Usuń swój rdzenny strach: Zatwierdź swoje super moce

2012-10-27 02:46

Usuń swój rdzenny strach: Zatwierdź swoje super moce

Następne kilka dni może być próbą. Nie dlatego, że wracacie do Starego Wieku, ale dlatego, że przenosicie się do nowego świata.

Znajdziecie tu kilka problemów, o których myśleliście, że zostały rozwiązane – wychodzą na przód po raz kolejny.

Teraz macie siłę, energię i potrzebę, aby rozejść się ze swoim rdzennym strachem lub obawami. 

Teraz chcemy wniknąć głębiej w emocjonalny aspekt tego rdzennego usuwania. Ukryliście ten strach tak głęboko, że trudno jest Wam się przyznać, nawet do siebie, że macie taki lęk. Jednak prawie codziennie teraz, ten strach jest wystawiany przez tych, którzy z miłością zgodzili się to zrobić przed waszym wejściem na ziemie w tym wcieleniu życia.

Osoby, których najczęściej się obawiasz lub czujesz niechęć, to są ludzie, którzy zgodzili się pomóc Ci zbadać ten rdzenny problem. Coś chyba dla was trudnego do zrozumienia, gdy trzęsiecie się w strachu lub gniewie, w ich najnowszym wyczynie – w nieuczciwym traktowaniu Was i innych.

W rzeczywistości, oni wtrząsają cię we wszechwiedzę.

Przed wejściem na ziemię, wiedzieliście w każdym atomie waszej istoty, że jesteście gwiezdnym bogiem lub boginią. Że macie umiejętności, o których ludzkość nie marzyła.

Ale jak moglibyście przyzwyczajać się do gęstości Ziemi z tą wiedzą? Jak moglibyście doświadczać strachu, bólu i gniewu, jeśli wiedzielibyście, że to jest gra, która się skończy szybko? Jak moglibyście być tak dwulicowi jeśli chcielibyście doświadczyć ziemi jako człowiek i pomóc jej przejść od wewnątrz? Więc zgodziliście się przyjąć co najmniej jeden podstawowy strach – piętę achillesową, jeśli chcecie – więc ta prawda pozostawała w ukryciu na ziemi – nawet dla was.

W całym swoim życiu (i wszystkich waszych ziemskich życiach), ten jeden – dla niektórych dwa – rdzenny przypadek się powtarza. Mimo iż w ciągu ostatnich kilku miesięcy, zmniejszyliście ten rdzenny strach znacznie odrywając wiele warstw, to on znów podnosi jego wściekły łeb.

Być może czujecie się trochę jak ktoś w remisji raka tylko, aby pojawił się ponownie. Jesteście wyczerpani. Czujecie się tak, jakbyście zrobili wszystko to,  o co was proszono i więcej. I zrobiliście.

Ale teraz macie szansę, o której nie wiedzieliście, że będziecie mieli w tym życiu. Teraz macie siłę i wsparcie, aby usunąć wasz rdzenny strach – strach, który pozwala być człowiekiem i zanegować swoje gwiezdnego boga / bogini możliwości.

Być może zastanawiacie się, dlaczego jako gwiezdny bóg lub bogini nie użyliście swojej mocy do obejścia, tego strachu. Waszym celem po wejściu na Ziemię było być człowiekiem. Waszym zajęciem, jeśli chcecie, było, aby udowodnić sobie i innym, że możecie przesunąć ziemię bez użycia swoich super mocy. I tak macie. Teraz nadszedł czas, aby skupić się na Sobie.

Nie musicie już ukrywać swojej mocy lub być ludźmi wypełnionymi lękami i niepokojem starego wieku. Kończycie tę podróż w ludzkiej formie z ludzkimi ograniczeniami. To jest czas, aby się wznieść. Nie jako człowiek z nadzwyczajną mocą, ale jako gwiezdny bóg lub bogini.

