Warunki Kapitulacji - Kobra 14 lipca 2016

2016-07-15 16:16
.

Kobra, 14 lipca 2016

Negocjacje kapitulacji z kabałem odbywają się za kulisami i ogólna populacja ma prawo wiedzieć, co się dzieje, aby mogła skomunikować swoją perspektywę.  Tak oto umieszczam warunki kapitulacji do publicznego przeglądu i dyskusji.

Frakcja Rockefellera najprawdopodobniej będzie walczyć do samego końca, ale reszta kabała podda się, gdy zrobi się  dla nich zbyt niebezpiecznie.  Wiele pozytywnych frakcji coraz bardziej się niecierpliwi i coraz bardziej są zdolni do usunięcia kabała z planety.

Cokolwiek będzie wynegocjowane z Rothschildami musi być również wynegocjowane z jezuitami i czarnym rodzinami szlacheckimi.  Grupa Chimery nie bierze udziału w tych negocjacjach.

.

Celem negocjacji jest pokojowe przejście, a nie zemsta.

Otrzymają bezpieczeństwo:

1.  Będą zapewnieni, że nie zostaną usunięci z planety przez którąkolwiek z frakcji na Ziemi.

2.  Mogą zachować swoje kiczowate zamki i styl życia, ale nie więcej.  Nie będzie to więcej niż kilka miliardów dolarów.  Bez bilionów na kontach bankowych, które mogłyby sterować agendą planetarną, bez kontroli mediów, bez dostępu do zaawansowanej, wolnej  technologii, bez żadnych stanowisk władzy.  Zostaną oni zintegrowani z nowym społeczeństwem jako ” doradcy drugiej strony medalu” i dostaną szansę na reintegrację jako „honorowi członkowie Nowego Społeczeństwa „po tym jak zaakceptują kapitulację dla Światła.

Będą musieli naprawić swoje postępowanie:

1. Będą musieli natychmiast uwolnić kontrolę nad systemem finansowym, mediami, wojskiem i polityką na całym świecie, tak, aby Reset mógł zacząć się spokojnie i ludzkość mogła otrzymać bardzo potrzebną pomoc.

2. Będą musieli pojawić się przed komisją prawdy i pojednania, taką jak ta w Afryce Południowej, która była bardzo udana:

https://en.wikipedia.org/wiki/Truth_and_Reconciliation_Commission_(South_Africa)

3. Będą musieli współistnieć z ludzkością w pokoju.  Jeden błąd i zostaną usunięci.

Warunki te są tak korzystne, jak tylko mogą dla nich być.  Z tego względu, wielu z nich zacznie współpracować i rzeczywiście prawdziwie zaakceptuje Światło.  Wielu z nich zostało zmuszonych albo urodzili się w iluminackiej strukturze wbrew ich woli, a wielu z nich działa na podstawie głębokiej traumy.  Ci, którzy nadal będą odmawiać współpracy, zostaną przeniesieni do Galaktycznego Centralnego Słońca po Wydarzeniu.

Jeśli nie będą współpracować i to szybko, warunki negocjacyjne może się zmienić, ponieważ sytuacja planetarna i kosmiczna zmieni się, gdyż Galaktyczne Centralne Słońce ma zamiar wkrótce „kichnąć”.

 .
Przetłumaczyła Krystal
https://krystal28.wordpress.com/