Wysłane Cudami.............

2012-11-03 16:00

Wysłane Cudami. PARAMAHANSA YOGANANDA

Mistrz PARAMAHANSA YOGANANDA

Jak tylko Człowiek wkroczy na Duchowy Szlak, wkracza on na Poziom Cudów: Poziom wciąż odnawiającej się Rzeczywistości która tworzy wszystko z siebie samej.

Droga prawdziwego Poszukiwacza pełna jest Cudów, Szlak Światła który jest pełen nadzwyczajnych Prezentów które cały czas przygotowuje Pan dla swoich Dzieci.

Każda sytuacja która wydaje się być bez wyjścia rozwiązuje się przez Cud, każdemu jednemu krokowi takiego Człowieka towarzyszy jeden Cud, każdy oddech Poszukującego jest NIM wypełniony – tym który objawia się w Człowieku.

 

Wiele ludzi stoi zdumionych przed Cudami które się ukazują i poprzez które ich Życia znajdują głęboki Pokój. Całkiem odwrotnie, Niewierzący stoją przed Cudami które im się przydarzają po to by ich zachęcić do poszukiwania Stwórcy. Lecz pomimo tego, wielu je odrzuca. To czego nie może być, tego też nie ma i tak blaknie czar wielu godzin i rozpuszcza się w mgle zapomnienia.

Taka jest specyfika „Cudów dnia codziennego”, codziennych, nadzwyczajnych spotkań i postępów w nauce które mogą z nich wynikać, że one tak szybko jak się pojawiają, tak samo popadają w zapomnienie lub zostają określone jako wielki przypadek.

Tak właśnie codziennie przytrafiają się Ludziom Niebiańskie Spotkania i są oni praktycznie tego nieświadomi.

Najpiękniejsze Owoce z Drzewa Życia prezentowane są Wam przez Drzewa na najniższych gałęziach, na brzegu Waszej Drogi i Wy nimi pogardzacie
i chcecie tylko te z najwyższych gałęzi.

Prawdziwy Poszukujący wie o naturze tych Rzeczy.

Jednak Człowiek który przyjmuje wszystko bez odnajdowania w tych Rzeczach ich wewnętrznego czaru przegapia najpiękniejsze godziny swojego Życia i zostaje oddany na pastwę samowoli tego Czasu jako wierny sługa warunków które tworzą Czas i Przestrzeń.

To te „małe Cuda” czynią Życie bogatym, przez co Człowiek wzbija się do swojej prawdziwej Wielkości.

Ten który oczekuje „wielkich Cudów” jest niczym Żebrak przed Panem, Żebrak który pozostawia wszystkie Dary Nieba i czeka głodny, spragniony i niespełniony na zaproszenie do wielkiego stołu a w międzyczasie odrzuca codzienny Żywy Chleb.

Jacy Głupcy wybierają taki sposób na Życie?

To są Ci którzy sami uciekają przed Życiem bo chcą ponownie doświadczyć Śmierci. To już znacie, to już wielokrotnie było Wam ogłaszane a pomimo tego nadal jeszcze tak jest i wygląda na to że wielu Ludzi uparcie ucieka przed boskością w sobie samych.

Ten który oczekuje „wielkich Cudów” i który tak napotyka „małe Cuda” jak Ślepiec Światło Słońca, ten w Dniu Sądu Ostatecznego będzie oślepiony Światłem Stwórcy i przegapi Drogę do Stołu Pana.

W pełni Miłości daje Wam Pan Znaki i Cuda abyście mogli doświadczyć JEGO Wszechobecności.

Prawdziwy Poszukujący wie co jest tutaj opisane, prawdziwemu Poszukującemu każdego dnia ukazuje się ten działający w ukryciu czar.

Prawdziwi Poszukujący doświadczają swój Byt jako jeden Cud Boskiej Łaski.

Teraz i Wy otwórzcie się również na to, Wy którzy dotychczas się wahaliście i Wy którzy w wielu wielkich Momentach Waszego Życia mogliście w tym odnaleźć zaledwie skromną wartość.

Ludzki Byt wysłany jest Cudami które przygotował dla Was Stwórca, abyście mogli odnaleźć GO z powrotem.

Idźcie dalej Waszym Szlakiem Miłości, Waszym Szlakiem Światła i wiedzcie że jeszcze w żadnym Czasie Cudy Nieba nie były tak szeroko rozsiewane jak w tym Czasie. I w żadnym Czasie w Boskim Czasie i Przestrzeni Droga prawdziwego Poszukującego nie był tak usłana wieloma Cudami jak teraz.

To jest zaprawdę – Czas wszystkich Czasów.

My Jesteśmy pośród Was, My Mistrzowie ze Światła i My przypominamy Wam o tym, że Cuda których tak z tęsknotą wyczekujecie już mają miejsce.

PARAMAHANSA YOGANANDA
Jak bardzo Was kocham.

źródło: https://wolnaplaneta.pl/