Im mniej stawiacie oporu, tym lepiej radzicie sobie z asymilacją geometrycznych kodów

2012-10-31 12:25

Im mniej stawiacie oporu, tym lepiej radzicie sobie z asymilacją geometrycznych kodów

.

.

Hilarion,  28 październik -  3 listopad 2012

Umiłowani,

W miarę jak kosmiczne energie ponownie zwiększają się na intensywności, pracownicy Światła tego świata pną się wyżej, aby przejść do następnego poziomu procesu Wzniesienia.   Jeszcze wciąż idziecie pod prąd wiodących wzorców myślowych, które są transmitowane w atmosferze planety i jako prekursorzy doświadczacie tych energii z trudnością.  Pamiętajcie o spędzaniu jak najwięcej czasu na łonie przyrody i częstym łączeniu się z centrum Ziemi w celu uziemiania się.  Pijcie dużo czystej wody, aby wspomóc proces asymilacji wyższych energii do wszystkich komórek waszego ludzkiego i wielowymiarowego systemu operacyjnego.

Doświadczenie upływu czasu jest odczuwane różnie przez każdego z was, w zależności na jakim etapie rozwoju się znajdujecie i czasami może wydawać się mylące, kiedy staracie się zachować strukturę linearną układu odniesienia.  W miarę zbliżania się do pasa czasu sferycznego, gdzie wszystko dzieje się jednocześnie, a wszystko, co było staje się częścią bieżącego doświadczenia w chwili Teraz, może dochodzić do wielu zagadkowych sytuacji, gdy wasze linearne procesy myślowe muszą rozciągnąć się jeszcze bardziej do sfer całości waszej Istoty w jej doświadczeniach przez całą wieczność.  Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji w waszym życiu.

Bądźcie spokojni podczas, gdy zmiany zachodzą w dalszym ciągu w ramach obecnych wydarzeń na świecie.  Wszystko odbywa się pod kierunkiem wyższych królestw Światła i Boskiego Planu dla Ziemi.  Wiedzcie, że wy i wasi bliscy są bezpieczni i pod ochroną, i że jesteście prowadzeni w każdej chwili.  Im mniej stawiacie oporu, tym lepiej radzicie sobie z asymilacją geometrycznych kodów, które są przekazywane do wszystkich istot będących w stanie je zaakceptować, w taki sposób aby transformacja waszych ciał fizycznych w wyższe poziomy Światła mogła przebiegać jak najłagodniej.

W tym momencie Teraz, jest niezbędne, aby pracownicy Światła pozostawali wierni swoim wyższym celom i skupiali się na byciu nosicielami Światła w tym świecie.  Niezależnie od tego pozornego chaosu wokół was, pamiętajcie, że wasze Światło promieniuje wokoło was i w waszym obszarze Świata i to Światło pomaga Ludzkości ewoluować do nowej świadomości.  Pomimo, że większość z was nie dostrzega tej dynamiki w waszym codziennym życiu, możecie być pewni, że to rzeczywiście się dzieje, i że jesteście integralną częścią zmian, które zachodzą.

Pamiętajcie, że macie wszystkie narzędzia potrzebne do tego zadania, i że robiliście to wcześniej, więc jesteście jak najbardziej w stanie utrzymać kurs, bez względu na wydające się przeciwności.  Każdy z was jest przewodnikiem wyższych energii i tylko sama wasza obecność jest wsparciem dla ludzi, z którymi się stykacie w codziennych interakcjach.  Wasza osobista moc staje się niezależna i silna i zostaliście przygotowani, aby tę moc przejawiać odpowiedzialnie i z najwyższą uczciwością z tym wszystkim co myślicie, mówicie i robicie.  Panowanie nad umysłem i samym sobą jest królestwem mistrzów.  Wszystko jest dobrze i wszystko jest idealne.  Niech ta myśl będzie integralną częścią waszego codziennego doświadczenia.

Do następnego  tygodnia…

JESTEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace  www.therainbowscribe.com

strona źródłowa z hiszpańskiego www.escuelaclaridad.com.ar

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal