Doskonalenie mocy tworzenia w 2012

2012-10-17 15:43

Doskonalenie mocy tworzenia w 2012

 

.

.

Witam Mistrzów!  Jestem Metatron, Książę Światła i otulam każdego z was wyjątkowym płaszczem miłości… Gdy czytacie te słowa, przelewam na was bezwarunkową miłość.

Och ludzie, nadeszły ekscytujące czasy!  Rzeczywiście w 2012 następuje przyspieszenie poszerzenia waszej twórczej mocy.  Teraz wasze myśli jeszcze silniej przyciągają do waszej rzeczywistości esencję żywej manifestacji.  To kwantowa okazja.  Dlatego prosimy każdego z was o przyjrzenie się mechanice tego zjawiska.  Ponieważ chcemy wam udostępnić procesy, niuanse i związane z nimi implikacje.

Prosimy, zapoznajcie się z tym, co proponujemy wam z miłością i radością.

Kochani, omówimy Prawo Przyciągania i jego skutki stanowiące niezależną naukę związaną z Prawem Wiary.  To Prawo Wiary określa, co tworzycie w swoim życiu.  W granicach tego prawa mieszczą się „skonfigurowane” z wcieleniem dodatki, jakie wstępnie planujecie dla własnego rozwoju.  I te zaplanowane przez was lekcje wypełniacie konfrontacjami i zdyscyplinowanymi wysiłkami.

Dlatego jest ważne, abyście byli w pełni świadomi, że nigdy nie jesteście na łasce wydarzeń, nie jesteście skazani na bezradne miotanie siłą sztormu jak statek na morzu. Mistrzowie, ani psychiczne ani fizyczne zdarzenia nie mają nad wami kontroli.  To jest naga prawda!

Kiedy wy, ludzie, w pełni pojmiecie ogromną zdolność mózgu do przechowywania wielorakich, kluczowych przekonań powiązanych z waszymi doświadczeniami, zdacie sobie sprawę, że macie nieskończony szereg możliwości.

Lecz ci z was, którzy tkwią w starych wzorcach i ograniczonych przekonaniach, są uwięzieni w pułapce powtarzającego się cyklu ustalonych odpowiedzi negujących lepszy tok myślenia, co powoduje skłonność do blokowania nowych rozwiązań. Chodzi o to, że, jeśli nie uczycie się na błędach z przeszłości, to nie ganicie siebie za ich powtarzanie. I będziecie powtarzać cykl aż się nauczycie, jak działa ten proces i osiągniecie boskie zrozumienie. To dotyczy wszystkich ludzi.

Sami musicie się wyzwolić z jarzma wyzwań.

Trzy prawa

Istnieją trzy odrębnie regulowane procesy związane z Prawem Przyciągania. Każdy z nich ma wyraźnie odrębne kryteria realizacji. Zdefiniujmy podstawowe aspekty każdego z tych praw:

  • Prawo Przyciągania – myśli posiadają własną częstotliwość i przyciągają takie same częstotliwości.
  • Prawo Wiary – wiedza jest poza wszelkimi wątpliwościami. Możecie przejawiać tylko to, w co wierzycie, że jest możliwe.
  • Prawo Świadomego Tworzenia – świadoma umiejętność ogniskowania manifestacji celów i wydarzeń poprzez wielowymiarowy umysł w Mer-Ka-Nie.

Konfiguracja umowy Duszy

Podkreślamy to dobitnie jeszcze raz: to projekcje waszych przekonań stwarzają waszą indywidualną i grupową rzeczywistość.

Jak mówiliśmy w poprzednich komunikatach, wasze Wyższe Jaźnie, Boski aspekt umysłu, inscenizują planowane scenariusze, które można nazwać „konfiguracjami” lub umowami Dusz, jakie wybieracie sobie jako lekcje wspomagające wzrost lub pomagające w uzyskaniu większej mądrości.

Przypominając o tym powiadamy wam, że z wyższego punktu widzenia w pojęciu „karmy” nie chodzi o jakąś winę wobec kogoś innego. Raczej ma to związek z Jaźnią, ze zrównoważeniem Boskiej Jaźni.

