Struktura i funkcja czasu, cz.2

2012-11-01 15:59

Struktura i funkcja czasu, cz.2

.

Część 2: Funkcja czasu

Chcielibyśmy opisać wam funkcję czasu w trzecim, czwartym i piątym wymiarze. Przede wszystkim przypominamy wam, że wymiary 1, 2, 3 i 4 leżą wewnątrz paradygmatu CZASU oraz jednostkowej, oddzielonej świadomości w jej odrębnych formach.

Z drugiej strony wymiary 5, 6 i 7 leżą wewnątrz paradygmatu TERAZ oraz Zindywidualizowanej Świadomości Jedności w obrębie zmiennych form.

W wymiarach poza siódmym wszelka świadomość istnieje jako JEDNO w nieskończonym TERAZ. Nie jest potrzebna żadna forma, i używana/noszona jest ona tylko przy przemierzaniu światów o niższych wymiarach.

Czas w 3W

Podstawową funkcją czasu w trzecim wymiarze jest stwarzanie iluzji oddzielenia. Jeśli podróż w celu odwiedzenia jakiejś osoby zabiera wam dużo czasu, wtedy jesteście oddzieleni od tej osoby. Wiecie, że wy i ta osoba jesteście oddzieleni, ponieważ coś “innego”, co nie jest wami, znajduje się pomiędzy wami i tą osobą.

Idziecie, jedziecie samochodem lub na rowerze, albo wsiadacie w autobus, aby dostać się do tej osoby. Im więcej czasu zabiera wam dotarcie do niej, tym dalej wydaje się ona być. Na przykład jeśli jest to godzina na pokładzie samolotu, to ta osoba nie jest aż tak daleko, i pojawia się mniej wrażeń i postrzeżeń typu lotnisko, wnętrze samolotu czy widok nieba.

Z drugiej strony gdy jedziecie samochodem do tej osoby przez, powiedzmy, 6 lub 7 godzin, i macie dużo różnych wrażeń po drodze, wydaje się ona być o wiele dalej od was. Ale obie z nich są w tej samej odległości. Jedyną różnicą jest czas, jaki zajmuje wam przemierzenie tej odległości.

Inną możliwością jest zadzwonienie do danej osoby albo nawet ujrzenie jej za pośrednictwem Skype’a. Wtedy pojawi się ona tuż przed wami na ekranie komputera. Ta osoba może znajdować się w innej strefie czasowej po drugiej stronie planety. Jednakże macie wtedy możliwość doświadczyć natychmiastowego poczucia jedności z tą osobą, ponieważ nie zabiera wam “czasu” podróżowanie poprzez “przestrzeń” w celu spotkania się ze sobą nawzajem.

Wasz internet, który został zaprojektowany przez naszą Rodzinę Galaktyczną, jest w w pierwszym rzędzie odpowiedzialny za waszą wzrastającą Świadomość Jedności, ponieważ możecie doświadczać jedności bez wrażenia, że potrzebujecie czasu, żeby się razem spotkać. Dlatego jedność z wszelkim życiem stała się dla waszej świadomości czymś bardziej wyobrażalnym.

W rzeczywistości wasza świadomość rozszerzyła się wystarczająco, by objąć nie tylko waszą Świadomość Osobową, ale i waszą Świadomość Narodową, waszą Świadomość Planetarną, i nawet waszą Świadomość Galaktyczną. Kiedy wasza świadomość się rozszerza, czas staje się mniej ważny w waszym życiu, gdyż wchodzicie w kontakt z Istotami spoza waszej koncepcji 3W czasu i przestrzeni.

Czas w 4W

Najczęstszym sposobem, dzięki któremu możecie doświadczyć czwartego wymiaru, są dla was sny, marzenia i medytacja. Jak wszyscy wiecie, czas czwartego wymiaru bardzo się od różni od czasu trzeciego wymiaru. Na przykład mogliście mieć długi sen, i w czasie całego tego snu wasze trójwymiarowe radio odtwarzało pewną piosenkę. Potem się budzicie i stwierdzacie, że w 3W ta piosenka jest dopiero w połowie. Miała ona tylko 3 minuty, a w ciągu waszego snu mogliście przeżyć całe lata.

Poza tym w czwartym wymiarze podróż z jednego miejsca do drugiego nie zabiera żadnego “czasu”. Możecie się znajdować w jednym miejscu, i natychmiast przeskoczyć do innego. Możecie również zmieniać swój kształt w swej czterowymiarowej wizji lub marzeniu. Możecie być człowiekiem, potem natychmiast zmienić się w wilka, a potem znów w człowieka.

