Uzdrawianie Sai Shakti

 

 

 

 

 

Terapia Sai Shakti może być stosowana do usuwania wielu problemów. Uzdrawianie Sai Shakti różni się od większości innych systemów  poprzez usuwanie  problemów energetycznych, które są umieszczone na poziomie twojej duszy. Jest to metoda, która przez umieszczenie kciuka na czole głowy lub innych ważnych punktach energetycznych na ciele, przekazuje Shaktipat (transmisja energii). Transmisja ta daje nową energię, która usuwa negatywne bloki, które są przyczyną problemów.

Ciało, umysł i emocje staną się niestabilne z powodu Karmy (rozumiana w sensie prawa przyczyny i skutku) pozostałości zbudowanej przez życie. Na przykład, jeśli dusza otrzyma szok np. z powodu śmierci kogoś bliskiego, szok trafia do serca.Głęboki smutek, który pochodzi z tego szoku może przytłoczyć niektórym ludziom, tworząc wibracje energii, że efekty tych emocji  łamią serce. Tak zwane " złamane serce" ma bezpośredni wpływ na dusze i może być przekierowane na całe Twoje życie gdzie czujesz się nieszczęśliwy, co prowadzi do choroby i depresji. A tylko jeden przykład, zawód miłosny?. Jest problemem numer jeden na świecie w tej chwili i może być usunięty po przez Terapie Sai Shakti.

Daje ona wysoką pozytywną energię, pozwalając na przezwyciężenie obecnych sytuacji życiowych. To doprowadzi Cię do błogiego i szczęśliwego stanu umysłu poprzez  relaks i ewentualny  stan oderwania od tych wspomnień i trosk, które paraliżują Cię w życiu.

Zabieg można wykonać  siedząc, stojąc lub też na odległość.
 

 

W celu umówienia darmowej konsultacji prosimy o kontakt TUTAJ


 

Om Sai Ram,

Jai Guru,

Jai Ma

Choroby to efekt stanu ducha a nie ciała

Jest bardzo trudno to zrozumieć, że wszelkie choroby, jakie trapią nasze ciało są w istocie wynikiem utraty naszej naturalnej synchronizacji z wszechświatem. Wszelkie zakłócenia na wielkiej tafli rzeczywistości odbijają się na nas niczym interferujące koła na wodzie. Jeśli nie umiemy żyć w harmonii ze środowiskiem a na dodatek naszą głowę zaprzątają przyziemne troski to prędzej czy później wszelkie stresy i kłopoty zostaną odreagowane w formie jakiejś choroby.

 

 Złe myśli, emocje, lęki i uczucia, które są bardzo intensywne mają po prostu moc sprawczą i dlatego mogą być bardzo niebezpieczne. Złe myśli trzeba odganiać, bo wielokrotne zastanawianie się nad tym, czy zachorujemy na taką czy inna chorobę prędzej czy później wywoła w nas takie objawy. Czynniki chorobotwórcze są ściśle powiązane z naszym samopoczuciem i podejściem do rzeczywistości.

Jeśli ktoś jest pesymistą i oczekuje najgorszego to spotka go to, czego tak się boi. Trzeba zrozumieć w końcu, ze wszelkie wydarzenia w naszym życiu są tworzone poprzez interakcję skalarnego pola, które dla uproszczenia można nazwać wszechświatem oraz nami samymi. Skoro można powodować różne pozytywne rzeczy to można również negatywne.

 

Złe myśli i emocje są bardzo intensywne a w związku z tym oddziałują na rzeczywistość dużo bardziej niż emocje pozytywne. Sama myśl będąca odwrotnością miłości może sprowadzić na nas kłopoty, ponieważ emocje takie jak nienawiść uwypuklają nasza ciemną stronę i wzmacniają zakłócenia powodujące negatywne interakcje z rzeczywistością.

 

Jeżeli dana osoba cierpi z powodu braku miłości jej układ odpornościowy po prostu słabnie, w efekcie pojawią się różne problemy, konflikty z ludźmi i temu podobne. Bardzo ważne jest nastawienie do świata prezentowane przez kobiety w ciąży. Ich samopoczucie i podejście do tego nowego życia może potem rzutować przez cały czas na zżycie takiego człowieka.

 

Guzy, nowotwory i inne problemy onkologiczne, mogą wynikać z nadmiernego "skoncentrowania" na złośliwości.  Rak okolic narządów płciowych występuje przede wszystkim u ludzi, którzy czują pogardę, nienawiść i gniew wobec płci przeciwnej. Zapalenie wyrostka robaczkowego występuje, gdy osoba jest zniechęcona i czuje się upokorzona.  Choroby żołądka wynikają z nadmiernego pragnienia władzy i niezadowolenia z jej braku.

 

Choroby gardła, takie jak astma czy zapalenie oskrzeli, pojawiają się rzekomo w wyniku zranienia innych osób.  Dzieci mają często ból gardła, gdy rodzice są w konflikcie, a dziecko nie może w żaden sposób na to wpłynąć.  Choroby serca często występują z powodu zwiększonego poczucia winy. Zawały serca i udary mózgu to choroby bojowników o sprawiedliwość.  Dzieje się tak najczęściej, dlatego, że nie pozwalają sobie na płacz lub w jakiś inny sposób starają się wyrazić swoje emocje w chwili słabości i smutku. 

 

Konflikt między uczuciem a rozumem powoduje choroby mózgu, w tym niepełnosprawność umysłową.  To właśnie z powodu braku celów życiowych ludzie tacy żyją w nierealnym świecie, złożonym głównie z ich własnych szalonych fantazji. Choroby kręgosłupa powstają najczęściej z powodu braku stabilności.  Skrzywienie kręgosłupa pojawia się zazwyczaj u dzieci, w rodzinach, w których ojciec ma słabą wolę.  Człowiek zmienia się z powodu braku miłości, lub na odwrót, z powodu jej obfitości. 

 

Stan umysłu wpływa na przebieg chorób w naszym życiu.  Pomyślcie o czymś dobrym, zanućcie jakąś melodię w sposób bardziej optymistyczny, odetchnijcie czując kontrolę nad własnym życiem a zaraz poczujecie jak zmienia się na lepsze.

 

Źródło: 

https://astromaniya.ru/publ/zdorove/vse_bolezni_ot_myslej/6-1-0-2