Załóżmy, że żyjąc w trzecim wymiarze dążycie do celu lub posiadania obiektu, który jest sprzeczny z potrzebami waszej Wyższej Jaźni W większości przypadków on się nie zamanifestuje, chyba, że został wybrany w celu przerobienia lekcji prowadzącej do rozwoju. Jeśli na przykład jakaś osoba życzy sobie bogactwa, lecz to bogactwo będzie przez nią nadużywane lub zatrzyma proces wzrostu, Wyższa Jaźń może takie życzenie odrzucić. Niektórzy ludzie, którzy wypełnili już wszystkie swoje „potrzeby” związane z trzecim wymiarem, nie mają większej potrzeby ekspansji.

Moi drodzy, jeśli znajdujecie się w ryzach doświadczeń, które są niewygodne lub powodują niesmak, musicie zrozumieć, że sami stworzyliście tą pozorną zagadkę. W ramach tego aksjomatu faktycznie istnieją scenariusze liniowego czasu dualności, którym musicie stawić czoła. Niezależnie od tego, czy to teraz akceptujecie czy nie, sami stworzyliście każdą okoliczność i każde wynikające z niej działanie, nawet najbardziej tragiczne.

Jeśli na przykład, w ekstremalnych okolicznościach faktycznie popełniono przestępstwo i osobnik został zgodnie z prawem skazany na karę więzienia, to zgodnie z prawem musi doświadczyć konsekwencji. Skazany więzień w większości przypadków nie życzył sobie takich następstw. A jednak musi stawić czoła dualności, jaką stworzył w czasie liniowym. W trzecim wymiarze istnieją Prawa Przyczyny i Skutku, którym podlegacie.

Odpowiadacie nie tylko za swoje czyny, lecz również za swoje przekonania, i to jest kluczowym elementem waszego procesu wzrostu na planecie lekcji. To jest niezbędne. Lecz, kiedy je zrozumiecie, możecie zmienić krajobraz wokół siebie.

Drodzy ludzie, musicie zrozumieć, że ilekroć staracie się uniknąć konsekwencji swoich czynów, próbujecie zrzucić odpowiedzialność na innego człowieka, grupę czy rzecz. Lecz w tym procesie zrzucania winy na kogoś/coś nieświadomie oddajecie swoją moc i prawo własności, które pozwala wam „stwarzać na nowo”.

Jak już wyjaśnialiśmy, wielu z was ma pewną trudność z zaakceptowaniem samo-odpowiedzialności za własne postępowanie, co wynika z chęci uniknięcia bólu i skutków winy lub działania. Nie lubicie przyznawać się do własnych błędów.

Lecz w mniej subtelnych okolicznościach braku obfitości i niepożądanych relacji musicie nie tylko zmienić naturę swoich świadomych myśli, lecz również wiarę w te oczekiwania…, a następnie działać zgodnie z tymi przekonaniami.

Nieświadome programowanie

Stwarzacie własną rzeczywistość w zależności od tego, co sądzicie o sobie i otaczającym was świecie. Basta. Jeśli nie wybieracie celowo i świadomie swoich własnych przekonań, jesteście programowani nieświadomie. Będziecie bezmyślnie chłonąć ze swojej kultury, edukacji i środowiska trzeciego wymiaru. Skoro jesteście odpowiedzialni i odpowiadacie za swoje postępowanie, dlaczego nie kwestionujecie swoich dotychczasowych przekonań? Jak definiujecie siebie i świat wokół siebie, tworzycie swój światopogląd, który tworzy waszą rzeczywistość?

Jak tylko zrozumiecie, że to wasze przekonania tworzą waszą rzeczywistość, wtedy i tylko wtedy, uwolnicie się z niewoli wydarzeń, które przeżywacie. Po prostu trzeba nauczyć się mechaniki i metod.

Tylko wtedy, kiedy w pełni zmienicie i zastąpicie wcześniejsze błędne przekonania i stare programy integrując samodzielnie pole triady praw, przedostaniecie się ponad zaprogramowane przekonania i dokonacie zmian.

Podczas tego procesu myśli muszą być zharmonizowane z przekonaniami a za nimi muszą podążać DZIAŁANIA!

Dlatego resztę tej rozmowy poświęcimy świadomej kreacji. Mając na uwadze fakt, że jesteście na tyle zaawansowani na Ścieżce, aby stwarzać świadomie. Nie jesteście ofiarami okoliczności.