Dlatego też funkcją waszego czterowymiarowego czasu jest dezorientowanie waszego myślenia 3W w stopniu wystarczającym, byście mogli zacząć uwalniać się od przywiązania do czasu. Wasze sny, marzenia i medytacje pozwalają wam również uwolnić się od przywiązania do waszej obecnej formy 3W. W rzeczywistości 4W możecie zmienić swą formę wielokrotnie w ciągu jednego snu czy medytacji.

Ponadto wasza świadomość w 4W bardzo się różni od waszej świadomości 3W. W świecie fizycznym wasza świadomość jest czymś, co utrzymuje was w stanie przebudzenia w stosunku do świata fizycznego. W snach i medytacji jest na odwrót: wasza świadomość jest tym waszym składnikiem, który może w swobodny sposób podróżować niezależnie od wszelkich fizycznych ograniczeń.

Wasz stan świadomości wpływa w równie w wielkim stopniu na to, w jaki sposób postrzegacie upływ czasu. Na przykład kiedy jesteście zaangażowani w jakieś twórcze przedsięwzięcie lub robicie coś, co uwielbiacie, w niewielkim stopniu odczuwacie upływ czasu. To, co wydaje się być 15 minutami, może okazać się 2 godzinami, kiedy spojrzycie na zegar.

Z drugiej strony wszyscy zauważyliście, jak BARDZO wolno poruszają się wskazówki czy cyfry na zegarze, kiedy robicie coś, co uważacie za nudne, trudne, czy też za “pracę”. Jednakże ktoś, kogo akurat cieszy ten rodzaj aktywności, może postrzegać jako minuty to, co wy odczuwacie jako godziny.

Kiedy jesteście zaangażowani w aktywność, którą uwielbiacie czy też która jest twórczym wyrazem waszego prawdziwego JA, czas zdaje się zatrzymywać – to znaczy tak jest, dopóki nie spojrzycie na zegarek. Jednakże komu chętniej uwierzycie: fizycznej maszynie czy swojemu JA?

Czy widzicie już, że czas nie jest rzeczywisty? Został on stworzony, aby zorganizować wasze myślenie tak, aby przystawało do matrycy trójwymiarowej Ziemi. Kiedy przełączycie swe myślenie do matrycy czwór-wymiarowej, wasze doznanie czasu w dużej mierze ulegnie zmianie. A potem, kiedy będziecie doświadczać piątego wymiaru, będziecie mogli zupełnie wyjść poza czas i doświadczać stanu TERAZ.

Czas w 5W

Jedynym czasem w piątym wymiarze jest TERAZ. Czas to NIE jest TERAZ, tak samo jak TERAZ NIE stanowi zastygłego momentu w czasie. W piątym wymiarze TERAZ jest czymś, co stwarza czas przypominając wam, że możecie zsynchronizować i zjednoczyć wasze myślenie wyższego wymiaru z matrycą 3W lub 4W, jeśli chcecie doświadczyć istnienia czasu.

To TERAZ może być również wykorzystane w celu zjednoczenia waszej świadomości z wyższymi częstotliwościami rzeczywistości poprzez skupienie na nich całej waszej intencji i pełnej uwagi. Innymi słowy, TERAZ jest środkiem, dzięki któremu wasze Pole Energii (wasze myśli, uczucia, działania i zachowanie) może wybrać DOWOLNY stan świadomości i DOWOLNY wymiar, jakiego chcecie doświadczać.

Jednakże jeśli jesteście w TERAZ piątego wymiaru, ale wasza uwaga zaczyna skupiać się na czasie poprzez myślenie o czymś, co macie Zrobić jutro, albo co zapomnieliście zrobić wczoraj, wasza świadomość wypadnie z doświadczania TERAZ.

Kiedy tak się dzieje, powracacie swą świadomością do doświadczania ograniczonych czasem rzeczywistości niższych światów. Dlatego też ostateczną funkcją czasu jest przypominanie wam, że możecie przekroczyć czas synchronizując swe Pole Energii z TERAZ.

Zjednoczenie z TERAZ

Jeśli pamiętacie, że czas mówi wam, że znajdujecie się w niższych światach, możecie użyć doświadczenia polegającego na liczeniu czasu w celu określenia swojego obecnego stanu świadomości. Może się wydawać, że określenie swego stanu świadomości jest łatwym zadaniem. Ale co zrobić, jeśli tkwicie w pułapce “nudnego” zadania, którego “nie lubicie”, ale POTRZEBUJECIE je wykonać, aby móc wykarmić swoją rodzinę?

Co wtedy zrobicie? Przybierzecie pogodny wyraz twarzy i będziecie się zachowywać “tak jakby” to było radosne zadanie. Jeśli jednak dacie sobie “chwilę czasu” i sprawdzicie, co na to wasze JA, wtedy NIE będziecie w stanie oszukiwać się już dłużej. To oznacza, że będziecie musieli coś zmienić. A co zmienicie? Zmienicie swój umysł!

Zdecydujecie, że NIE będziecie się już dłużej okłamywać i zauważycie, że jeśli coś zabiera wam “naprawdę dużo czasu”, prawdopodobnie NIE lubicie tego robić. Kiedy już uświadomicie sobie swoją Prawdę, zamknijcie oczy i użyjcie swej pełnej inwencji świadomości, aby zabrała was w wewnętrzną podróż polegającą na robieniu i byciu tym, co KOCHACIE.

Pamiętajcie, że kiedy robicie coś, co kochacie robić, czas się kończy. Dlatego możecie się wpatrywać w przestrzeń tylko kilka minut, ale czujecie, jakby to było całe życie. I w istocie mogło to być całe życie w świecie poza czasem. Zanim opuścicie to miejsce, wspomnienie, wizję, stan świadomości, zjednoczcie swoje Pole Energii z TERAZ tego doświadczenia.

Kontynuujcie to doświadczenie raz po raz. Kiedy wasze Pole Energii będzie na stałe zsynchronizowane z TERAZ, ukończycie ten cykl inkarnacji w niższych światach. Potem będziecie żyli w obrębie poza-czasowej rzeczywistości 5W, kontaktując się z niższymi wymiarami tylko po to, by pomagać ich mieszkańcom.

Przełamując nawyk czasu

Słyszymy, jak pytacie, w jaki sposób możecie zjednoczyć swoje Pole Energii z JEDNOŚCIĄ. Wasze Pole Energii stworzone jest przez myśli, którym pozwalacie spoczywać w waszym umyśle, oraz z emocji, jakie wypełniają wasze ciało. Jeśli wasze myśli i emocje są skrępowane obowiązkami, ograniczeniami i zmęczeniem, pochodzącym z iluzji czasu, pozostaniecie zjednoczeni głównie z 3W i 4W.

Z drugiej strony jeśli umiecie użyć swych myśli, aby skupić swoją uwagę na TERAZ i wykorzystać swe emocje do tego, by postrzegać rzeczywistość poprzez wyobrażone, działające na zmysły obrazy, stopniowo uwolnicie swe Pole Energii od ograniczeń czasu. Wtedy gdy będziecie już wolni od czasu, będziecie przebywać w TERAZ, a TERAZ jest w JEDNOŚCI.

Myśląc i mówiąc poprzez obrazy, wasza świadomość może podróżować po kolistych wzorach, które się splatają i rozplatają we wzorce interakcji. Dlatego pamiętajcie, żeby uwalniać swój umysł od sztywnego nawyku myślenia sekwencyjnego i tego rodzaju reakcji na świat zewnętrzny. Postrzegajcie rzeczywistość nie z poziomu swego ciała, lecz z głębi swego Rdzenia. Wasz Rdzeń jest w JEDNOŚCI z Rdzeniem Gai i służy jako wasz osobisty portal do piątego wymiaru i dalej.

Kiedy postrzegacie swą rzeczywistość poprzez swój Rdzeń, jesteście wolni od zewnętrznych iluzji, gdyż wasze pierwotne wrażenia pojawią się za sprawą waszych emocji i świadomości współdziałającej z wyższymi przejawami waszego JA. Są one przejawami waszego Wielowymiarowego JA, które skopiowało i wkleiło swoją/waszą Esencję w waszą obecną ziemską formę.

Mówienie i myślenie wyobrażeniami, które są wolne od takich znaczników czasu jak odległość, ograniczenia, oddzielenie, płeć czy biegunowości, będzie wam bardzo pomocne w przełamaniu nawyku czasu.

Tak samo jeśli w pełni uczestniczycie w każdej chwili waszej Teraźniejszości i uwalniacie wszelkie myśli oparte na iluzji przeszłości i przyszłości, powoli dostroicie swe wzorce myślowe do piątego wymiaru.

W piątym wymiarze i poza nim wzorce myśli i emocji podróżują po kołach wielowymiarowego światła i bezwarunkowej miłości. NIE istnieją oddzielone linie, przecinające się w niezliczonej ilości punktów. Istnieją tylko przepływające pola energii, które przemieszczają się w rozwijających się, twórczych wzorach fraktalnych.

Czekamy na was pośród tych wzorów TERAZ -
Wasze wyższe przejawy JA, Arkturianie i nasi Galaktyczni Przyjaciele

Przekazała Suzanne Lie, 11 września 2012
https://suzanneliephd.blogspot.com/2012/09/v-behaviorurldefaultvmlo_11.html

Przetłumaczyła wika

zrodlo: https://krystal28.wordpress.com/