Skarby Duchowe

 

 

Ukochani Mistrzowie, POSZUKIWANIE SKARBÓW DUCHOWYCH rozpoczęło się na dobre, kiedy w drugiej połowie XX wieku wysłannicy gwiazd zaczęli reagować na podszepty Ducha. Wibracyjne częstotliwości świadomości duchowej, mentalnej i emocjonalnej z pełną mocą bombardowały Ziemię i ludzkość. Jednak każdy musi się przygotować na ten niezrównany dar. Poszukiwane skarby i cudowne leki można znaleźć poprzez dostrojenie do częstotliwości miłości, radości i współczucia. Musisz nauczyć się zachowywać miłujące zobojętnienie wobec małych urazów, różnic i rozczarowań. Pomiędzy wieloma poziomami częstotliwości masz miliony komórkowych wyzwalaczy reakcji, jedne bardzo silne, inne słabe. Praktykuj i dąż do równowagi i harmonii, angażując w to duszę zamiast ego. Odnajduj w swoim świętym Sercu czystą miłość i mądrość świętego Umysłu, a otrzymasz prawdę, moc, współczucie i męstwo w podążaniu za impulsami Wyższej Jaźni / Nadduszy, co cię doprowadzi do tego stanu ci przyrodzonego, do którego dążysz. Każdego z was umieszczono w konkretnym środowisku o energetycznych częstotliwościach harmonizujących z najkorzystniejszymi możliwościami do przerobienia lekcji, jakie ktoś zaplanował sobie na to wcielenie. Ponadto każdy otrzymał specjalne dary, talenty i silne inklinacje pomagające przyswoić sobie życiowe lekcje, tak aby można było wypełnić wybraną misję życiową.

Powrót na wąską ścieżkę wznoszenia się świadomości zapoczątkowuje transcendencję par przeciwieństw, wstępowanie w sferę, gdzie nie ma wyborów dobrych czy złych, właściwych czy niewłaściwych – są tylko harmonijne. Ucząc się sposobu bycia urzeczywistnionego mistrza, zaczynasz dokonywać tylko najlepszych wyborów dla dobra WSZYSTKICH. Ważne jest, aby uwolnić splot słoneczny od silnych, ograniczających sił tworzących interakcję „przeciągania liny” z innymi – żyjącymi w rzeczywistości trzeciego / czwartego wymiaru. Musisz starać się postępować tak, aby nie czynić krzywdy, ponieważ wtedy dotrzesz do cudownych boskich częstotliwości Światła przechowywanych w twoim świętym Sercu. Najpierw pojawi się neutralny dystans, a z czasem wzrośnie twoja zdolność kochania wszystkich poziomów stworzenia. Stopniowo, kiedy dopasujesz się do bardziej subtelnych poziomów swej mentalnej natury, zaczniesz rozumieć i integrować liczne symbole i geometryczne wzory z piątego wymiaru. Wiedza, talent i wysoki iloraz inteligencji nie składają się na geniusz. Aby dostać się do swojego duchowego potencjału geniuszu, potrzeba koncentracji, odwagi, wytrwałości, uporu i ciągłego pobudzania oraz prawości. Musisz uzyskać i realizować swoje pragnienie doskonałości i starać się żyć swoją pasją najlepiej, jak potrafisz.

Żyjecie w niezwykłych czasach. W takim czy innym stopniu dusza każdej istoty ludzkiej stara się uwolnić z pułapki myślokształtów, które podczas narodzin zostały umieszczone wokół ciała fizycznego, mentalnego i emocjonalnego. Brzemię niewoli dźwiga cała ludzkość. Ego stwarza iluzję oddzielenia i wzbudza lęk przed nieistnieniem, co powoduje egocentryczny pęd do przetrwania: „Ja przeciwko wszystkiemu, co nie jest mną”. Świadomość szerszej Jaźni zaczyna kierować duszę ku zgłębianiu tego, co wykracza poza ograniczenia ego.