Nie jesteście zdani na pastwę okoliczności, tylko tak się wam wydaje, ponieważ, co ciekawe, powodem takiego błędnego przekonania jest wiara. Poświęćcie chwilę, aby to rozważyć. Chodzi tu o Prawo Wiary.

Jeśli uważasz, ze jesteś w pułapce okoliczności, to tak się dzieje, aż nie zmienisz swojego przekonania. Jesteś stwórcą, który uczy się jak należy współtworzyć. Jesteś tutaj, żeby dowiedzieć się, że można i należy tworzyć. Jednym z najważniejszych powodów, dla których znajdujesz się w ziemskiej rzeczywistości jest uczenie się odpowiedzialnego i świadomego tworzenia. Nauczycielem jest często doktor Przyczyna i Skutek, i ten doktor odwiedza was w domu!

Zbierasz, co siejesz, a niewygodne, niepożądane żniwo jest decydującym sposobem na sprawdzenie tego, co się za tym kryje. Aby wyrwać się z tych okoliczności spowodowanych przez psychikę, wymagane są świadome zdyscyplinowane starania, które spowodują zmiany.

I tu znów kluczem jest wiara. Zwróć uwagę na pogląd, jakoby twoje obecne życie było spowodowane wydarzeniami z wczesnego dzieciństwa lub przeszłych wcieleń czy przez uczucia, nad którymi nie masz kontroli. Wydarzenia i doświadczenia twojego życia są spowodowane przez twoje obecne przekonania. Zmień obecne przekonania a twoje życie odmieni się nie tylko teraz, lecz również na swój sposób w przeszłości i przyszłości. To jest twórcza moc wiary.

Mistrzowie, niezależnie od ilorazu światła, czy coś się przejawia nieświadomie czy tworzy świadomie, nie można uciec od swoich przekonań. One są enzymami, dzięki którym stwarzacie swoje doświadczenia.

Procesy w mózgu i umyśle

Mistrzowie, większość książek i skomercjalizowanych nauk dotyczących manifestacji nie „działa”, ponieważ nie ogarnia głębszego rozumienia funkcjonowania umysłu w stosunku do mózgu trzeciego wymiaru. Większość z nich dotyczy manifestacji materialnego bogactwa, a najczęściej chodzi o to, aby wydawnictwo zarobiło pieniądze ze sprzedaży książek.

W takich tekstach jest wiele niuansów, wiele niewyjaśnionych aspektów. Nawet, kiedy poszerzycie swój umysł, musicie zoptymalizować i zrównoważyć pole auryczne do aspektu krystalicznego, który umożliwia funkcję tworzenia.

Kluczowe zasady ewolucji dostępu do Prawa Tworzenia to:

  1. Zaawansowane programowanie mózgu – wiedza o wierze.
  2. Uwolnienie spod kontroli ego na rzecz boskiego aspektu umysłu Wyższej świadomości.
  3. Utrzymanie odpowiedniego stanu pola aurycznego.
  4. Aktywacja Mer-Ka-Ny, krystalicznego aspektu przysadki mózgowej, szyszynki i grasicy.
  5. Utrzymywanie równowagi i klarowności.

Ważne jest, aby zrozumieć, że w trzecim wymiarze aspekt umysłu zwany ego jest zaprogramowany według zintegrowanego pierwotnego kodu na „przetrwanie”. To właśnie ten kod „przetrwania” często wysyła sygnały ostrzegawcze wywołując strach i zwątpienie. Umysł frontalny, aspekt ego, jest tak skonstruowany, aby opanować świadomość osoby żyjącej w trzecim wymiarze w celu umożliwienia jej przeżycia w fizycznej rzeczywistości i płynięcia w liniowej sekwencji czasowej. Wyzwanie polega na tym, aby wznieść się ponad świadomość trzeciego wymiaru, ponad ego, i zatopić się w Boskim Umyśle – w siedzibie Duszy, która stanowi bramę do Boskiego Umysłu.

Mózg tkwi w trzecim wymiarze, umysł jest z wyższego wymiaru, a w wyższym umyśle tkwi wasza boskość. Mózg funkcjonuje w trzecim wymiarze, a sposób mówienia stanowi programowanie zgodne z trzecim wymiarem i nieco dominuje w obrębie dualności.

