Naczynie Stwórcy

2012-11-06 01:08

Naczynie Stwórcy. PARAMAHANSA YOGANANDA

Mistrz PARAMAHANSA YOGANANDA

Każdy dzień daje nowe sposobności do Wzrostu i każdy dzień jest pełen obecności Stwórcy. W żadnym oddechu nie jest się rozdzielonym od NIEGO
- albowiem prawdziwym jest: Stwórca działa poprzez nas.

Dzieci Stwórcy, okażcie się wdzięcznymi za to że jesteście teraz na Ziemi. Pomimo tych wszystkich rozdroży, pomimo wysiłku który jest obecny w wielu miejscach w Życiu, to jest wyjątkowy Prezent którzy sobie sami zrobiliście i zrobiła go Wasza Matka. To że jesteście w czasie finałowej Podróży tego Świata do Nowego Świata.

Wielu zamówiło tą Podróż
ale ostatecznie zaledwie nieliczni mogli w nią wyruszyć.

Z punktu widzenia Anioła ludzka Rzeczywistość jest najbardziej fascynującą Rzeczywistością poza Kurtyną i jest na nią zwracana każda możliwa uwaga.

Tak więc My jesteśmy Tworzącymi ten Czas i Nowy Świat. I chcemy okazać się godnymi tego Zlecenia. A godnymi jesteśmy jeśli odważnie i zdecydowanie pokonamy ludzkie postrzeganie tego Bytu na Ziemi. Przebudzona Świadomość widzi wzajemne zależności we właściwym sensie i rozumie co pokazuje się temu jednemu Światu a co dla tego innego Świata pozostanie ukrytym.

Istnieje nieskończenie wiele powodów do bycia wdzięcznym. Rozpoznajcie to od podstaw aby zakończyć każde Wasze strapienie i abyście cały czas byli Światłem i Radością i abyście przedstawiali samym sobą Światło i Pokój.

Wdzięczność zaczyna się przy „małych” Rzeczach. W sytuacjach które odczuwacie jako oczywiste. Wdzięczność jest kontynuowana gdy Niebo przynosi Wam największe Cuda tak aby Wasze Życie mogło się spełnić. Wdzięczność nie zna końca, chyba że samemu tworzy się granicę i ciągnię linię oddzielającą siebie samego od Stwórcy.

Wdzięczność i Jedność z całym Życiem są Rodzeństwem które wzbogaca Duchowy Szlak i szykują Drogę dla Szczęścia – Wejścia w Stwórcę.

Zwróćcie uwagę na Prezenty które są Wam codziennie dawane i okażcie się wdzięcznymi. W ten sposób przyciągacie Obfitość i Boskie Światło. Droga stanie się lekką i pełną Miłości u tych Dzieci Ludzkich które z zachwytem wychodzą naprzeciw wszystkim Cudom ich Bytu i spełnioną dzień po dniu dla tych Dzieci które wyśpiewują swoje uwielbienie Panu za wszystko co od Niego otrzymały.

MODLITWA

O PANIE,
UCZYŃ MNIE NARZĘDZIEM TWOJEJ MIŁOŚCI.

O PANIE,
UCZYŃ MNIE NACZYNIEM TWOJEJ ŁASKI.

O PANIE,
UCZYŃ ZE MNIE BOGA TWORZĄCEGO,
KTÓRYM JESTEM, TERAZ, KIEDY DOŚWIADCZAM SIĘ JAKO CZŁOWIEK.

O PANIE,
JA JESTEM WDZIĘCZNY ZA TO ŻE ROSNĘ POD TWĄ OPIEKĄ,
ŻE JESTEM I DZIAŁAM. AMEN

Z Miłością, którą Jestem
PARMAHANSA YOGANANDA

źródło: https://wolnaplaneta.pl/