Z Galaktycznej Świątyni Dźwięku 3

2012-10-28 14:03

Z Galaktycznej Świątyni Dźwięku 3

.

 „Niech dziś będzie kolejny dzień miłości, a jej liczne pełne radości fale niech rozprzestrzeniają się po całej waszej pięknej planecie”.

 Zacytowałam na wstępie słowa SaLuSy  z przekazu na  Globalny Dzień Miłości i Wizualizacji Pokoju na Ziemi. Jest to rzeczywiście piękna medytacja, jak dodała Krystal, do stosowania na co dzień. Zwłaszcza, że zbliżamy się do punktu kulminacyjnego Transformacji a jak ona przebiegnie dla każdego z nas zależeć będzie tylko od nas, od  stanu świadomości jaki osiągniemy jako jednostka i kolektyw.

Wiele pisze się o znaczeniu Miłości i Światła w naszym codziennym życiu. Idąc za radą SaLuSy pragnę dodać również RADOŚĆ.  Mistrzowie stale zwracają uwagę, abyśmy utrzymywali  Radość w sercach.

W ramach proponowanych utworów do słuchania wybrałam te, które pomogą nam w odczuwaniu Radości podnosząc tym samym wibrację.  Tym razem zamieszczam link do 2 utworów, gdyż wielu z nas przygotowuje się do Medytacji z Hathorami na 4 listopada i wsłuchuje się w przesłane nagranie AETHOS.  Jest to cudowna symfonia dźwięków.  Zachęcam, aby jak najwięcej z nas przyłączyło się do tej Medytacji Nie-dualności i Połączenia.

Mam nadzieje, że proponowane 2 utwory wprowadzające w stan radości będą adekwatne na dzisiejszą ( i nie tylko dzisiejszą) Medytację …

Wybranymi utworami są:

1.       A. Vivaldiego-  Jesień, z 4 pór roku ( choć za oknami dziś zawitała do nas zima)  https://youtu.be/GIzBQA2F0E8 (G. Kremer), który dedykuję naszej drogiej WICE.

       W.A Mozart  – Uwertura do  opery „Wesele Figara”  https://youtu.be/2eTlaE5y9hk

Cieszmy się i Radujmy w każdym nadchodzącym dniu, Ludmiła.

 

zrodlo: https://krystal28.wordpress.com/