To funkcjonuje w bardziej ograniczonym paradygmacie, i aby poszerzyć umysł i wyrazić prawdziwą kreatywność trzeba operować „poza polem”.

Klarowność celów

Podczas tworzenia duże znaczenie ma jasne definiowanie celu. Wy, ludzie, tylko częściowo angażujecie swoje marzenia do spełniania życzeń mówiąc „pewnego dnia będę…” To jest tak samo, jak gdyby program komputerowy był zaprogramowany tylko częściowo. Czy można się dziwić, że życzenia się nie spełniają?

„Kiedyś będę podróżować, pewnego dnia będę bogata, pewnego dnia spełnią się moje marzenia…” takie stwierdzenia stają się niestety tylko odległymi „ewentualnościami”. Dlatego wszystko, co próbujecie stworzyć, ciągle jest odległe, i może być zaprogramowane w nieokreślonej przyszłości. Nie umiejscawiacie tego w chwili obecnej. Tak, marzenie to pierwsza część programowania, jednak ono musi być jasne, precyzyjne i za nim muszą następować konkretne działania.

Ludzki mózg ma dwie półkule, jedna dla intelektu, druga dla uczuć. Mózg działa dzięki aktywacjom przez biochemiczne stymulacje. Aby myśli stały się przekonaniem, ekstremalnie ważna jest ich intensywność i klarowność.

Mózg jest żywym trójwymiarowym komputerem. Trzeba mu dostarczyć wyraźnie zdefiniowanych pojęć. Nie będzie działał z „być może” lub „czy mogę”.

Kiedy np. w trakcie głębokiego stanu hipnozy prowadzona osoba jest pytana „czy umysł w tym ciele może uzdrowić chorobę?”, odpowiedź będzie brzmiała „Tak”. Lecz to jest empiryczna odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest, aby umysł uzdrowił ciało. To nie jest uzdrowienie.

Szlachetna Ścieżka

Każda myśl tworzy biochemiczny enzym. Ten enzym działa na poziomie fizycznym i nie-fizycznym synchronizując programowanie. Wyjątkiem jest pojęcie „proście, a będzie wam dane”, kiedy prośba wypowiadana z wnętrza jest zsynchronizowana z wyższym Umysłem. Taka prośba może mieć pewien wpływ na skutek.

Dlatego człowiek będący na Ścieżce i posiadający stosunkowo zaawansowany stan świadomości i wyrażający życzenia z wyższego poziomu, powinien neutralizować to, co utrudniłyby jego postępy. Wtedy osoby będące w stanie łaski dostępują naturalnego filtrowania. I cele muszą być godne.

Najszlachetniejszym celem jest poznanie tajemnic życia. Zdobyć mądrość i mistrzostwo. Lecz, aby osiągnąć te cele, trzeba poddać się naciskowi i stresowi, co jest uciążliwe. To wymaga dyscypliny i woli.

Jeśli jesteś leniwy, nie dostąpisz tego. Aby wykonać zadanie, trzeba się jego podjąć. Dlatego próby stworzenia sobie wolnego od wyzwań życia mogą stanowić ostry konflikt do życia z intencją uczenia się. Cele wymagają wyzwań. Mistrzowie nie planują wcieleń bez wyzwań.

Umysł jest budowniczym

Umysł jest budowniczym a skoncentrowana wola jest aktywatorem. Im więcej odpowiedzialności na siebie bierzesz, tym bardziej wzrasta twoja częstotliwość.

Niezbędne jest nauczenie się programowania mózgu. Mózg stanowi biologiczny komputer z filtrem trzeciego wymiaru i programem, które są w nim głęboko zakorzenione od urodzenia. Poza tym, gdybyś narodził się w tybetańskim klasztorze, twój program wynikałby z tamtejszej społeczno-kulturowej indoktrynacji. Większość społecznych programów uczy bardzo ograniczonego wejrzenia w ludzką egzystencję i ludzkie możliwości.

Nauczono was wierzyć tylko w to, co możecie zobaczyć, usłyszeć, posmakować, powąchać lub dotknąć.

