Mateusz, 24 wrzesień 2012, cz. 1

2012-10-23 01:03
 

Mateusz, 24 wrzesień 2012, cz. 1

 .
Oryginalny główny plan Złotego Wieku;  Najważniejsze reformy przyjdą równocześnie;  Dalsze zmiany;  Ujawnienie;  Wolna wola;  Ograniczenia istot Światła z innych planet;  Wizja Gai dla Ziemi; Przemoc w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie; Zapisy o żonie Jezusa; Zdrowie w czwartej gęstości; Redystrybucja bogactwa;  Wzniesienie Ziemi do piątej gęstości
.
.
1.  Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Mateusz.  Widok z naszego punktu obserwacyjnego można by porównać do globalnego huraganu z milionami oczu, niezmąconych obszarów w ogromnym sztormie: przemoc wybuchająca w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, wyrywkowe akty przemocy w innych miejscach, gospodarki narodowe niepewne lub w bankructwie, niestabilne rządy, despotyczne reżimy wciąż u władzy, wzrastające liczby uchodźców.
.
2.  Jakkolwiek smutne jest to, że warunki są wciąż dręczące naszą ukochaną ziemską rodzinę, nic nie jest nieoczekiwane w tym późnym etapie wznoszenia się Ziemi z trzeciej gęstości.  Jej droga przez ostatnie 70-kilka lat prowadziła przez kolejne wyższe poziomy wibracyjne i obecnie osiągnęła poziom dualizmu skrajnie pozytywnego i negatywnego.  W tym momencie, według oryginalnego planu Złotego Wieku, tylko kosmyki negatywności, jeśli w ogóle, byłyby nadal na tej planecie.
.
3.  Wielokrotnie plan musiał zostać zmieniony zgodnie z panującymi warunkami na Ziemi.  Mówiliśmy w poprzednich komunikatach – w istocie Hatonn zrobił to w swoim ostatnim – o 10-cioletnim opóźnieniu w zainicjowaniu radykalnych działań w celu usunięcia z waszego  świata przemocy, chciwości, korupcji, oszustwa, podziałów, chorób i strachu, które wszystkie wytwarzają ogromną ilość negatywności.
.
4.  Ta dziesięcioletnia zwłoka miała miejsce, ponieważ dawno temu dusze, które wyraziły zgodę na granie ciemnych ról w celu zapewnienia masom szansy na zakończenie karmy 3-ciej gęstości sfinalizowały tę część swoich kontraktów.  Druga częścią było to, że te dusze wtedy miały też współpracować z  siłami Światła w celu przygotowania Ziemi i jej ludzkości do Złotej Ery.  Nie byłoby dzisiaj przemocy, tumultu, ubóstwa lub nawet burzliwej pogody, gdyby te dusze uhonorowały swoje zobowiązanie do zakończenia ich ciemnej działalności i dołączyły do pracowników Światła.  Ale tego nie zrobiły.  A przeciwnie, nadal sieją spustoszenie na planecie i tworzą coraz więcej negatywności.

5.  Proces starych systemów ustępujących dla nowych wystąpiłby raczej z łatwością dziesięć lat temu, kiedy niższe wibracje miały dużo mniej wyraźny wpływ na ludzi i okoliczności.  Dzisiejsze, o wiele wyższe wibracje znacznie nasilają to wszystko, co jest siedzibą negatywności podczas, gdy ta energia osiąga swój zenit.  Nie może być inaczej, ta energia musi się rozegrać niezwłocznie, ponieważ nie może dojść do nagle gwałtownego zatrzymania pośrodku strumienia, a z drugiej strony, nie może wejść do czwartej gęstości z Ziemią.

6.  Innym rezultatem tego opóźnienia było to, że karma trzeciej gęstości nadal się rozgrywała.  Wiele dusz, które się wcieliły w ciągu ostatnich 10-ciu lat przyszły tu dla możliwości zakończenia swoich karmicznych lekcji trzeciej gęstości w bezprecedensowej okazji w tym jednym życiu.  Wybrały bardzo trudne egzystencje, które pozwalają im na osiągnięcie równowagi doświadczania i dzięki temu będą mogły fizycznie towarzyszyć Ziemi do Złotego Wieku lub przejść do Nirwany ze statusem ewolucji 4-tej gęstości.

7.  Jeśli te dwie bieżące sytuacje można nazwać “złą wiadomością”, dobrą wiadomością jest to, że żadna nie zwolniła tempa Ziemi ani na jotę, ani nie spowodowała zboczenia z jej stałego szlaku.  Ziemia jest na czas, aby opuścić trzecią gęstość krótko przed lub tuż po zakończeniu tego roku pozostawiając negatywność za sobą.

8.  Ten zdumiewający wyczyn jest w dużej mierze możliwy ze względu na miliony “spokojnych oczu w globalnej burzy,” dusz, których Światło świeci imponująco pomimo zamieszania wokół nich.  Wszystkie świetlne istoty we wszechświecie oddają wam cześć, pracownikom Światła i tym milionom ludzi, którzy jeszcze nie są świadomi, że ich pobożne życie jest pomocne Ziemi we wznoszeniu się.  Wasza zbiorowa niezłomność w Świetle, poświęceniu, cierpliwości, odwadze i wytrwałości nie ma sobie równych w tym Wszechświecie!

