Vaastu - Wastu

 

 

Co to jest VAASTU?

VAASTU Shastra jest starożytną nauką architektury, która uczy jak żyć w harmonii z naturą i jak wpływać na naturę tak, żeby działała dla naszej korzyści. Jest częścią ogromnego zasobu wiedzy wedyjskiej napisanej ponad 5000 lat temu. "VAASTU" oznacza mieszkanie i "Shastra" oznacza monografię naukową, nauki o projektowaniu i budowaniu domów według odwiecznego prawa natury. Jest to naturalny porządek a VAASTU określa jej zasady. Mimo tego samego rodzaju istnieje wszędzie ale w każdym miejscu jest inna. VAASTU pokazuje nam, które miejsca i domy są najlepsze do codziennego życia.

 

Czy mieszkasz w prostej chacie krytej strzechą lub nowoczesnej nieruchomości , jeśli została zbudowana zgodnie z zasadami VAASTU, będziesz miał życie z dala od chaosu i zamętu świata zewnętrznego. Prawo natury popłynie w twoim życiu i stres będzie na niskim poziomie. By żyć i pracować w takim środowisku, natura będzie dla Ciebie łaskawa i twoje  życie będzie się rozwijać w sposób gładki i piękny.

System Sri Sai Kaleshwar Swami w zakresie nauki VAASTU jako bardzo praktyczny, efektywny sposób, aby rozwiązać wiele problemów życiowych. Sri Kaleshwar mówi: "Dobre VAASTU tworzy główne rzeczy, których potrzebujemy w życiu czyli, dobrobytu, siły i szczęścia. Jeśli zastosujemy się do zasad VAASTU twoje życie będzie udane. VAASTU może zmienić życie człowieka. Możesz naprawić swoje życie za pomocą Vaastu. Poważnie, to zmieni twoje życie. W budynkach, w których tajemnica siły żywiołów wspiera Ciebie, pozytywne wibracje popłyną zdecydowanie w twoim życiu. Nie mogę powiedzieć, będziesz, że będziesz wielkim milionerem, ale twoje życie będzie  szczęśliwe. Będziesz żyć w szczęściu. Gdy  dom, jego mury otaczające,  i jego wnętrza są budowane zgodnie z VAASTU, przynosi wiele dobrobytu, pokoju i szczęścia. Co jeszcze jest potrzebne? Są to najważniejsze kwestie w życiu człowieka. 80% problemów można rozwiązać przez VAASTU. Twoje życie stanie się bardzo szczęśliwe. "

W twoim domu  VAASTU ma wpływ na każdy aspekt twojego życia. To wpływa na ciebie, czy ty wierzysz w VAASTU czy nie. Dobre VAASTU w miejscach, gdzie mieszkasz i pracujesz przynosi szczęście, a w złych Vaastu niepotrzebne cierpienia. Postępując zgodnie z zasadami VAASTU możesz zamienić na jakość życia. Możesz zmienić czyjeś życie. Możesz zmienić swoje doświadczenie i zmienić swoje przeznaczenie. Dzięki dobrego VAASTU, zdrowie, szczęście i sukces przychodzą łatwiej. Podczas gdy w złym VAASTU jest dużo przeszkód, problemów i trudności, pozornie bez powodu.

 

Aby otrzymać Darmową Konsultacje proszę zobaczyć stronę https://mojewastu.com/