Kochani, wiedzcie, że fizyczny świat, jaki widzicie wokół siebie, to obrazy, które interpretujecie i projektujecie zmysłami. To jest odbierane w oczach i przez nerw wzrokowy przekazywane mózgowi. Neurony stymulują, co jest odbierane a odpowiedź przychodzi poprzez reakcję biochemiczną o naturze termicznej.

Ponieważ z reguły wierzycie w to, co zobaczycie, powąchacie, posmakujecie i usłyszycie, akceptujecie to i uważacie za rzeczywistość. Wtedy decydujecie, czy to jest przyjemne czy nie. Wtedy mózg uwalnia neurony, na podstawie upodobań lub niechęci. Tak funkcjonuje wasza rzeczywistość i przyciąganie. Najpierw dostrzegacie ludzi dla was atrakcyjnych, posiadających melodyjny głos i przyjemny zapach. To fizyczne zmysły mówią tak lub nie.

Mózg albo przyjmuje idee albo je odrzuca w zależności od parametrów własnego programu. W rzeczywistości mózg nie jest zdolny do odróżnienia rzeczywistego zdarzenia od psychologicznego marzenia. W wielowymiarowym umyśle obie formy są takie same.

I chociaż ludzki mózg może odbierać informacje i częstotliwości znacznie ponad trzecim wymiarem, większość ludzi jest zaprogramowana na odrzucanie wszystkiego, co wykracza ponad częstotliwości trzeciego wymiaru, ponieważ nie mają sensorycznego przystosowania. Dlatego komputer „mózg” otrzymuje tylko to, co pozwalacie jemu odbierać.

W takim restrykcyjnym paradygmatycznym programowaniu jedynie części mózgu, które są uaktywniane, czyli górne prawe i lewe części kresomózgowia oraz dolne fragmenty móżdżku, komponują i aktywizują mózg do poziomu około 10-12% jego pojemności. Aktywność mózgu i procesy w korze mózgowej półkul kierują podstawową aktywnością w sferze fizycznej.

90% czyli większość mózgu pozostaje niewykorzystana, nie aktywna, zaprogramowana na stan spoczynku. Dzieje się tak, ponieważ myśl, która nie współgra z ograniczonym programem myślowym waszego programowania kulturowego lub waszych dogmatów, jest automatycznie odbijana.

Poszerzanie horyzontów wierzeń

Przyczyną niewłaściwego działania „Prawa Przyciągania” są ograniczone przekonania. Takie ograniczenia oznaczają zamknięcie dostępu do wspaniałych możliwości istniejących poza wąskim pasmem częstotliwości, które umożliwia postrzeganie za pomocą pięciu zmysłów trójwymiarowego ciała fizycznego.

Jak rozwinąć mózg? Jak otworzyć się dla umysłu? Jak przeprogramować ten komputer?

Odpowiedź jest prosta, choć dla wielu z was wydaje się trudną do obalenia przeszkodą. Można to osiągnąć przez pracę. Przez badania i analizy oraz gotowość, aby się otworzyć.

Zatem silna chęć poszerzenia przyciąga potężne częstotliwości myśli, które umożliwią ekspansję. A potem, przy każdej okazji, kiedy otwarcie zaakceptujesz jakąś ideę przekraczającą przyjęte parametry akceptacji, owa idea aktywuje kolejną część twojego mózgu do świadomego wykorzystania.

Za każdym razem, kiedy tak robisz, poszerzająca idea staje się posłańcem rozwijającym twoje pole wiary i umożliwia szersze kosmiczne rozumowanie. Ów proces powtarzany z przekonaniem, przyciąga nowe idee dotyczące nauki i medytacji. Tak oto ów cykl włącza inne części mózgu dla szerszej ekspansji, nowego programowania i nowego sposobu odbierania poprzez przyjmowanie z jasnym umysłem Mer-Ka-Ny.

Kiedy nie masz wątpliwości, kiedy wiesz bez zastrzeżeń…, to jest wiara. Dzięki poszerzeniu świadomości rozpoczynasz proces tworzenia własnego przeznaczenia.

Jak funkcjonalnie rozwinąć mózg i otworzyć drzwi do Boskiego Umysłu?