Dążenie do poznania własnej prawdziwej Jaźni może być cudowną przygodą lub wędrówką bolesną, pozornie bez kresu. Zbyt często ci, którzy mają trudności z wczesnym stadium wewnętrznego mistrzostwa, uważają, że nie mogą znieść presji dramatycznych zmian zachodzących w ich osobistym świecie, więc powracają do wzorców częstotliwości, które są dla nich wygodne. Nawet kiedy są niezadowoleni i nieszczęśliwi z powodu swojej obecnej osobistej rzeczywistości, to traktują ją jako znajomy teren, a nie są jeszcze gotowi wydostać się poza silne więzy wzorców przekonań świadomości zbiorowej. Wielu drogim duszom trudno jest wywalczyć kontrolę nad niższymi ja, jakie każdy z nas stworzył, ponieważ mają one własną, i to bardzo silną wolę. Tacy ludzie nadal tkwią w „stanie świadomości stadnej”, bez pytania idąc śladami swoich przywódców. Podążają drogą najmniejszego oporu, która została już ugruntowana przez innych. Kroczą drogami przeszłości, bojąc się przyszłości.

Kiedy uzyskasz dostęp do bardziej subtelnych dziedzin ekspresji, twoja wiedza i możliwości wykorzystania światła, dźwięku, koloru, a szczególnie świętego oddechu znacznie wzrosną i staną się integralną częścią duchowej filozofii życia. Bardzo was prosimy, abyście skorzystali ze wszystkich mistrzowskich narzędzi, które oferujemy wszystkim znajdującym się w decydującej fazie procesu ewolucji. Struktury fizyczne osób nadal pogrążonych w środowisku trzeciego / czwartego wymiaru są w coraz większym niebezpieczeństwie, ponieważ pojawiają się coraz liczniejsze dziwne choroby. Początków czy przyczyn tych dolegliwości nie można zdiagnozować, a tradycyjne metody i leki nie mogą ich uleczyć. Lekarze zatem są coraz bardziej sfrustrowani i zadziwieni, dlaczego populację dotyka tak wiele nowych przewlekłych chorób, których nie da się całkowicie wyleczyć.

Kiedy postarasz się zamienić samoosądzanie na kochanie siebie, stworzysz rezonans, który rozszerzy się poza ciało fizyczne i zacznie wpływać na innych. Kiedy wystarczająco mocno wzrośniesz w tym nowym stanie, możesz nawet powodować uzdrowienie osób będących w zasięgu twoich wpływów. Ludzkie ciało stanowi biegun magnetyczny w spektrum światła i cienia lub w zasięgu pozytywnych i negatywnych sił kosmicznej energii elektromagnetycznej. Ciało fizyczne to złożony organizm zawierający pierwiastki esencji wszystkich niższych wymiarów: świata minerałów, roślin i zwierząt, jak również cząstki gwiezdnego pyłu Światła Stwórczego.

Mój drogi Przyjacielu, dobrze przyswoiłeś swoje lekcje. Opanowałeś umiejętność kierowania własnymi myślami i utrzymywania emocji na zrównoważonym poziomie. Nauczyłeś się, że czysta miłość musi pochodzić ze świętego Serca, i że najpierw trzeba szanować i kochać siebie, zanim będzie można emitować ten błogosławiony dar do innych. Zachowując nieosądzającą, lecz uważną postawę i pozwalając, aby sytuacje i interakcje z innymi po prostu przepływały, czynisz wielkie postępy. Dostroiłeś swoją wewnętrzną świadomość tak, że szybko gromadzisz mądrość uzyskaną z wydarzeń chwili. Kiedy splatasz różne poziomy i harmonijne częstotliwości świadomości, stopniowo zaczynasz odczuwać spokój i magię wyższych wymiarów.

Tak, jest jeszcze wiele lekcji do odrobienia, i one będą zawsze. Jednak teraz masz wgląd w widzenie sprawiedliwości i doskonałości tańca i dramatu życia, którego musisz doświadczać każdego dnia. Przygotowujesz się do wykonania ogromnego kroku do WEWNĄTRZ, na ZEWNĄTRZ i NAPRZÓD, kochany. Nadszedł czas, aby przyjąć właściwą rolę w tym wielkim wydarzeniu nazywanym wzniesieniem / ascendencją / wniebowstępowaniem Ziemi i ludzkości. Poziom i zasięg twego światła musi tak wzrastać, aby mógł łączyć się z innymi oświeconymi istotami, zdobywając dzięki temu siłę i dynamikę. Ostatecznie światło to wniknie w eteryczną krystaliczną sieć twojej rodzimej planety tak, że WSZYSCY odniosą korzyści z TWÓRCZEGO ŚWIATŁA TRANSFORMACJI.