Nie możesz się wznieść jeśli utrzymujesz rdzenny strach, który pozwolił, abyś był człowiekiem.

Jak można zidentyfikować swój rdzenny strach? Przejrzyj swoje życie iprzypomnij sobie działania lub ludzi, którzy cię zdenerwowali cię najbardziej. Następnie przesiej te chwile znajdź łączący je strach.Być może to jest wolność, nadużycia, braki, bezpieczeństwo, bezwartościowość, odpowiedzialność lub coś zupełnie innego. Tylko ty wiesz, czym jest twój rdzenny strach.

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie studiowali swoich wzorców zachowania, poświęćcie chwilę, aby spisać to, co sprawiło, że byliście najbardziej wściekli w ciągu ostatnich trzech tygodni. To jest wasz rdzenny problem.
Przyznaję, rdzenny problem może nie być oczywisty dla Was. Ale obiecujemy, jeśli macie odwagę spojrzeć, będziemy dostarczać wskazówek, które pomogą Wam rozwiązać rdzenny problem.

Dlaczego nie przyspieszymy procesu mówiąc wam, co jest kluczową kwestią? Jesteśmy waszymi przewodnikami, a nie waszymi zbawicielami. Jesteście swoimi wybawcami – to jest New Age. Potrzebowaliście wybawicieli w starym wieku, kiedy sztucznie obniżyliście swoje moce, aby zaakceptować, że inni mogą lub powinni was kontrolować. I uczyniliście tak, aby w pełni zbadać ludzkie doświadczenie.

New Age przybywa. To jest czas, aby żądać prawdziwej roli gwiezdnego boga lub bogini.

To nie jest możliwe, jeśli nadal wierzycie lub akceptujecie, że jesteście potężni, za wyjątkiem, gdy ktoś klepnie wasz rdzenny strach. Bo to jest taki ważny – i niespodziewany, dodajmy – rozwój waszej transformacji, gdzie będziecie uderzani w piętę / rdzeń Achillesa strachu znowu i znowu, zanim Wy – i tylko Wy – przerwiecie ten cykl.

Robicie to przez zakończenie kontraktu z osobą lub osobami, którzy z miłością pomogli odkryć wasz problem podstawowy.

Wielu z Was zapyta, dlaczego to pierwszy raz słyszymy o tym. Dlaczego nie było to przedmiotem dyskusji miesiące temu?

Nie mieliście dość siły na eksplorowanie rdzennego problemu przedtem. Oczyściliście tyle kawałków, że rdzenny problem jest teraz gotowy do chirurgicznie czystego usunięcia. I Wszechświaty wysyłają Wam energię, aby pomóc Wam to zrobić.

To nie jest tak, że nigdy już nie będziesz zły na tę osobę lub czynność. Jedynie, że znajdziesz mniejszą potrzebę, aby to robić, a może bardziej na miejscu, troskę, aby to robić.

Macie tak wiele radosnych obszarów otwierających się, że wasz rdzenny strach nie będzie się wydawał tak ważny, to będzie prawdziwe dla ludzi, którzy wnieśli ten strach na pierwszy plan dla was. To jest skończone. Jesteście wystarczająco silni, aby pamiętać, kim jesteście w całej swojej jaśniejącej chwale. Pozwólcie temu zaistnieć.

Już nie musicie szukać, krzyczeć i być jak inni. Nie jesteście tacy, jak każdy inny podmiot we wszechświatach. Pozwólcie temu być. A następnie pozwólcie sobie, aby usunąć rdzeń, który w dalszym ciągu sprawia, że czujecie się mali lub mniejsi niż chwalebny podmiot, którym jesteście. To jest czas, aby powiedzieć i doświadczyć, “Precz przeklęta plamo ” i zatwierdzić waszą rolę boga lub bogini.
I tak będzie. Amen.
Brenda Hoffman
24 października 2012
www.LifeTapestryCreations.com