Podstawowe Zadanie Ludzi.

2012-11-06 11:25

Podstawowe Zadanie Ludzi. LORD ASHTAR

 

Honorowani Ludzie,

 

Dziś w Stanach Zjednoczonych Ameryki będą miały miejsce wybory i Ja mówię Wam że ich zwycięzca jest już pewny.
Albowiem  o wyborze decydują nie Ci którzy wybierają, lecz Ci którzy mają kontrolę nad podliczaniem głosów.

Tak właśnie jest i tak będzie po raz kolejny.
To są ostatnie wybory które odbywają się w taki sposób, bo zaprawdę potężny Wiatr wszystko to zmiecie i Prawda wyjdzie na jaw przynosząc Nowe Życie na Ziemi.

Miejcie jeszcze trochę cierpliwości i bądźcie przy tym Mistrzami – ćwiczcie się w cierpliwości jednocześnie wykonując swoje własne Zadania.

I GŁÓWNYM ZADANIEM TEGO CZASU JEST TO
ABYŚCIE POGODZILI SIĘ Z SAMYM SOBĄ.

Abyście zawarli Braterstwo z Waszym Dualizmem (*Dualnością) który został włożony do kołyski każdemu Człowiekowi, albowiem bez niego doświadczanie Życia na Ziemi i Życia nie miałoby żadnego sensu.

Dualizmu nie należy przezwyciężyć – tak jak zawsze w to wierzyliście – tylko należy się z nim pogodzić.

To oznacza koniec walki przeciw sobie samemu, abyście uwolnili dość Sił by powstać przeciwko niesprawiedliwości i przeciwko machinacjom dotychczasowych Władców.

Koniec Dualizmu nie oznacza że Dualizm się rozpuszcza, nie, jego Koniec następuje wtedy gdy przyjęliście siebie samych i w głębokiej Miłości zaakceptowaliście Wasze Życie oraz wtedy gdy pogodziliście się ze sobą samym na wszystkich Liniach, Poziomach i w każdej komórce z osobna.

Wielki i nieskończenie ważny Prezent który robicie sobie samym i który przez to czynicie temu Światu.

Albowiem dopiero Ci Ludzie którzy w głębokim Pokoju dotarli do siebie samych posiadają Potencjał do tego aby ten Stan uczynić widocznym dla całego Świata.

Rewolucje Starych Dni są już Historią. Dziś wpierw należy stać się klarownym w sobie samym i zrozumieć że zupełnie naturalnym jest doświadczanie Dualizmu na tym Świecie, przeżywanie go. Chodzi o to aby sobie z tym poradzić. Ani go nie odrzucać, ani nie próbować pozbywać się go wszelkimi środkami – od konfliktu do konfliktu aż Światło ucieknie całkowicie z Człowieka.

Walka jest dziś zupełnie inna i posiada Nową Energię.
Walczyć znaczy dzisiaj – po osiągniętym zwycięstwie nad własnymi pomyłkami – nieustraszenie, w Pokoju i niczym opoka postawić się niesprawiedliwości z dala od Gwałtu, jednak mocno, zdecydowanie i nie odstąpić od tego aż te Stany poprawią się na lepsze.

Walczyć oznacza dziś przede wszystkim to że tworzycie Nowe Pole Energetyczne Rzeczywistości poprzez Wasze Myśli.
Dzięki temu i dopiero wtedy ta Rzeczywistość może się zamanifestować.

Nowy Świat przede wszystkim potrzebuje nowych Pól Myślowych w które Ludzie zapisują ich pomysły, wizje i zamierzenia (szkice) życiowe. Dzięki temu tworzone jest Pole Magnetyczne które tworzy nie tylko Potencjały ale i samą Rzeczywistość.

Jeszcze zanim zostaną usunięte skorumpowane Rządy, do Was Ludzi należy aby usunąć wszystkie Wzorce Myślowe które z tym rezonują i stworzyć w Waszym Duchu Nowy Świat. I tak długo go imaginować (*wyobrażać go sobie) aż stanie się on krok po kroku widoczny.

Realność tworzy się poprzez to iż wysyłacie Impuls i jeśli ten Impuls jest wielokrotnie wzmacniany przez podobne Pola Myślowe, to staje się ona widoczna na wszystkich Poziomach.

I to właśnie należy teraz czynić.

 

Podsumowując:

 

1.
Wpierw przyjmijcie Dualizm. Nie walczcie przeciwko niemu tylko pogódźcie się z tą Zasadą która działała dotychczas na Ziemi 3D.

2.
Zacznijcie poprzez to tworzyć Nowy Świat w Waszym myśleniu, w Waszym czuciu i mówieniu. Kreujcie dla siebie Nową Ziemię, imaginujcie wspólne życie Ludzi i zasilajcie przy tym Wasze wewnętrzne Obrazy poprzez ciągłe myślenie o tym.

W ten sposób zabieracie Energię dotychczasowym Strukturom i one muszą niezwłocznie upaść.

Honorowane Dzieci Ludzkie,

Ja Jestem Opiekunem Waszych Dni i Opiekunem Waszych Nocy, Ja stoję przy Waszym boku aż do Końca wszystkich Czasów.

Ja Jestem
LORD ASHTAR

źródło:https://wolnaplaneta.pl/