Notatki z Konferencji Wzniesienia ze Szwajcarii - Kobra

2016-05-05 15:28

Kochana MajoWalio27, dzięki Ci za to dobre tłumaczenie z wieloma nowymi informacjami od Kobry, które przenoszę z komentarzy na stronę główną.  Pozwoliłam sobie na kilka drobnych poprawek - kr ❤

.

.

Pamiętajcie, że jest to interpretacja osoby uczestniczącej a nie dokładne słowa Kobry:

- Jesteśmy obecni na tej konferencji, by doprowadzić do ostatecznego zwycięstwa Sił Światła.  Konferencja jest pierwszym krokiem w kierunku tego wydarzenia.
- Właściwie Wydarzenie weszło w fazę początkową- jesteśmy obecnie na etapie - nazwijmy go "przed-Wydarzeniem".
- Bardzo ważną sprawą jest oczyszczenie się z wszelkiej negatywności.  Pierwszą rzeczą, którą musimy teraz zrobić to oduczyć się znanego procesu poznawania wiedzy.
- Weszliśmy w obszar kwarantanny Ziemi dobrowolnie, aby pomóc w transformacji Ziemi i przyspieszyć planetarne wyzwolenie.
- Przed wcieleniem wszystkim nam Archonci wszczepili implanty, w wyniku których utraciliśmy naturalne połączenie ze Źródłem.  Musieliśmy również podpisać umowę z siłami ciemności.
- Każdy kto się urodził utracił pamięć przeszłych wcieleń ( z powodu implantów).  Dziedziczymy także myśli i emocje naszych rodziców.
- Wszyscy pochodzimy z różnych systemów gwiezdnych, jednak jako ludzie możemy zobaczyć tylko bardzo wąski zakres częstotliwości.
- Kobra poleciał w Mig- 29 i przekroczył granicę VEIL [Zasłonę] w lutym 2014 r. i opisał, że doświadczył deszczu tachionów - cząsteczek iluminacji Światła, które przeszły przez pole energetyczne jego ciała (zobacz:https://2012portal.blogspot.co.uk/2014/02/cobra-beyond-veil.html)
- Pewnego dnia energia, która istnieje w ciele każdego człowieka może się nagle obudzić, wtedy wszystkie inne ukryte zdolności obudzą się także w bardzo krótkim czasie.
-Niektórzy ludzie będą wątpić w samych siebie. Gdybyśmy pozwolili spełnić się naszym potencjałom Wydarzenie mogłoby się odbyć w 1996 r.
- Wiele osób obecnie zaczyna się gwałtownie budzić i te przebudzenia przyspieszają czas Wydarzenia.
- Galaktyczna Super Fala z Centralnego Słońca Galaktyki przypomina puls ludzkiego serca (i jak pamiętamy występuje to co 26.000 lat)
- Tym razem NIE PRZEJDZIEMY przez jakiekolwiek zdarzenie jak globalny potop czy katastrofa jaka wydarzyła się na Atlantydzie.
- Energiczny impuls z Galaktycznego Słońca ma wpływ na nasze 'lokalne' słońce, i jest przyczyną niezwykłych zmian pogodowych na Ziemi w ostatnich latach.
- Galaktyczna Super Fala "odkurzy" całą ciemność z naszego Układu Słonecznego i z naszej planety w szczególności i przetransformuje społeczeństwo.
- Po tym 'oczyszczeniu wszystkiego' ludzie będą pamiętać istnienie Boskiego Źródła.
- Teraz Centralne Galaktyczne Słońce wysyła fale gamma w kierunku Ziemi (sonda Voyager 2 wykryła to silne promieniowanie gamma).
- Wszystkie proroctwa apokaliptyczne NIE SPEŁNIĄ SIĘ, gdyż WIELE masywnych statków matecznych chroni Ziemię (długość tych statków matecznych przekracza 1000 km).
- WIĘKSZOŚĆ populacji nie wykorzystuje swojej wolnej woli.
- PLAZMA jest połączeniem działania Światła i naszej inteligencji. Jest to ŻYWA ISTOTA. To jest KLUCZ do wyzwolenia Ziemi, który można znaleźć w dowolnym miejscu i zastosować.
- Medycyna azjatycka, zwłaszcza chińska skupia się na uzdrowieniu ciała eterycznego, a nie fizycznego.  Więc w medycynie chińskiej istnieją teorie wykorzystujące PLAZMĘ.
