Początek wszystkiego jest w was samych

2012-11-01 08:26

Archanioł Michał: Początek wszystkiego jest w was samych

Jak z łatwością możecie zobaczyć, wydarzenia, jakie zachodzą teraz wszędzie wokół was, mogły z łatwością zachwiać waszym ześrodkowaniem i determinacją. Gratulujemy wam wszystkim. Jeśli to czytacie, albo to was nie dotknęło, albo świetnie wiecie, jak się ześrodkowywać i odzyskiwać spokój.

Wasz osobisty proces przemiany trwa niezależnie od wszystkich zewnętrznych emocji. Wciąż poza wiedzą i świadomością wielu z was w wielu miejscach na waszym świecie zachodzi wielki proces. Niestety wasze media wciąż donoszą tylko o sensacjach i wydarzeniach negatywnych, ale ta sytuacja długo już nie potrwa. To, co w najbliższym czasie uznają one za negatywne zjawiska, będzie w swej istocie czymś bardzo pozytywnym. Pamiętajcie, by zwracać uwagę na te wydarzenia, a nie na strach, który przenika interpretacje na nie nakładane.

Zostały już tylko niecałe dwa miesiące tego bardzo ważnego roku. Zdecydowany wzrost energii waszego świata już się rozpoczął. Wiemy, że wielu z was jest to w stanie wyczuć, ale jest to jeszcze na tyle delikatne i stopniowe, że czasami macie wątpliwości. Będzie się to zwiększać każdego dnia i wciąż narastać. Wkrótce nie będzie już powodu, by w cokolwiek wątpić.

Mierzcie te sprawy waszymi własnymi odczuciami i intuicją. Jak zawsze wam mówiliśmy, początek wszystkiego jest w was samych. Niezależnie od tego, co dzieje się na zewnątrz was, powód, znaczenie i ostateczny rezultat są wszystkie waszą wewnętrzną sprawą. Nie istniałby powód inny niż podniesienie waszej świadomości, w sytuacji gdybyście nie byli w stanie tego poczuć i zrozumieć. Dlatego też niech waszym najważniejszym priorytetem będzie nauczenie się odczuwania swego własnego stanu świadomości oraz świadomości waszego świata. Ten stan wzrostu, wznoszenia się i rozszerzania jest całym celem wszystkiego, co się w was wydarza. A to, co się dzieje wokół was, podąża za tym, zawsze podążało, i zawsze będzie podążać.

Gdy coraz więcej spośród was zacznie sobie uświadamiać te zasady i robić z nich użytek, zmiana przyspieszy jeszcze bardziej. Dzięki temu przyspieszeniu możecie zmierzyć postęp, jakiego dokonujecie.

My, wasi aniołowie i przewodnicy, jesteśmy zdumieni i przepełnieni radością. Widzimy, jak to wydarza się właśnie teraz. Również i wielu z was jest w stanie to odczuć. Sięgnijcie dalej swym umysłem. Rozejrzyjcie się wokół siebie. Jeśli nie umiecie jeszcze sami tego odczuć, możecie odnaleźć tych, którzy już to umieją, o ile ich poszukacie. Jeśli sami to wyczuwacie, będziecie mogli pomóc innym, a w czasie tego procesu powiększyć swoje szczęście i radość.

Często mówimy wam, że jesteśmy z wami o każdej porze. Teraz wam mówimy, że ‘zasłona’, jak to określacie, jest tak cienka, że prawie wszyscy poczujecie naszą obecność, jeśli tylko spróbujecie. Stoimy teraz tuż za wami i odezwiemy się wkrótce. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 30 października 2012

https://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/10/30/the-beginning-of-everything-is-within-yourselves-channeled-by-ron-head/