Nie dokona się to w formie błyskawicznego olśnienia. Nie jest to krok w kierunku Boskiego Namaszczenia. Święta Ścieżka do tego, co możecie nazwać „oświeceniem” będzie osiągnięta dzięki przemyślanym krokom.

Jest wiele metafizycznych sposobów, które otwierają księgę wiedzy i pozwalają przeskoczyć do ostatniego rozdziału. Lecz to nie działa w ten sposób.

To zaczyna się od samodzielnego poszukiwania. Poprzez staranne sprawdzanie, co na ciebie działa a co nie. W tej metodzie można pozwolić na wejście do mózgu świeżym i ekspansywnym pomysłom, wprowadzając myśli na wysokie częstotliwości Boskiego intelektu. Wtedy to przetwarzasz i kontemplujesz doświadczając nowej koncepcji, akceptując ją. Działasz zgodnie z nią Rozwijasz to i napędzasz poprzez emocje, i żyjesz zgodnie z nowymi informacjami prowadzącymi ku wiedzy i mądrości.

Statyka w polu

Większość ludzi ma problem ze zmianą swoich przekonań, ponieważ ślepo przyjmują mentalne programowanie trzeciego wymiaru. Możesz mieć pozytywne myśli, myśleć o pozytywnych zmianach, jednak, jeśli głęboko w twoim umyśle tkwią wątpliwości, wtedy nic się nie zmieni.

Wątpliwości tworzą blokadę, która uniemożliwia manifestację życzeń. Kiedy wątpisz, nie wierzysz. Wątpliwość wytwarza w mózgu biochemiczną reakcję. Aktywizuje nośnik neuronów płynący od szyszynki do przysadki zamykając „bramę”otwarcia. Wątpliwość się pojawia, kiedy nie wierzysz.

Jak już wspomnieliśmy, w dualności ego wykorzystuje „strach” jako system ostrzegania. Jednak aspekt dualności jest mieczem obosiecznym, ponieważ strach może wnieść wiele negatywnych emocji, w tym depresję, wątpliwości, nienawiść, zazdrość i wstręt do siebie. To są korzenie negatywnego aspektu strachu, a strach wywołuje w aurze stagnację i może prowadzić do jej krwawień. Jak uczą Klucze Metatroniczne, aura ludzka musi być integralna, aby wzmocnić Mer-Ka-Nę. Popękane lub zakłócone pole energetyczne nie jest zdolne działać optymalnie zgodnie z Prawem Tworzenia.

Procesy biochemiczne

Wiara, obrazy myślowe, jakie ciebie otaczają, są zgodnie współtworzone w skali makro w masowych polach całej ludzkości. Indywidualnie są wyświetlane odpowiednio do czyjegoś ilorazu światła. I one manifestują się w fizycznej rzeczywistości.

To dotyczy procesu fizycznego. Częstotliwości myśli są odbierane cyfrowo i natychmiast przetwarzane biochemicznie w mózgu.

Mentalne enzymy są połączone z szyszynką. Szyszynka odbiera je jako geo-kodowane transmisje. Każdy obraz, każda myśl jest interpretowana i sortowana zgodnie z energetycznym podpisem. Po przyjęciu w szyszynce wszystko to musi przejść przez parametr wiary. Ekran mózgu każdej osoby określa, co jest prawdziwe a co nie. I programuje jako wiarygodne lub niemożliwe zgodnie z ilorazem światła w mózgu. Biochemikalia są produkowane z dodatkiem akceptacji lub odrzucenia. To może otworzyć bramę do wyższego umysłu lub ją zamknąć.

Te biochemikalia są wysyłane jako zakodowane neurony i stanowią mechanizmy realizacji
tej energii myślowej zawierającej wszystkie dane potrzebne do przetłumaczenia lub nieprzetłumaczenia myśli czy obrazu na fizyczną rzeczywistość.

Myśli zbieżne z przekonaniami powielają wewnętrzny obraz w mózgu i przez każde włókno nerwowe ciała fizycznego. Stopniowo rozpala się ogień, który powoduje formowanie nowej rzeczywistości.

Następnym krokiem jest zasilenie myśli klarownymi intencjami umysłu i siłą woli oraz wyrażenie emocji i uczuć.