- Internet pomaga ludziom w procesie budzenia, a zwłaszcza oderwania się od religii ujawniając ich manipulacje.
- Niemcy naukowcy rozpoczęli badania nad pojazdami kosmicznymi na początku XX w. W 1923 r. wymyślono pierwszy prototyp statku kosmicznego. W 1945 roku niemieccy naukowcy mieli możliwość podróżowania na księżyc i inne planety w Układzie Słonecznym.
- Istnieje wiele wypadków lub eksplozji promów kosmicznych, ze względu na negatywne działania wewnątrz NASA ( Ci ludzie nie chcą szybkiego rozwoju oficjalnego programu kosmicznego).
- Jeśli natomiast zdarzały się wypadki w oficjalnym programie kosmicznym, nie były one szczegółowo badane.
- Celem tajnych programów kosmicznych była ekspansja na innych planetach i cele wydobywcze - niektóre z asteroid są diamentowe).  Program kosmiczny Rosji był bardziej pozytywny.
- Siły Światła wyczyściły bazy wszystkich negatywnych grup.
- Pewne statki mateczne, na przykład Plejadian, zawierają membranę tachionową, która jest nie do wykrycia przez tradycyjną technologię.
- Jest baza Plejadian na Syberii. Tam Putin spotkał się z Plejadianami. Komenda Asztara próbowała różnych strategii, aby obudzić 99% populacji, która głęboko cierpi z powodu kontroli 1%.
- Jest pierścień obronny uformowany wokół Ziemi przez flotę statków kosmicznych. Drugi pierścień obronny nazywa się Komenda Jowisza.
- Jest ogromna baza podziemna Galaktycznej Konfederacji Światła na Ganimedesie, który jest centralnym punktem dla wszystkich pozytywnych sił kosmicznych pracujących dla wyzwolenia Układu Słonecznego i w szczególności Ziemi.
- Długość statków matecznych w drugim pierścieniu obronnym wynosi pomiędzy 1000 i 2000 km.
- Centralna Cywilizacja jest najbardziej zaawansowaną rasą kosmiczną we Wszechświecie - ich statki mateczne mają od 5000 do 10000 km!
- Ganimedes nie jest pod wpływem Archontów.
- 70% żywych Istot w tej galaktyce jest humanoidalna.
- Siły Światła mają swoje podziemne bazy na Księżycu i Ziemi. Jest to zupełnie inny świat pod ziemią. Tylko kilka osób o tym wie. Są jeziora podziemne, jedno z nich jest tak duże,że może zapewnić dopływ wody dla wszystkich krajów Europy.
- Pod powierzchnią tej planety Ruch Oporu zbudował piękne kryształowe osiedla.  Aby przejść do tych baz ludzie będą musieli przejść przez komory sterylizacji, by pozbyć się wszelkich wirusów i bakterii.
- KAŻDY jest katalizatorem Wydarzenia.  Każdy jest światłością Ziemi. Weszliśmy w KRYTYCZNY MOMENT WYBORU.
- Ludzkość musi podjąć decyzję TERAZ.  Od marca 2016 r. weszliśmy w ostatnią fazę (okno czasu zamyka się w 2025 r.)
- W tym okresie naszego życia sytuacja na planecie i w całym Universum zostanie naruszona.
- Okres ten określi cel Wszechświata.  Obecnie jesteśmy w końcowym etapie przekształcania ciemności.
- Ziemia jest ostatnią planetą do przyłączenia do Galaktycznej Sieci Świata.
- Wzniesieni Mistrzowie (tacy jak Jezus, Budda czy St.Germain) nadal muszą pozostać w tym wszechświecie dopóki nie zostanie on uwolniony spod kontroli sił ciemności.
- Obecnie tysiące statków matecznych przebywających w obłoku Oorta czeka na wyzwolenie tej planety. Oni bez ustanku wysyłają pozytywną energię w kierunku Ziemi.
-Musimy ZROZUMIEĆ Wolną Wolę i efektywnie korzystać z tego uprawnienia.  Jeśli uda nam się to zrobić, to nic nie jest niemożliwe do rozwiązania.
