Miłość odpowie na miłość

2012-10-29 13:32

Archanioł Michał: Miłość odpowie na miłość

{Dziś potężna pełnia, związana archetypowo i z Ziemią (Księżyc w Byku), i z dogłębną przemianą (Słońce w Skorpionie); dla obszaru Polski będzie mieć miejsce o godz.20:49}
Naszym dzisiejszym tematem jest trwająca dalej ewolucja waszej świadomości. Widzimy, jak codziennie osiągacie teraz nowe poziomy światła i zrozumienia. Wasz postęp narasta w sposób niezwykły. Nie ma teraz przerw w zwiększaniu się jakości i częstotliwości światła, jakie jest wysyłane ku waszej planecie, a jednak wasz proces przyjmowania tej energii i jej integracji dotrzymuje mu kroku.

Niewiarygodne ilości uwięzionych energii o niższej częstotliwości zostają uwalniane i usunięte z Ziemi. Coraz więcej z was odkrywa, że wasze emocje się wznoszą. Niektórzy podejmują błyskawiczne decyzje dotyczące uwolnienia głęboko zakorzenionego lęku, gniewu czy urazy, myśląc: “Czemu miał(a)bym znów to widzieć, i czemu ma być to takie silne?” Po prostu rozpoznawajcie to i puszczajcie, kochani. Dla wielu z was będą to ostatnie tego rodzaju pozostałości.

Pamiętajcie, że mówiliśmy wam, iż przez chwilę dłużej mogą wydarzać się dość chaotyczne rzeczy.  Znajdujecie się teraz pośrodku tego wszystkiego. Przez krótki czas będzie się wydawać, że wszystko wydarza się równocześnie.

W tym czasie macie się upewnić, że wy sami jesteście ześrodkowani i skupieni na waszym własnym stanie istnienia. Wdychajcie w siebie światło przynajmniej kilka razy dziennie, nawet jeśli miałoby to trwać tylko parę minut. Solidnie się uziemiajcie. Bądźcie jak tysiącletnie drzewo, które zapuściło swe korzenie głęboko w ziemię, i jest stabilne niezależne jest od tego, jakie wiatry dmą wokół jego gałęzi.

Wasze pola energii rozszerzają się teraz w tak wielkim stopniu, że efekty tego rozszerzenia nakładają się na siebie wzajemnie. Z każdym dniem przybywa was coraz więcej. Śnieżna kula, którą zepchnęliście w dół zbocza, wciąż rośnie, i możecie teraz ujrzeć, jak kolejny aspekt zaczyna wchodzić w grę: jej impet. Wraz z rozwojem tych spraw zaczniecie widzieć coraz więcej efektów tych samych starań. Ale najlepsze jeszcze przed wami: nieuchronny efekt działania Prawa Przyciągania. Nie ulega żadnych wątpliwości, że to, co przynosicie na tę planetę, nie ma precedensu, i dotyczy to tego co robicie, czujecie, i kim jesteście. Miłość odpowie na miłość.

Większość z was przeszła już wystarczającą przemianę wewnętrzną, a być może otrzymaliście nawet zewnętrzne jej dowody, które utwierdzają was w przekonaniu, że przemiana ta jest już w toku. Pozostałym z was mówimy: “Trwajcie w tym niewzruszenie jeszcze odrobinę dłużej”.

Wkrótce znów się odezwiemy. Dobrego dnia, najdrożsi.

Przekazał Ron Head, 28 października 2012

https://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/10/28/love-will-answer-love-channeled-by-ron-head/