9.   Jest naturalnym zastanawiać się, jak ten bałagan na waszym świecie może zostać sprzątnięty w tak krótkim czasie, jaki pozostał do początku Złotego Wieku.  To jest niemożliwe.  Nigdy wszystkie chwały tego cudownego Wieku nie miały powitać was na swoim progu.  Także z powodu 10-cioletniego opóźnienia nie będzie we wczesnych etapach wielkich różnic w waszym życiu, tak jak było pierwotnie przewidywane przez głównych planistów.

10.  Dlatego “zamiatanie”, że tak powiem, rozpocznie się później.  Jednakże, z uwolnieniem waszych własnych technologii z pod kontroli Iluminatów i z pomocą innych cywilizacji i ich technologii, wysiłki mogą rozpocząć się na wielu frontach jednocześnie.

11.  Priorytetem jest zapewnienie przetrwania ludziom w strefach objętych wojną i w obozach dla uchodźców oraz ludności tubylczej i plemionom koczowniczym, które są w tragicznym położeniu.

12.  Wojny ucichną, ale wiele pozostanie do zrobienia po ich pozostałościach.  Budowanie lub przebudowa krajowej infrastruktury, centrów handlowych i domów zostanie podjęta niezwłocznie, nie tylko dla obecnych mieszkańców, ale także dla uchodźców, aby mogli powrócić do wiosek i miast,  gdzie są ich rezydencje, szpitale, szkoły i dostawy czystej wody i żywności w obfitości.

13.  Uwolnienie z korupcji w gospodarce światowej nastąpi równocześnie z  tym samym w rządach, aby te obszary o zasadniczych wpływach w waszym życiu mogły zacząć funkcjonować w uczciwości i rzetelności właściwych moralnych i duchowych przywódców.

14.  Wasze terytorialne wody, gleba i powietrze zostaną oczyszczone i toksyczne odpady, w tym materiały radioaktywne, zostaną zdematerializowane.  Obszary zostaną oczyszczone tam, gdzie panowały choroby  ze względu na niehigieniczne warunki życia zubożałych mas.

15.  Inne reformy, szybko wdrożone w życie, obejmą zakończenie praktyk kulturowych i obyczajów, które są niesprawiedliwe, szkodliwe lub śmiertelne i unieważnienie wszelkich niesprawiedliwych ustaw i przepisów.  Miliony uwięzionych na podstawie fałszywych oskarżeń albo z powodu drobnych wykroczeń, lub po prostu bycia “po drugiej stronie” w wojnach, zostaną uwolnieni.  Tak, będzie łatwo zidentyfikować tych wszystkich, którzy są niewinni!

16.  Będą to jedne z pierwszych zmian, ponieważ obecny stan jest nie do przyjęcia dla osób poszkodowanych.  Los wielu milionów zwierząt, zagrożonych gatunków i zwierząt, które stały się częścią waszego pożywienia to kolejna sytuacja, która zostanie uwzględniona jak najszybciej.

17. Wstępne konstrukcje, szczególnie mieszkaniowe dla wszystkich tych, którzy teraz są bezdomni w ich własnych krajach, czy wysiedlonych z powodu przemocy i budynki opieki medycznej i szkolnictwa będą elementarne.  Tak szybko, jak to możliwe, te rodzaje zakwaterowania zostaną zastąpione dokładnie zbudowanymi strukturami.

18. Darmowe i odnawialne źródła energii stopniowo zastąpią obecne uzależnienie od ropy naftowej i gazu ziemnego.  Inne środki wkrótce zostaną wprowadzone, które będą pomagać w wysiłkach Ziemi w uzdrowieniu obszarów z najpoważniejszymi szkodami środowiskowymi, tak aby rośliny mogły być uprawiane w obfitości, lasy powróciły do swojej pierwotnej formy i rzeki mogły płynąć w naturalny sposób.

19. Według pierwotnego planu Złotego Wieku, wszystkie te rozległe ulepszenia na waszym świecie by już się stały.  Globalna pajęczyna korupcji, która tak długo pozwalała ciemnym na kontrolowanie ludzi by się już zakończyła, a długo ukrywane prawdy wychodziłyby na jaw etapami, aby dać czas ludziom na łatwiejsze zaakceptowanie rzeczywistości.

20.  Zbliżacie się do kontinuum, gdzie nie ma już więcej dziesięciu waszych linearnych lat dla tego wszystkiego w etapach “przystosowania”.  Remedia muszą się spiąć z całą szybkością i skutecznością tak jak to tylko możliwe.  Więc pewne zamieszanie będzie nieuniknione ze względu na pośpiech, aby umożliwić najbardziej istotne zmiany.  Ale to będzie stosunkowo krótkotrwałe.  Ciemne umysły i serca, które próbowałyby stworzyć chaos, aby zapobiec tym zmianom już nie będą na tej planecie, a ludzie, którzy pozostaną będą kochający, pomocni i z chęcią na współpracę!  Koniec cz. 1

Suzanne Ward

https://galacticchannelings.com/english/matthew24-09-12.html

Przetłumaczyła Krystal