Kiedy to jest zrobione, ciało fizyczne uwalnia zaszyfrowany cel do ciała wyższego, czystego pola aurycznego w ciele półstałym, w postaci zestalonych kodów światła, wyświetlanych i napędzanych z systemu czakr.

Aura musi być nienaruszona i musi osiągnąć optymalny cykl 13-20-33. Następnie przechodzi przez pole Mer-Ki-Va do Mer-Ka-Va a stamtąd do Mer-Ka-Na. Wszystkie są napędzane przez wolę. Jasność i intensywność, wprowadzana do wymyślonego pragnienia lub celu, określa w dużej mierze bezpośredniość jego materializacji. Jeśli nauczysz się mechaniki świadomego tworzenia, zważaj, aby w celu dokończenia procesu fizycznej manifestacji napędzać je szczerym pragnieniem z wizualizacją obrazów oraz emocjami…

Prawo Świadomego Tworzenia

Nie ma fizycznego przedmiotu ani doświadczenia, którego nie można stworzyć. To dotyczy również twojej formy fizycznej, twojego ciała. Mistrzowie, sami stworzyliście swój fizyczny wizerunek. Jeśli moglibyście zobaczyć siebie w innym wcieleniu, bylibyście zaskoczeni, jak wiele podobnych fizycznych cech stwarzacie w swoich kolejnych życiach.

Jeśli masz boską mądrość, możesz stwarzać nieograniczone królestwa. Jeśli masz wiedzę, nie masz się czego obawiać, żadna rzecz, żaden element nie może tobie zagrozić ani żadne księstwo ciebie zniewolić czy zastraszyć. Jeśli nakarmisz strach wiedzą, będzie to nazwane oświeceniem.

W swojej fizyczności i nie-fizyczności miewasz własne naturalne rytmy. Chodzi o stan snu i czuwania. Sny stanowią jedną z twoich największych naturalnych terapii i działają jako połączenie pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną rzeczywistością i wszechświatami.

Twoja normalna świadomość profituje dzięki wycieczkom i wypoczynkowi w innych rejonach fizycznej rzeczywistości, w które wkraczasz w stanie snu, a tak zwana śpiąca świadomość skorzysta również przez częste wycieczki do fizycznej materii stanu czuwania.

Jednak pozwól nam powiedzieć, że obrazy, jakie widzisz w obu stanach, bazują na mentalnej interpretacji cyfrowych pól oscylacji podstawowych jednostek świadomości. Częstotliwość, jaką odbiera twój mózg, jest faktycznie cyfrowym kodem, krystalicznym wzorem symboli (podobnym do tego, co określacie jako krzyżyki i kółka), które są interpretowane i przekładane na język obrazów i uczuć.

Nie trudno się zgodzić, że każdy sam stwarza swoje sny, należy też zaakceptować fakt, że stwarza się też swoją fizyczną rzeczywistość, ponieważ stwarza się i jedno i drugie. Każdy również sam decyduje, czy obie są rzeczywiste…, czy też nie.

Ponowne podkreślenie blokad związanych z wątpliwościami

Większość ludzi ma problem z niemożliwością zmiany swoich przekonań, ponieważ ślepo akceptują mentalne programowanie trzeciego wymiaru. Można mieć pozytywne myśli, myśleć o pozytywnych zmianach, lecz kiedy głęboko w sobie chowa się wątpliwości, wtedy nic się nie zmienia.

Dlatego wracamy do programowania i jego wpływu na manifestację zgodnie z Prawem Przyciągania. Wątpliwość stanowi blokadę, która uniemożliwia manifestację życzenia. Jeśli masz wątpliwości, nie wierzysz. Wątpliwość stwarza w mózgu biochemiczną reakcję. Aktywizuje w mózgu nośnik neuronów, który przepływa z szyszynki do przysadki blokując bramę „otwarcia”. Pojawia się wątpliwość, ponieważ nie wierzysz.

Szyszynka

Przez wieki było wiadomo, że szyszynka jest interfejsem pomiędzy wyższymi wymiarami a światem fizycznym. Można powiedzieć, że jest bramą pomiędzy ego, mózgiem a Boskim Umysłem. Metafizycy tacy jak Kartezjusz czy Edgar Cayce określają ją mianem „siedziby Duszy”.

