Moc Decyzji

2012-10-21 15:37

Moc Decyzji

Nasza decyzja jest kluczem kształtującym świat. Decyzja jest iskrą wolnej woli zapalającą cykl, który doprowadzi wszystko do manifestacji.

Ludzkość, jako całość  zaprosiła siły ciemności na tą planetę na Atlantydzie. To była nasza stara decyzja, która wywołała cykl cierpienia ludzkości. Teraz, 21 października, podejmujemy nową decyzję. Wybieramy wolność od wszelkich ciemności i zapraszamy siły Światła. Decydujemy o jedności i współpracy, wybieramy nieosądzanie i miłość do siebie nawzajem. Piękny film został opublikowany dzisiaj:

https://lucas2012infos.wordpress.com/2012/10/18/bill-ballard-and-lucas-my-movie-join-us-all-on-the-world-focus-on-21-october-2012-to-unite-18-october-2012/

Mój ostatni wywiad ma takie same główne przesłanie:

https://soundofheart.org/galacticfreepress/content/galactic-free-press-interviews-cobra-mission-hand-unity

Ludzie pytali mnie, jaką decyzje może podjąć każdy przeciętny człowiek, aby pomóc w procesie planetarnego wyzwolenia. To jest takie proste, aż czasami trudne do zrobienia: stać się bardziej kochającą osobą w waszym codziennym życiu w interakcjach międzyludzkich i nauczyć się współpracować z innymi w sposób konstruktywny i bez osądzania. Dla tych bardziej obudzonych, możecie stać się bardziej świadomi nie-fizycznych istot, które prowokują was i przyciskają wasze guziki i możecie wybrać działanie pozytywne zamiast reagować sprowokowani. Można też poświęcić czas, aby doskonalić swoje umiejętności i talenty, i znaleźć sposób a ich wykorzystanie przyczyniając się aktywnie do procesu wyzwolenia planetarnego. Wystarczy podjąć decyzję, co chcecie stworzyć i wspierać  to aktywną wizualizacją , inwokacją  Światła i fizycznym działaniem.

Energie są zdecydowanie budujące i jeden z projektów sił Światła pokazuje wielki postęp:

https://hopegirl2012.wordpress.com/2012/10/17/allright-luke-were-goin-in-latest-update-for-the-fix-the-world-project/

Szczyt deszczu meteorów Orionid 21 października będzie oznaczać moc naszej decyzji:

https://earthsky.org/tonight/radiant-point-for-orionid-meteor-shower

Kształt klepsydry konstelacji Oriona jest taki sam jak kształt Konwersji  Antarion, która jest wielowymiarowymi gwiezdnymi wrotami, które przekształcają ciemność w Światło. Możecie zauważyć, że mapa Okna Możliwości 2 ma taki sam kształt, jako że Okno Możliwości jest gwiezdną bramą Konwersji Antarion w tym miejscu i czasie, który przemienia ciemność w Światło. To jest dokładnie to, co ostatni krąg Plejadian nam komunikuje.

https://www.cropcircleconnector.com/2012/windmillhill3/windmillhill2012c.html

Zwycięstwo ŚWIATŁA!

Tłumaczenie: Robert, https://soulowicz.wordpress.com/