Pamiętaj, że korzystanie z własnego POTENCJAŁU MIŁOŚCI oznacza dzielenie się z innymi swoimi ziemskimi talentami, darami i bogactwami. Miłość jest katalizatorem tworzenia. Po pobudzeniu diamentowych cząstek Światła, które zostały ci przydzielone, a następnie podzieleniu się powstałymi owocami twej pracy z innymi wokół ciebie zapewnisz sobie stały przepływ światła Świętego Ognia do i przez ciebie. Ważne jest, aby zrozumieć siłę i wielkość subtelnego światła Stwórcy, a także umieć efektywnie z niego korzystać. Diamentowe cząstki są dużo drobniejsze niż tlen, którym oddychasz. Prawidłowo wykonany oddech Duszy lub oddychanie z intencją polega na tym, że wdychasz żywioły, pierwiastki stworzenia, pobudzając je intencją miłości, a następnie emitując do świata fizycznej materii. ŚWIĘTY BIAŁY KOSMICZNY OGIEŃ opisywany w ostatnim przekazie to diamentowe cząstki, które przyciągasz do siebie jako przebudzony samourzeczywistniony mistrz, a które muszą nieustannie krążyć. Tylko pewna ich część – odpowiednia dla danej Duszy do integracji na jej / jego obecnym poziomie OŚWIECENIA – może być przechowana w fizycznym naczyniu. Reszta musi być dla równowagi wypromieniowywana na zewnątrz do świata formy.

Poprosiliśmy naszą wysłanniczkę, aby ofiarowała wam dar pomocny w integracji maksymalnej ilości Światła Stwórczego, dzieląc się procesem, którym zainspirowaliśmy ją do tworzenia. To jest bardzo ważny dar, jednak podobnie jak w przypadku wszystkich oferowanych przez nas narzędzi, trzeba z niego skorzystać, aby był skuteczny.

Jestem zaszczycony asystowaniem wam podczas przemierzania meandrów, którym musicie sprostać na pnącej się coraz wyżej ścieżce wznoszenia. Może zechcielibyście dołączyć do mnie jako liderzy w tej zaawansowanej fazie wyrażania się i uczenia na planecie Ziemi, kiedy przygotowujecie się do powrotu na wyższe poziomy świadomości, żeby móc odzyskać swoje boskie dziedzictwo? Moi mili, sięgajcie poza siebie, sięgajcie również w głąb siebie, czekamy, aby zalać was całą miłością i darami naszego Boga Ojca Matki, jakie możecie wchłonąć.

UWAGI PRZEKAZANE Z MIŁOŚCIĄ PRZEZ RONNĘ

MOJE PIĘĆ X PIĘĆ ODDECHÓW ODMŁADZAJĄCYCH WRAZ Z CODZIENNYMI AFIRMACJAMI

Każdego ranka pomiędzy 5.00 a 5.30 wychodzę na nasz podjazd, aby zabrać stamtąd poranną gazetę. Po drodze wykonuję 12 głębokich oddechów nieskończoności. Czasami wykonuję je w obrębie ciała od czakry korzenia do korony. Innymi razy jestem inspirowana, aby wysłać je ku niebu i w głąb Ziemi tak daleko, jak daleko wnikną. Twarz kieruję ku wschodowi, w stronę wschodzącego Słońca (nawet kiedy jest ciemno) i wykonuję pięć ODMŁADZAJĄCYCH ODDECHÓW. Powracając do domu, trzykrotnie powtarzam serię afirmacji podanych poniżej, a podczas wypowiadania każdego słowa wykonuję ĆWICZENIE ODDECHU HARMONIJKOWEGO (ACCORDION BREATH EXERCISE).