Szyszynka jest czynnikiem postępu wiedzy w manifestacji rzeczywistości. Szyszynka pracuje z przysadką mózgową aby otworzyć pomost, bramę pomiędzy światem fizycznym a niefizycznym, pomiędzy mózgiem a umysłem. Cokolwiek sobie pozwalasz wiedzieć i wierzyć, może stać się rzeczywistością dzięki otwarciu bramy szyszynki do Boskości. Odbywa się to poprzez interpretację wibracji myśli w termicznym, biochemicznym strumieniu elektrycznym całego ciała i otwiera na umysł.

Twój ludzki mózg w każdej sekundzie zamienia myśli, jakie tworzysz, na tysiące biochemikalii. Nie każda myśl normalnego mózgu osiąga Wyższy Umysł, jak już wyjaśniliśmy…

Boski Umysł

Boska mądrość pochodzi z Boskiego Umysłu, a kiedy pozwolisz umysłowi przejąć kontrolę nad ego, zyskasz mądrość boskiej kreatywności. To jest mądrość destylowana z wiedzy pozwalającej na wprowadzenie Prawa Tworzenia. Kiedy tylko ją wprowadzisz, wiesz, co chcesz tworzyć i zaczynasz działać.

Ludzkie ciało jest instrumentem, który może służyć dostępowi do niesamowitej i niezwykłej energii Boskości. Lecz są zasady tego dostępu. Kiedy ciało jest odpowiednio dostrojone, osiąga mądrość, aura jest utrzymywana w równowadze dla wypełnienia Mer-Ka-Ny a drzwi do Prawa Tworzenia poprzez Prawa Wiary i Przyciągania są otwarte.

Aby tak się stało, wszystkie systemy muszą być zrównoważone i muszą pracować w synchronizacji. Jeśli używasz ciała dla fizycznego zaspokojenia a nie jako instrumentu do osiągnięcia Boskości…, zbierasz, co zasiewasz.

Zakończenie

Zawsze będziesz mistrzem każdego doświadczenia. Nawet w najtrudniejszej sytuacji, w stanie pozornej bezradności to ty piszesz każdą literkę tego doświadczenia.

Lecz gdy korzystasz determinacji i mądrości samodzielnie analizując swoją sytuację i sumienie poszukując Prawa, możesz stać się mądrym mistrzem kierującym swoją energię z inteligencją i ukształtowanymi myślami przez godne skupienie i realizację.

Jedna myśl przyciąga drugą. Pozytywna energia przyciąga więcej pozytywnej energii. Inteligentna myśl przyciąga kolejną. Podobnie, kiedy żyjesz użalając się nad sobą, w depresji i z problemami niskiej samooceny, wtedy przyciągasz je do siebie. To jest Prawo Przyciągania.

Dlatego świadomy człowiek jest mistrzem, i może się rozwijać dzięki odkrywaniu wewnątrz Jaźni Prawa Świadomego Tworzenia; odkrycie tego jest uregulowaną nauką. Chodzi tu o stosowanie, samoanalizę i doświadczanie.

Mistrzowie, jak powiedziałem, jesteście potężnymi istotami duchowymi, które dokonują ludzkich doświadczeń. Naprawdę jesteście wspaniałymi istotami mocy, inteligencji i miłości. Kiedy to odkrywacie, stajecie się menadżerami swoich własnych myśli, a wtedy posiadacie klucz do każdej sytuacji. W Mer-Ka-Nie optymalizujecie Prawo Przyciągania, Prawo Wiary i Prawo Tworzenia, które są boskimi zdolnościami tkwiącymi w każdym z WAS, używanymi do przekształcania i regeneracji, z którymi możecie robić, co tylko chcecie.

Naprawdę można manifestować swój świat celowo doświadczając przy tym tak zwanego Nieba na Ziemi. Świadome tworzenie jest przeznaczeniem każdego z was i wszystkie swoje wcielenia możecie uczynić złotym doświadczeniem, jakiego sobie świadomie i odpowiedzialnie życzcie.

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami. A wy jesteście umiłowani.

zrodlo: https://krystal28.wordpress.com/

Archanioł Metatron via James Tyberonn 14.09.2012, www.Earth-Keeper.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska