugnąć i nawet nie pamiętać … lub mieć słabe poczucie “, zastanawiam się, gdzie i jak poszedłem?

Ludzie znikną. To nie będzie przyczyną urazu lub okaleczenia. To nie będzie tak samo, jak martwicie się, gdy kogoś w sferze fizycznej umiera. Będą to tylko niewielkie zmiany w przypadku przyjaciół. Ale, w przypadku męża i żony, rodziców i dzieci, będą wiedzieli. …

Steve Beckow: Więc, ludzie znikną? Pójdą w piąty wymiar, czy to prawda?

AAM: Niektórzy ludzie znikną, tak. (5)

Teoretycznie ludzie pozostawieni w programie History Channel,  są tymi, co odmówili Wzniesienia. Program mówi o nich , że pozostaną w wielkim zgiełku, aby przetrwać trudne czasy. Ale nasze źródła mówią, że również odejdą z Ziemi  i po prostu przejdą do innych miejsc docelowych trzeciego lub czwartego wymiaru, z należytą starannością im daną. Na przykład, Archanioł Michał mówi:

Steve Beckow: Co – dla ludzi, którzy mówią “nie”? Pozostaną oni na tej 3D Ziemi, lub oni znajdą się gdzieś indziej?

Archanioł Michał: Znajdą się gdzieś indziej.

S: I znajdą się gdzieś indziej, jako dzieci, lub tak, jak są teraz?

AAM: Wrócą do domu. Wrócą bez ciała.

S: Do płaszczyzn astralnych?

AAM: Tak. I będą skonsultowani, a następnie przeniesieni tak,  jak chcą. (6)

Matthew Ward omawia temat również, ale proszę pamiętać, że w cudzysłowach, które występują, Matthew omawia tylko tych z “ciemnym” umysłem, którzy odmawiają Wzniesienia. Inni, którzy nie są z ciemnym umysłem również odmówią Wzniesienia. Nikt nie jest nie szanowany za wybór nie wznoszenia się, jak Matthew, SaLuSa i inni nam powiedzieli. Wszyscy będą traktowani z taką samą czcią i szacunkiem.

Mateusz mówi: “To jest przeznaczenie Ziemi opuścić trzecią gęstość, gdy uniwersalny cykl otworzy astralne okno na koniec tego roku, a wtedy nikt o ciemnym umyśle i sercu nie pozostanie na planecie.” (7) Nie wszyscy ludzie, którzy nie chcą się wznieść są “ciemnymi” duszami, ale Mateusz, w cudzysłowie, które następują, mówi o ciemnych duszach, w szczególności:

Chwała Złotego Wieku będzie dostępna tylko dla dusz, które absorbują światło, które będą zdolne przetrwać fizycznie wzdłuż drogi wznoszenia się Ziemi do wysokich częstotliwości piątej gęstości. Gdy ciała tych, którzy odmawiają światłu nie będą  mogły utrzymać żywotności, dusze pójdą do światów, gdzie energia odpowiada ich energii życiowej i gdzie będą mieli inne możliwości, aby podnieść świadomość i rozwijać się duchowo. “(Cool

“Egzamin końcowy”, jeśli chcecie, jest to fakt, czy mogą oni przyjąć prawdę, która wkrótce zacznie się pojawiać o ciemności, która tak długo trzymała wasz świat” w ciemności”, zwłaszcza kontrola mas poprzez dogmaty religijne. Osoby, które nie będą mogły zaakceptować prawdy  oświecenia wybiorą na poziomie duszy fizyczne opuszczenie planety.

“Po odpowiednim czasie w Nirvana, gdzie zobaczą, jak zboczyli z ich umów duszy, w których zamierzali się obudzić, będą mile widzieli możliwość wcielenia się w innych miejscach docelowych trzeciej gęstości, aby powrócić do nauki na poziomie, na którym została przerwana. “(9)

“Ci, którzy zdecydują się odrzucić światło czyli ignorować intuicję i sumienie lub przylgnąć do ich obecnej chciwości, kontroli, podstępu lub strachu – zaczną opuszczać, gdy planeta będzie utrzymywała wznoszenie się do wyższych wibracji, gdzie ich ciała nie będą mogły przetrwać. Wiele dusz odejdzie zgodnie z ich umowami dusz, niektórzy w geofizycznych wstrząsach i wojnach, które będą trwać przez jakiś czas. “(10)

Więc obraz namalowany przez History Channel w efekcie Nostradamusa nie dokładnym obrazem tego, co nastąpi podczas Wzniesienia. Gdyż “wniebowzięcie”, reprezentuje Ziemię jako pozostającą w trzecim wymiarze, gdy ona nie pozostanie. I to opisuje wiele osób pozostających na tej ziemi, podczas gdy raczej, nikt nie pozostanie. Wszyscy zostaną przeniesieni albo piątego wymiaru albo do odpowiedniego trzeciowymiarowego miejsca lub do czwartego wymiaru nieba do czasu ich kolejnego wcielenia.
Przypisy

(1) “Archanioł Michał: Tworzenie świata pokoju”, 15 września 2011, whttps://stevebeckow.com/2011/09/archangel-michael-creating-a-world-of-peace/.

(2) Komunikat Mateusza, 8 maja 2011, whttps://www.matthewbooks.com/mattsmessage.htm

(3) Wiadomość Mateusza, 14 lutego 2010.

(4) Steve Beckow, “Czytanie z Michała Archanioła, 1 sierpnia 2011 r.” przez Lindę Dillon, w https://stevebeckow.com/2011/08/reading-with-archangel-michael-august-2-2011-part- 1 /.

(5) “Archanioł Michał: Tworzenie świata pokoju”, ibidem.

(6) Loc. cit.

(7) Komunikat Mateusza, 4 stycznia 2012.

(Cool Wiadomość Mateusza, 22 października 2008.

(9) Wiadomość Mateusza, luty 7, 2009.

(10) Wiadomość Mateusza, 30 grudnia 2004.

źródło: https://2012allabout.blogspot.com/