- Kwarantanna Ziemi zostanie usunięta.  Ciemne siły muszą wydawać miliardy dolarów, średnio 1 miliard rocznie, aby zatrzymywać próby kontaktu pozytywnych ras ET.
- Jesteśmy blisko ostatecznego przełomu. Turystyka kosmiczna wejdzie w okres renesansu. W najbliższym czasie będzie coraz więcej obserwacji statków kosmicznych. Jest szansa, że w ciągu 10 lat ludność populacji zacznie odwiedzać inne planety.
- Bazujemy na technologii, gdzie ludzie mogą podróżować z Ziemi na Marsa w 15 minut.
- Celem afery "Panama Papers" był między innymi atak na Putina. W rezultacie Putin może ujawnić prawdę na temat kabały i rodziny Rothschild, co przyspieszy tylko Wydarzenie.
- WSZYSCY w tajnych programach kosmicznych nie znają ukrytej grupy Chimery. I choć statki Sił Światła emitują dużo pozytywnej energii to nie potrafimy jej w tym momencie odczytać bez dużych zdolności telepatycznych, których nauka zajmuje kilka lat.
- Chimera pochodzi z negatywnej frakcji galaktyki Andromedy.  Przybyli na Ziemię w ciałach humanoidalnych - większość z nich to upadli aniołowie.  Mają fizyczne ciała.  Po usunięciu tej ciemnej frakcji z planety Wydarzenie zostanie w PEŁNI uaktywnione.
- Banki Centralne są teraz w panice.  Obawiają się, że Chiny mające całe złoto zresetują system finansowy.
- Po zakończeniu Wydarzenia bezwarunkowa miłość rozprzestrzeni się na planecie.
- Skończy się dualizm. Zniknie CAŁA struktura religijna.
- Tuż przed Wydarzeniem coraz więcej osób będzie miało telepatyczny kontakt z pozytywnymi rasami kosmitów.  Ten proces już się rozpoczął.
- Po Wydarzeniu będą ludzie, którzy przeżyją taki kontakt, "twarzą w twarz"- będą o tym opowiadali w TV, 2 -3 tyg po Wydarzeniu.  Ludzkość podpisze dokumenty dyplomatyczne z takimi rasami jak Plejadianie, czy Istoty z Syriusza.  Ludzkość przejdzie okres przejściowy i po akceptacji dołączy do Galaktycznej Konfederacji.  W przyszłości jak poznamy prawa duchowe możemy wykorzystać Gwiezdne Bramy, aby przejść do Centralnego Słońca i wejść do nieba Stwórcy ostatecznie.
- Szwajcaria zakończyła przygotowania do 'pierwszego kontaktu".  Każdy z krajów BRICS ma swój własny plan Pierwszego Kontaktu.
- Wiele tajnych jaskiń mających energię Bogini zostanie ponownie otwartych.  Po Wzniesieniu nie będziemy musieli używać kombinezonów kosmicznych do podróży kosmicznych.  Będziemy wykorzystywać własne ciało i uda nam się osiągnąć prędkość nad-świetlną.
-  Kobiece ciało jest portalem do innego wymiaru. Kobieta może skierować Światło z różnych gęstości do swojego ciała.  Kobieta poprowadzi ludzkość w Nową Erę.  Energia czystej miłości, kobieca strona Boskości WRACA na ziemię właśnie TERAZ.
- Technologia teleportacji będzie po Wydarzeniu dostępna do użytku publicznego (ten rodzaj technologii jest bardzo spopularyzowany we Wszechświecie).
- Replikatory będą zaspokajały fizyczne potrzeby.
- Urządzenia oparte na wolnej energii wykorzystującej pole magnetyczne zostaną upublicznione,  między innymi latający samochód, do którego wprowadza się współrzędne miejsca przeznaczenia.  Chiny mają już taki samochód DZISIAJ.

Gdy Ziemia dołączy do galaktycznej rodziny nastąpi Wielkie GALAKTYCZNE PONOWNE SPOTKANIE.  WSZYSCY będziemy istnieć w MANDALI ŚWIATŁA.

Zwycięstwo Światła Kochani!

Podziel się tym:

  • Share