Zanim wejdę do domu, przenoszę świadomość do wnętrza mojego świętego Serca i wyrażam wdzięczność naszemu Bogu Ojcu Matce nie słowami, lecz poprzez uczucie wielkiej miłości, współczucia i przemożnej wdzięczności i radości…

Moje serce i całe Centrum Słonecznej Mocy pęcznieje z poczucia ogromnej miłości tak słodkiej, że brak słów, aby to opisać. Bez wątpienia wiem, że kryształowy atom nasienny wypełniony Istotą naszego Boga Ojca Matki jest ukryty w głębi mego świętego serca.

Jak wielu z was wie, w obecnym wcieleniu spędziłam już 84 lata. Jednak nadal mam nadmiar energii, a moje zdrowie i witalność są doskonałe. Wiem też, że to błogosławieństwo zawdzięczam ciągłemu praktykowaniu wielu wspaniałych technik, którymi pobłogosławił nas archanioł Michał. Jestem podekscytowana przyszłością.

Nie musisz wykonywać wszystkich moich rutynowych ćwiczeń (na przykład robić 12 oddechów nieskończoności lub wychodzić na powietrze), nie musisz też ćwiczyć codziennie, choć bardzo to polecam. Jednak ćwiczenia PIĘĆ X PIĘĆ ODDECHÓW ODMŁADZANIA i wysyłania MYŚLI NASIENNYCH do własnego KWIATU ŻYCIA / KOŁA TWORZENIA należy wykonywać zgodnie z instrukcjami archanioła Michała.

Nasze ciała zasilamy pokarmem regularnie, a KARMIENIE WŁASNEJ DUSZY na bieżąco jest podobnie ważne, jeśli nie bardziej. Postarajmy się, aby rok 2013 był dla nas wszystkich rokiem cudów, błogosławieństw, radości i aby towarzyszyły mu wypełnione miłością relacje z innymi. Pokażmy światu, czego może dokonać ANIELSKA MOC. Życzę wam wiecznej miłości i anielskiego błogosławieństwa. Ronna.

PIĘĆ X PIĘĆ ODDECHÓW ODMŁADZANIA 

RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

PROCES:

1. ODDECH ODMŁADZANIA wykonuj z zamkniętymi ustami, oddychaj tylko przez nos. W ten sposób zbierzesz w swoim świętym Sercu zapas diamentowych cząstek Światła. Niektóre diamentowe cząstki będą pochodziły z atomu nasiennego Kundalini przechowywanego w twojej czakrze podstawy, a inne przepłyną do portalu twojego świętego Serca na falach promieni.

2. PIERWSZE CZTERY ODDECHY są zmodyfikowanymi oddechami nieskończoności, które utworzysz w granicach ciała jako ZNAK NIESKOŃCZONOŚCI. Te cztery oddechy wykonaj tak głęboko jak to możliwe i dość mocno. Poczuj, jak mięśnie brzucha wciągają się podczas wdechu i poszerzają przy wydechu. Po nabraniu wprawy będziesz w stanie wykonać te cztery oddechy bardzo szybko i zdecydowanie. Dzięki temu również rozbudujesz i powiększysz pojemność płuc. Jednak na początku nie przesadzaj, gdyż możesz poczuć oszołomienie (to chyba odpowiednie określenie).

3. PIERWSZE CZTERY ODDECHY: WDECH nieskończoności wykonaj ze swojego Słonecznego Centrum Mocy aż do CZAKRY KORONY (lecz niech zmieści się wewnątrz górnej części czaszki).

4. WYDECH wykonaj w dół do CZAKRY PODSTAWY (dopełniając znak nieskończoności w granicach tułowia).

5. PIĄTY ODDECH JEST DŁUGI I POWOLNY (nie jest oddechem nieskończoności). Wykonując WDECH wyobraź sobie podwójną helisę lub dwie splecione ze sobą spirale wznoszące się od CZAKRY PODSTAWY i przechodzące w górę do CZAKRY KORONY. Podczas WYDECHU zobacz jak energia iskrzy i spiralnie powraca z powrotem w dół z CZAKRY KORONY do CZAKRY KORZENIA, a następnie przedostaje się do wnętrza Ziemi (później ten proces będzie przebiegał samoistnie, a energia łatwo będzie się spiralnie przemieszczała do góry i w dół). W jednej serii wykonaj pięć sekwencji takich pięciu oddechów – PIĘĆ X PIĘĆ.
CZTERY ODDECHY NIESKOŃCZONOŚCI i JEDEN DŁUGI ODDECH SPIRALNY stanowią serię.
Dodatkowo WYPOWIEDZ TRZYKROTNIE CAŁĄ SERIĘ AFIRMACJI: JESTEM MŁODA – JESTEM SILNA – JESTEM ZDROWA (itp).

