Wegetarianizm

 

Nasze ciała bardzo są przyzwyczajone do przyjmowania białka zwierzęcego, jednak naturalnie nie jesteśmy mięsożerni. To jedno z wielu odstępstw  naszej pełnej wypaczeń drogi ewolucji po Matce Ziemi. Natura  stworzyła nas roślinożercami i bardzo warto do tego wrócić, aby poczuć ponowna więź i łączność z wszechświatem.

Spożywając mięso innych istot, też mających dusze, stwarzamy sobie kolejne karmy ze zwierzętami. Tworzymy coraz niższe energie nisko wibracyjne, mordując w masowych rzeźniach naszych młodszych braci, którzy czują i też mają świadomość tego, co się z nimi dzieje. Tą energią i energią ze spożywanego mięsa my się żywimy i produkujemy kolejne podobne energie, sprzyjające walce, agresji, strachu, pogardy, obojętności. To wszystko utrudnia nam wszystkim utrzymanie w sobie energii Miłości, która bywa w pogardzie.

Jako doskonałe istoty w końcu zaczynamy mieć kłopoty, aby dać miłość choć sobie. Najwyższym dobrem człowieka jest to, co on może dać drugiemu człowiekowi, własna miłość. Zabijamy ją spożywając fizycznie inne i istoty i duchowo wibracje, które masowo wytwarzamy. Przechodząc w nowa gęstość, czyli doświadczając transformacji, która się rozpoczęła, nie będzie możliwe utrzymanie wysokich wibracji ciała i duszy bez porzucenia tej szkodliwej praktyki, skracającej nam życie wielokrotnie. Prosząc o zdrowie dbajmy i o ciało i ducha. Wegetarianizm jest drogą, która zadba o nasze ciała i całą istotę naszą.

Pozostawiam sercu i sumieniu każdej matce, dającej swemu dziecku  np.:  młode Jagnię. Jedne dziecko zabite i odebrane  jednej matce, przez inną matkę dawane jest innemu dziecku. Powstaje pytanie czy, kto spożywa mięso daje upoważnienie do potraktowania siebie podobnie przez inne istoty kosmiczne w swej wędrówce?Spożywając mięso decydujesz o rzezi zwierząt,choć czynisz to rekami rzeźnika czy myśliwego. Pozdrawiam i życzę smacznego.

„Nic nie poprawiłoby tak zdrowia ludzi oraz zwiększyło szansy przetrwania życia na Ziemi jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej”  – Albert Einstein

 


Aby uzyskać fachowej porady na temat Diety Wegetariańskiej prosimy o kontakt:

Gabinet Lekarski
Tomasz Nocuń, lek. med.
ul. Hutnicza 3
20-218 Lublin

tel. (81) 746-48-11
e-mail: nocun10@gmail.com

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia terminu wizyty.

 

Tomasz Nocuń - lekarz medycyny