Wasze duchowe zdolności są uaktywniane w pełen miłości sposób

2012-10-31 13:49

Wasze duchowe zdolności są uaktywniane w pełen miłości sposób

Wielu z was ma doznania niebiańskich snów, gdyż chwila przebudzenia się ludzkości jest coraz bliższa. Cieszcie się nimi, rozkoszujcie się nimi, i wiedzcie, że są one jedynie słabym przybliżeniem tego, co naprawdę na was czeka. Siła stwórcza, jaką Bóg posiada, i jaką dzieli się z wami w całej jej rozciągłości, jest całkowicie poza waszą możliwością zrozumienia, kiedy pozostajecie jeszcze uwikłani w iluzji. Jednakże już wkrótce będziecie ją wykorzystywać i delektować się nieskończonymi możliwościami, jakimi was ona obdarza. Przygotujcie się na niekończące się, oszałamiające i zachwycające niebiańskie niespodzianki, gdy się przebudzicie.

Do tego czasu z uwagą skupcie się na swej intencji przebudzenia i na waszym równie ważnym zadaniu: intencji wsparcia wszystkich, z którymi wchodzicie w jakąkolwiek styczność, aby się też przebudzili. Wasza pomoc jest bardzo ważną sprawą, więc bądźcie uważni i nie lekceważcie myśli dotyczących tego, jak w najlepszy sposób możecie pomóc innym, jako wielce ambitnych projekcji waszego ego – choć niektóre z nich mogą do nich należeć – ponieważ teraz w pełen miłości sposób jesteście aktywowani w celu uzyskania bezpośredniego dostępu do swych duchowych zdolności w boskiej służbie dla swych śpiących braci i sióstr. Rzeczą nad wyraz efektywną jest już pamiętanie o utrzymywaniu tej intencji i dzielenie się nią z całą ludzkością, ponieważ jesteście wszyscy bardzo potężnymi, boskimi istotami. Świadomość tego faktu jest obecnie ukryta przed wami przez zasłony iluzji – ale nie potrwa to już długo.

Kiedy przebudzicie się ku pełni swej świadomości, widoki nowych możliwości, otwierających się przed wami uniosą was i zainspirują, a wasze nieograniczone zdolności twórcze będą was zachęcać do zgłębiania idei i koncepcji, które zaczną napływać do waszej na nowo zwiększonej świadomości. Zachwycający wachlarz możliwości, jaki rozwinie się przed wami, będzie tylko początkiem licznych, rozszerzających się obszarów, w które z wielkim entuzjazmem dacie się powieść waszym twórczym talentom. Strach, wątpliwości i zmartwienia na zawsze znikną, gdyż wasza wizja, wasze zrozumienie i wasze doświadczenie bycia prawdziwą Miłością w działaniu, bycia jednością z Bogiem i całym stworzeniem, po prostu je rozpuści.

Próby opisania tego, co znajduje się przed wami, byłyby bezcelowe, gdyż w terminach, jakie moglibyście pojąć i zrozumieć swymi wielce ograniczonymi zmysłami ciała, nie istnieje żaden obszar ludzkiej wiedzy czy poszukiwań, który by w jakikolwiek sposób mógł ukazać wam wizję tego, co się przed wami otworzy. W głębi siebie wszyscy nosicie nadzieje, wielkie nadzieje, które u większości z was zostały stłumione lub zaprzeczone, ponieważ gdy jesteście w swym stanie nieprzebudzonym, wydają się one czymś skrajnym bądź szalonym. Ale, oczywiście, niczym takim nie są. Są tylko niewielkimi fragmentami wspomnień sprzed czasu, gdy zdecydowaliście się ukryć w wyobrażonym, oddzielonym stanie istnienia, dalekim od chwały waszego naturalnego, boskiego stanu. Są to iskry pochodzące z płonącego w was niegasnącego płomienia Boskiej Miłości, które próbują was przebudzić, i z pewnością to uczynią.

Pozwólcie swym nadziejom wzrastać…..zachęcajcie je i pobudzajcie; są one boską linią życia, która chroni was przed zagubieniem się w braku przejrzystości stwarzanym wewnątrz tej iluzji. Ta iluzja to jak odnoga stojącej  wody, toksyczna, zarośnięta chwastami, ale przez nią przepływa strumień świeżej wody nadziei ze świetlistego oceanu przejrzystości, jaką jest Rzeczywistość. Gdy wchodzicie w ten strumień i dzielicie się nim z innymi, poszerza się on i zaczyna oczyszczać i ożywiać tę stojącą wodę, przywracając jej tę przejrzystość, jaka jest jej prawdziwą naturą, aby mogła ponownie połączyć się z olbrzymim oceanem, którego jest integralną i nieoddzielną częścią.

Trucizny zostają oczyszczone; środowisko staje się znów czyste; zasłona się rozpuszcza i wszyscy mogą ujrzeć i rozpoznać Rzeczywistość i w Nią z radością wejść – wykraczając z zapadającej się i znikającej iluzji, której czas już właściwie przeminął. Wasze nadzieje są ważne i całkowicie uzasadnione, i zostaną w pełni urzeczywistnione, gdy się przebudzicie.

Wasz kochający brat Jezus.

Przekazał John Smallman, 26 października 2012

https://johnsmallman2.wordpress.com/2012/10/26/you-are-being-lovingly-activated-to-bring-your-spiritual-abilities-on-line/

Przetłumaczyła wika