6. Po wykonaniu pięciu serii oddechów odmładzania – PIĘĆ X PIĘĆ – od razu zacznij poniższą serię afirmacji. Użyj techniki HARMONIJKOWEGO (AKORDEON) ODDECHU, oddychaj „myślami nasiennymi” do swojego OSOBISTEGO DWUNASTOPROMIENNEGO KOŁA TWORZENIA. Twoje Koło Tworzenia powinno być już aktywowane po wykonaniu horyzontalnych oddechów nieskończoności. Za sprawą tych oddechów harmonijkowych myśli siewne powinny być automatycznie umieszczone w odpowiedniej sferze tworzenia.

JESTEM MŁODA (oddech) / JESTEM SILNA (oddech) / JESTEM ZDROWA / JESTEM WYPEŁNIONA MIŁOŚCIĄ / JESTEM MĄDRA / JESTEM BOGATA / MÓJ UMYSŁ JEST JASNY / MOJE SERCE JEST CZYSTE.

JESTEM ŚWIATŁEM BOGA

Artykuł na temat oddychania harmonijkowego(Accordion Breath) publikujemy po to, aby każdy mógł nauczyć się 5 x 5 oddechów odmładzania.
W tych ważnych dla przyszłości dniach dołącz do nas w Piramidzie Światowej lub w Piramidzie Służebników Świata. Proszę, nie koncentruj się na negatywnych informacjach. Wyobrażajmy sobie świat, jaki chcielibyśmy widzieć w przyszłości. Razem tworzymy siłę Najwyższego Dobra, której nic nie pokona. Życzę wam wiecznej miłości i anielskiego błogosławieństwa. Ronna

NAUKI MĄDROŚCI ARCHANIOŁA MICHAŁA
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA
TECHNIKA ODDECHU HARMONIJKOWEGO (ACCORDION BREATHING)
MISTRZOSTWO WEWNĘTRZNE – ŚWIADOME WSPÓŁTWORZENIE

Zaczynam wyraźnie widzieć, że archanioł Michał krok po kroku pomaga nam w procesie wznoszenia, dając narzędzia, których potrzebujemy. Te techniki stosowane od przypadku do przypadku odniosą niewielki skutek – jeśli chcemy dokonywać ciągłego postępu w procesie zmierzającym do osiągnięcia wewnętrznego mistrzostwa, winniśmy nauczyć się tych technik zgodnie z podaną kolejnością. Tak byłoby rozsądnie i wtedy ich doskonalenie stałoby się oczywiste, ponieważ w efekcie zaczynamy dostrzegać pozytywne efekty w swoim życiu.

Technika harmonijkowa (accordion) stanowi ważny element w procesie manifestacji na planie fizycznym. Ta technika będzie w pełni skuteczna, kiedy się jej nauczysz i będziesz praktykować następująco:

Ucz się i krok po kroku korzystaj z procesu tworzenia swojego osobistego raju na Ziemi za pomocą uniwersalnych praw manifestacji (opisanych szczegółowo w naszym podręczniku „Scripting Your Destiny ” oraz w serii CD Randy`ego Monka i Ronny Hermann „Becoming an Alpha Master”).

Musisz stworzyć swoją osobistą piramidę Światła w piątym wymiarze, aby przyzwyczaić się do środowiska niższego piątego wymiaru. Za każdym razem, kiedy udajemy się do którejś z naszych piramid Światła, do naszego pola aurycznego i Mer-Ki-Vy – wznoszącego wehikułu Światła – przenika pewna część częstotliwości piątego wymiaru.

Środowisko piątego wymiaru przygotowuje cię również do wejścia do Miasta Światła, które daje dostęp do częstotliwości szóstego wymiaru i wyżej, tak że może się uruchomić przepływ diamentowych cząstek do osobistej piramidy i do ciała fizycznego.

SPOSOBY REALIZACJI:

Naucz się oddechu nieskończoności i regularnie powtarzaj ćwiczenie.
Przynajmniej jeden raz wykonaj ćwiczenie techniką sekwencji binarnej.
Wokół siebie uformuj swój Kwiat Życia lub Koło Tworzenia. To osobiste koło zawiera cechy, właściwości i atrybuty boskiej Świadomości, one będą ci potrzebne do współtworzenia miłości, radości, harmonii i obfitości.
Przez twoje osobiste Koło Tworzenia przepłynie do ciebie twój osobisty przydział aktywowanych diamentowych cząstek, który będzie wykorzystany w procesie materialnej manifestacji. Mając utworzone i zwizualizowane te boskie cząstki, z łatwością przyspieszysz proces manifestacji myśli nasiennych dzięki uniwersalnym prawom manifestacji, a każdy przeżyty dzień będzie „mistrzowski”.
Proces stawania się współtwórcą będzie korzystny, nawet jeśli nie podejmiesz wszystkich powyższych kroków, z tego względu jednak nie zadziała tak szybko i skutecznie. Chcąc dopasować świadomość do wyższych poziomów częstotliwości, trzeba osiągnąć pewien poziom równowagi i harmonii w czterech niższych ciałach: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i eterycznym. Na razie przeciętny człowiek może w ogóle nie zauważać korzyści z wykonywania tej pracy „u podstaw”, jednak wkrótce wszystko stanie się jasne. Archanioł Michał, przekazując nauki mądrości, dał nam niezrównany prezent. Do nas należy uczenie się, integrowanie i praktykowanie nauk, które możemy uznać za własną prawdę, oferowanych ludzkości w tych bezprecedensowych czasach, jeśli chcemy pomyślnie zrealizować tą ewolucyjną podróż wznoszenia się na wyższy poziom świadomości.

PO PIERWSZE: Stale praktykuj oddech nieskończoności, przyciągając pewną ilość diamentowych cząstek ze swojej krystalicznej eterycznej repliki, która znajduje się na kryształowym stole w twojej osobistej piramidzie Światła w piątym wymiarze. Kiedy wyrazisz intencję aktywacji w świętym Sercu boskich cząstek Życia / Miłości / Światła, zaczną one przepływać przez całą twoją cielesną powłoka. Aby tak się stało, archanioł Michał zaproponował następujące starożytne afirmacje, które wyrażają nasz ogólny ostateczny cel:

JESTEM ISTOTĄ ŚWIĘTEGO OGNIA – JESTEM CZYSTOŚCIĄ BOSKIEGO PRAGNIENIA.
JESTEM ISTOTĄ ŚWIĘTEGO OGNIA – JESTEM DOSKONAŁOŚCIĄ PLANU BOŻEGO.
BOSKI UMYSŁ BOGA I JA TWORZYMY JEDNO.

Powyższą technikę oddychania nazwałam techniką HARMONIJKOWĄ, bo gdy wykonasz ją właściwie, przyciągniesz do czakry korony i świętego Serca więcej diamentowych cząstek ze swojej osobistej piramidy Światła, a jednocześnie możesz pobierać Kundalini – święty ogień, który jest zmagazynowany w czakrze podstawy. Te dwa strumienie energii będą się mieszać w Świętym Sercu a docelowo w całym Słonecznym Centrum Mocy, przyspieszając proces usuwania pozostałości nierównowagi w systemie czakr, co jest ważnym krokiem na drodze do osiągnięcia wyższego stanu świadomości.

Ta zespolona energia będzie stopniowo przenikać każdą czakrę, co poskutkuje otwarciem w obrębie ciała fizycznego „siedmiu pieczęci wyższej świadomości”. Ostatecznie system czakr będzie idealnie dopasowany i stanie się różdżką mocy, zaś pomiędzy czakrą podstawy a czakrą korony powstanie krystaliczna kolumna Światła. (Dlatego proces ten nie przynosi wielu korzyści, jeśli osoba uprzednio nie wykonała większości oczyszczającej pracy duchowej).

PO PIERWSZE: Wydychanie powietrza z płuc. Umieść dłonie na talii i skoncentruj się na czakrze splotu słonecznego. Na wdechu: wciągnij mięśnie brzucha tak mocno jak to możliwe i zrób przerwę przed wydechem. Podczas wydechu możesz część powietrza wydmuchać mocno przez usta zanim zaczniesz to robić rutynowo. Na początku zauważysz, że kiedy dociskasz mięśnie w talii, kurczą się również mięśnie przy czakrze podstawy (krocze) ponadto poprzez swoją czakrę korony ściągasz diamentowe cząstki światła stwórczego w dół.

PO DRUGIE: Na chwilę wstrzymuj wdech (to jest punkt zatrzymania), kiedy powtarzasz kolejne afirmacje (jedna przy każdym oddechu). Możesz dodać własne, jednak powinny one zawierać przymioty, cechy i właściwości boskiej Świadomości, a nie rzeczy materialne. Koncentrujemy się na stawaniu się coraz bardziej świadomym sprawnym współtwórcą , mogącym stworzyć to, czego pragnie, i pozostającym w zgodzie z osobistą misją, a także uniwersalnym boskim planem.

JESTEM BOSKĄ MIŁOŚCIĄ JESTEM BOSKĄ INTELIGENCJĄ
JESTEM BOSKĄ EMANACJĄ JESTEM BOSKĄ WIARĄ
JESTEM BOSKĄ HARMONIĄ JESTEM BOSKĄ EKSTAZĄ
JESTEM MIŁOŚCIĄ W DZIAŁANIU JESTEM PIĘKNEM BOGA
JESTEM BOSKĄ KREATYWNOŚCIĄ JESTEM BOSKĄ WOLĄ
JESTEM BOSKĄ MOCĄ JESTEM BOSKĄ INSPIRACJĄ
JESTEM BOSKIM BLASKIEM JESTEM BOSKĄ DOSKONAŁOŚCIĄ
JESTEM BOSKĄ ŁAGODNOŚCIĄ JESTEM BOSKĄ RADOŚCIĄ
JESTEM BOSKĄ WDZIĘCZNOŚCIĄ JESTEM BOSKĄ PRAWDĄ

Twórz własne krótkie afirmacje używając poniższych zwrotów:
JESTEM BOSKĄ… lub JESTEM … BOGA. Każdą afirmację powtórz trzy razy, każde powtórzenie podczas jednego oddechu, i na początku skup się tylko na trzech – czterech afirmacjach podczas każdej sesji oddechowej. Później, kiedy technika oddychania stanie się nawykiem, można do sesji dodawać nowe, jakie przychodzą do głowy. Wibracyjny wzór każdej afirmacji automatycznie wchodzi do twojego koła Tworzenia Życia. Każdy z dwunastu okręgów koła Tworzenia może zawierać wiele cech, zalet i cnót. Kiedy otoczysz się tym żywym Światłem, naprawdę stworzysz wyjątkowe środowisko, w którym jesteś twórcą i dopóki poszukujesz najwyższego dobra dla wszystkich, możesz tworzyć wszystko, co tylko sobie wyobrazisz.

INNE WAŻNE KORZYŚCI: Kiedy diamentowe cząstki twórcze Życia / Miłości / Światła wprowadzisz głęboko do swojego ciała fizycznego za pomocą techniki oddechów harmonijkowych, część cząstek transformacyjnych zacznie przepływać przez cały twój organizm. Stopniowo będą one przenikać twoje DNA, komórki, tkanki, narządy, gruczoły układu hormonalnego, krwiobiegu i każdy aspekt twojej istoty, co rozpocznie proces uzdrawiania, harmonizowania i powrotu do dobrego stanu zdrowia, witalności i młodości. Co prawda nie stanie się to w ciągu jednej nocy, jednak w miarę stosowania technik przedłużających życie zaczynamy dostrzegać zmiany. Kluczowym elementem w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia fizycznego i witalności jest głębokie oddychanie. Kiedy jednocześnie mamy dostęp do diamentowych cząstek Życia, głębokie oddychanie staje się eliksirem Życia i kluczem do cudownego procesu transformacyjnego.

 
źródło: https://aamichal.blogspot.com/
 
przetłumaczyła Teresa Serafinowska